Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kézfej fiatalítás fórum

Kézfej fiatalítás (beszélgetős fórum)


15. ariana (válaszként erre: 11. - Globus)
2021. jún. 7. 13:12
És a fülnél is meg lehet állapítani a kort, mert elkezdenek kis gyűrődések megjelenni.
14. globus (válaszként erre: 13. - Aimée2003)
2021. jún. 7. 07:30
Írok üzenetet.
13. Aimée2003 (válaszként erre: 11. - Globus)
2021. jún. 6. 18:20
Köszi, ez jó tipp. Van az a rossz szokásom hogy lefekvés előtt és felkelés után egyből a mobiltelefont nézegetem, ezért nem szoktam nagyon bezsírozni a kezem, de ha csak a kézhát bőrét kenem, talán nem csúszik ki belőle a teló :)
2021. jún. 6. 13:28
E vitamin komplexet szedek. Mind a 8 féle E vitamin benne van. Bár nem a bőröm miatt, de azon is meglátszik nem kicsit a hatása. Korábban folyamatosan kenni kellett a kezem, karom, arcom, lábszáram hidratáló krémmel, mert főleg ezeken a helyeken rettenetesen száraz volt a bőröm, húzódott, majd szét szakadt. Kellett pár hónap mire feltűnt hogy nem is kell krémeket használnom. Érdemes szedni, és nem csak a bőr egészsége miatt.
11. globus (válaszként erre: 9. - Aimée2003)
2021. jún. 6. 13:22

Szerintem annyi vállalható különösebb erőlködés nélkül, hogy éjszakára bekenem zsíros krémmel. Én ezt tökélyre fejlesztettem azzal, hogy konkrétan az ágyban van a krémes tégely, és nem kenem be az egészet, csak kézhát bőrét. Utálom, ha minden zsíros... ezen kívül drogériákban lehet kapni kis kiszerelésű, 5-10 ml-es fényvédő krémeket, ami kézitáskában gond nélkül elfér, akár zsebben is.

Már csak annyi szükséges, hogy eszembe jusson bekrémezni :)

Azt mondják, a kort legjobban kézen és nyak bőrén lehet megállapítani, mert ezekkel a szépségipar, plasztika sem nagyon tud mit kezdeni.

2021. jún. 6. 13:01

Eres? Hát eres, nem a kézfej a legjobban párnázott testrész. Az én kezem is eres, amióta az eszem tudom.

Csinálhatsz értornát, megmutathatod érsebésznek vagy masszírozhatod hidratáló-olajos krémmel, az megszépíti kicsit a bőrt és jól is esik.

Nem nagyon láttam másokon párnás kacsót. Vagy nem figyeltem. Szerintem ez huszadlagos fontosságú dolog.

2021. jún. 6. 11:42
Köszi a visszajelzéseket mindenkinek. Nyilván nem a világ legnagyobb problémája ez, együtt lehet vele élni, de ha van valami mód kicsit szépíteni rajta, akkor bevállalnám. Nem 20 éves kézfejet szeretnék (nekem akkor se volt mondjuk szép, max. kevésbé eres), csak egy kis plusz "anyagot" varázsolni rá, ha lehet, ezért kérdeztem hátha valaki csináltatott már ilyet jó áron, jó eredménnyel.
2021. jún. 6. 07:31
Ne foglalkozz vele, gondolom más testrészeddel meg vagy elégedve. mondanak amit mondanak, gondolom, akik mondják, mindenhol tökéletesek.Na persze.
7. globus (válaszként erre: 1. - Aimée2003)
2021. jún. 5. 14:24

Azt hittem, májfolt, napártalom, öregségi lencsék ellen hadakozol.

Jöhetnek ilyen tippek.

Eresség ellen szerintem nincs orvosság.

Az én kézfejem kb 20 évvel többet mutat, nálunk ez genetikus. Haj, bőr, köröm egyformán.

2021. jún. 5. 14:15

Hát nem tudom. Egyrészt én is azok közé tartozom, akik nézik a másik ember kezét, ha ismerkedésről van szó. Nem azt nézem, szép-e vagy csúnya, hanem a formáját, a körmeit, a kéz mozgását.

Egy soványabb alkatú embertől amúgy sem vár az ember párnás kezet.

Másrészt, az ember mindenütt öregszik, egy láthatóan nem 20 éves arc mellett nagyon feltűnne, hogy a 20 évesnek látszó kéz nem természetes.

Én is igyekszem ápolni a kezem, zavar rajta az apró ráncok hálózata, de végül is a fejem se szebb.:D Viszont annak örülök, hogy működik a két pattanó ujj-műtét után is, és problémamentesen működik mindkettő. (63 éves vagyok.)

5. Aimée2003 (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2021. jún. 5. 13:55
Nagyon zavaró tud lenni, hidd el, mikor azt veszed észre hogy mások (főleg mikor pasik) a kezed nézik, merthogy nem szép, van aki megjegyzést is tesz rá. Ez sajnos genetika is, már gyerekként is beszólogattak a kezem miatt, és az idő múlásával a helyzet csak rosszabb. Minden más rendben van rajtam amúgy tényleg, ki vagyok békülve magammal de ezen nagyon szeretnék javítani valahogy.
4. andi6020 (válaszként erre: 3. - Aimée2003)
2021. jún. 5. 13:14
Én mondjuk nem is hallottam még arról, hogy ez valakinek gond lenne. Mármint sokkal inkább csináltatja meg az ember a mellét, az arcát, szemét, esetleg a nyakát stb, mint a kézfejét. Mert gondolom akkor az említettek teljesen rendben vannak, csak a kézfej ami nem tökéletes.
3. Aimée2003 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2021. jún. 5. 13:06
Köszi, a családomból is többen ajánlkoztak már donornak :) de sajnos csak saját zsír jó. Ami nekem nincs. Hialuronból kezenként 2-3 ml kéne, ami szinte megfizethetetlen, és nem is tart tovább 1-1,5 évnél. Kár hogy nem létezik valami barátibb árú töltőanyag.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Aimée2003)
2021. jún. 4. 15:20

1 ml hyaluronsav 100 ezer Ft. És az még szájban sem látványos.

Mondjuk zsírt tudok adni. Több mint sok, ami feleslegem van.

2021. jún. 4. 14:39
Nem találtam még ilyen témában fórumot itt, pedig gondolom másokat is érint a probléma. Alkatilag nagyon vékony, csontos, eres kézfejem van, a helyzet némi fogyással és a kor előrehaladtával (45 vagyok) csak rosszabb. Krémek, bőrfelszín fialalítása nálam nem elég, volumenpótlásra lenne szükség. Voltam egy plasztikai dokinál aki szerint saját zsírátültetésessel nagyon szépen lehet kézfejet is fiatalítani, csakhogy, mivel én nagyon vékony vagyok, nincs honnan zsírt leszívni. Marad a hialuronsav, ami viszont nagy mennyiségben nagyon drága, és ugye nem is tart örökké. Van valakinek tapasztalata ilyen téren? Melyik doki csinál elfogadható áron feltöltéssel kézfej fiatalítást?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook