Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kézműves termékeket kedvelők gyertek! fórum

Kézműves termékeket kedvelők gyertek! (beszélgetős fórum)

2010. jan. 2. 12:27
bevallom, engem sokszor zavar az, hogy nagyon sok népművészeti, kézműves termék olyan "suta". nem tudom máshogy megfogalmazni...
2010. jan. 2. 12:24

igen.pl most a bölcsiben felvásároltam egy csomó díszt amit a gondozónők csináltak.


szeretem a kézműves dolgokat,mert ha igényesen vannak elkészítve,csak díszére válik a lakásnak.

2010. jan. 2. 12:22

na erről beszélek én is. Nem illik a lakásomba.

Üvegékszer? Naaaa...ez érdekesen hangzik :P

Nincs esetleg képed? :D

2010. jan. 2. 12:22
Én veszek is, készítek is. Bár én jobb szeretem inkább az egyedi dolgokat, mint a népművészeti irányt.
2010. jan. 2. 12:22
pont azon töröm a fejemet hogy mivel újítsak ebben az évben meg azon is hogy a karácsonyi nagy dömping utáni lazításos időszakot be kell rekeszteni és melózni kell megint:)de szeretem csinálni nagyon
2010. jan. 2. 12:20
Szia!üvegékszereket!a nagyon népies dolgokat én sem szeretem:)valahogy nagyon nyomasztanak azok a tárgyak
2010. jan. 2. 12:18

szia!

Hát, nekem nagyon attól függ, hogy mi az. A népművészeti cserépedény kategóriát nem.

Horgolt karácsonyfadíszt vettem már, illetve olyasmiket, amik tetszettek. A cserép dolgokat személy szerint nem kedvelem. Mire gondolsz, mit készítesz? :)

2010. jan. 2. 12:17
Sziasztok!Kíváncsi vagyok mennyire szeretik a kézműves termékeket.Én is készítő vagyok!Ti szoktatok ilyesmit vásárolni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook