Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki, hogy csinálja a tökfőzeléket? fórum

Ki, hogy csinálja a tökfőzeléket? (beszélgetős fórum)


2014. máj. 3. 11:49
kaporral soval felteszem fozni s megfott behabarom tefol es liszttel es osszeforralom par percig.
16. 9023f56729 (válaszként erre: 1. - Anyagi)
2009. júl. 18. 20:38
A tököt legyalulom picit megsózom,kinyomkodom a levét és reszelt hagymás olajon egy picit dinsztelem ,teszek bele p.paprikát felöntöm annyi tejjel,hogy éppen ellepje összekötött kaprot teszek még bele.Ha megfött 2dl tejfölbe egy csapott kávéskanál ételsürítőt teszek összekeverem és a tökhöz adom.összeforr és kész.Több mint 30 éve így csinálom nekem így izlik.
15. 2104cc91e8 (válaszként erre: 14. - C20c593f1c)
2009. jún. 10. 21:51
Jól csinálod, semmi víz nem kell bele, mert rengeteget tartalmaz:) (Én még só, ecet, kapor)
14. c20c593f1c (válaszként erre: 13. - C20c593f1c)
2009. jún. 9. 11:06

Semmi plussz vizet nem teszek hozzá!


(Tejfölös habarás: kevés liszt+ tejföl)

2009. jún. 9. 11:04

Mirelitből.

Pici olaj az edény aljára. Fagyottan rá a tök. Só, kapor. Fedő alatt, szép lassan. Mire kiolvad megfő. Tejfölös habarás.

12. ében11 (válaszként erre: 9. - Zebracsikó)
2009. jún. 8. 18:52
a joghurt pont ezt a kissé savanykás ecetes ízt hozza:)
2009. jún. 8. 18:32

Én mirelit tökből szoktam csinálni, kevés vízzel felfőzöm, és ha megfőtt, csinálok rántást bele. Tejfölt nem szoktam belekeverni, mert utálom. Plusz nem maradhat ki a kapor sem.

Épp előbb ettem tökfőzeléket, m tegnap azt csináltam :)

10. zebracsikó (válaszként erre: 6. - Ében11)
2009. jún. 8. 18:32
cukor szerintem nem kell bele
2009. jún. 8. 18:31

Én egy leveskockával (elhagyható) kevés vízben felteszem főni a tököt.

Mikor puhára párolódott, megszórom borssal, késhegynyi pirospaprikával.

Hagymát dinsztelek, erre lisztet szórok, majd tejföllel keverem ki.

Ezzel habarom be a tököt.

Ekkor szórom bele a kaprot! Így friss íze lesz, nem fő ki belőle.


És a pikantériája mindenkinél kimaradt:

egy kevés (1 ek) ecetet öntök bele, ezzel még rottyantom egyet. (nekem balzsamecet van itthon, azzal szoktam, de jó a sima ételecet is. )

(szerintem ezt az ízt keresed, amitől "menzás" lesz)


Ja, és a zöldbabfőzelékbe és a krumplifőzelékbe is kell kevés ecet.

2009. jún. 8. 18:28
A töknek kétharmada víz, úgyhogy Én egy csepp vizet sem teszek hozzá, csak a lisztes habarásba kicsit, hogy önteni tudjam. Egyébként a hagymán a tököt sóval fedő alatt kevés ecettel (hogy ne málljon szét) puhára párolom aztán a tejfeles lisztes habarás és ha kiforraltam (besűrűsödött) a tüzet lezártam, akkor teszem bele a bőséges kaprot. Nem teszek bele pirospaprikát, mert igyekszem megtartani az ételek természetes színét (ahol lehet) és úgyis pörköltet teszünk rá!
7. Klimpírozi (válaszként erre: 2. - A106211d56)
2009. jún. 8. 18:05

épp így,kis fokhagymával..a menzán a liszt és a tej elegye volt a meghatározó elem, sóval és kaporral..ilyen emlékeim vannak..

de egy sokéves külföldi tapasztalat: a vendégház konyháján lepirították a tököt hagymával, kicsi piros paprikával színezték, és tejes-lisztes habarccsal felengedve kaporral megfőzték..valami isteni volt, ugyanígy a krumpli főzelék is.

2009. jún. 8. 18:04
finom, én a zölbabot is azzal készítem, mert előszőr így kapta a kisfiam és rajtunk maradt-a napközisnek lehet a cukor a titka, ezt én is kihagytam.
2009. jún. 8. 18:03
Ez a joghurtos tökfőzelék jól hangzik, kipróbálom.
2009. jún. 8. 18:02
Felrakom az apróra vágott hagymát olajon.Amikor puha rárakom a tököt a kaporral.Vizet annyit,hogy épp ellepje.Ha megfőtt tejes-lisztes habarást rakok bele meg egy pici pirospaprikát,hogy szine legyen.Só cukor ecet izlés szerint.
2009. jún. 8. 18:01
hagymával dinsztelem...utána só kapor és én a gyerek miatt joghurttal is habartam már.van aki pici(késhegy) pirospaprikát is tesz bele.
2009. jún. 8. 17:57
Pici apróra vágott hagymával dinsztelem...miután elég puha,ízesítem,kapor,só,és tejföllel habarom!
2009. jún. 8. 17:52

Ki, hogy csinálja a tökfőzeléket?

Én sokféleképpen meg tudom csinálni, de sosem lesz olyan, mint régen a menzán - pedig azt nagyon szerettem!

Nekiadtam a többieknek a fasirtot, meg a tortát az ö tökfőzelékükért! Persze mindenki szívesen cserélt velem, de szerintem én jártam jobban!

Hálás vagyok az ötletekért!

sziasztok! : Anyagi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook