Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Készültök már most a karácsonyra? fórum

Készültök már most a karácsonyra? (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
21. Sorean
2013. szept. 29. 23:18
Igen, már elkezdtem vásárolgatni.:)
2013. szept. 29. 23:03

Még a medencét sem raktuk el:((

Olyan hirtelen jött a lehülés:OO

Azt hiszem,ideje lenne bedobozolni jövőre:DD

2013. szept. 29. 23:03
A férjemnek már megvettem augusztusban, Alexandra könyvboltban volt 80%akciós rengeteg könyv ami amugy 20ezer db-ja, neki vettem 3 ilyet, a lányunknak meg a Tescoban megvettem a Barbikat, nyáron volt 6helyett2 ezer egy csomó Barbie. Másnak nem veszünk smemit, épitkezünk , ikreink születnek, nem költünk idén semmi másra karácsonykor. Aki megsértődik az kapja be:) lesz most mire költsünk:)
2013. szept. 29. 23:01
Nem, még a nyarat siratom:-)
17. Gitta35 (válaszként erre: 16. - Gitta35)
2013. szept. 29. 23:01
egyelőre:P
16. Gitta35 (válaszként erre: 14. - Forgatos)
2013. szept. 29. 23:01
Egylőre csak melengetem őket.:)
15. tixtina (válaszként erre: 12. - Gitta35)
2013. szept. 29. 22:59

Az jó:DDD Épp most akadt a kezembe egy tasak tojásfestő:)


Viccet félretéve,pont a napokban gondoltam rá,hogy be kéne szerezni pár ajándékot.Nem szeretném az utolsó hetekre hagyni a vásárlást.

Az ebéd roppant egyszerű lesz,mivel elsősorban a gyerekekhez kell alkalmazkodnom.:DD

14. forgatos (válaszként erre: 12. - Gitta35)
2013. szept. 29. 22:57
Fested a tojásokat? ;)
2013. szept. 29. 22:56
én már mondtam is barátomnak mit kérek :D leadtam a rendelést :D :D :P de végülis megegyeztünk egy közös ajándékban mindkettőnknek :)
2013. szept. 29. 22:50
Én már a húsvétra készülök.:PP
2013. szept. 29. 22:31
Már most meg kellene keresnem a karácsonyfa tartót...:)Tavaly 24-én délelőtt órákig kerestem,de gondolom egy "svéd bevándorló" elcsente a pincéből..:)
10. ina87
2013. szept. 29. 22:26
De h még nem,adig még van időm!
2013. szept. 29. 22:26

Hát én már a menüt tervezem gondolatban, majd aztán le is irom.

A lányomnak szeretnék egy két apróságot venni, amit a nagymamától, a nagynéniktől, és tőlünk kaphat. Ha esetleg nekik nem lenne ötletük.

Most kaptam a férjemtől egy drága csizmát, úh. szerintem karácsonyra nem kérek semmit sem. Magam meglepem esetleg valami aprósággal, a férjemnek is veszek valamit.

Mi a családban együtt ünnepeljük a karácsonyt: anyósom, apósom, a férjem, a testvérei (azok gyermekei és párjaik) összesen 12-en vagyunk. A gyerekeknek mindenki mindenkinek vesz ajándékot (4 gyerek van összesen), mi felnőttek pedig húzunk egy kalapból és csak egy embert ajándékozunk meg, max. 20 euro értékben. Pont azért, hogy ne szaladjon el a ló. Anyós szokott kapni gratis ajándékot mindenkitől :)))


Ez egy nagyon fontos karácsony lesz az életünkben, mert a kicsi babánk idén született, és ez lesz az első karácsonya :)

2013. szept. 29. 22:17

Én már nagyon!

A kis családomnak már szeptember elejétől vásárolok, magamnak is rengeteg mindent vettem már, vagy rendeltem, hogy egyszerre ne legyen sok.

Kreatív dolgokat meg majd december elején kezdem el gyártani.

Mivel saját vállalkozásunk van - gyártás - így saját termékeket szoktunk ajándékozni a rokonságnak, barátoknak.

2013. szept. 29. 22:01
Magyar tehetségkutatón egyik zenekarnak sincs magyar neve....
2013. szept. 29. 22:00

Én majd november második felében kezdek el az ajándékokon gondolkodni és esetleg vásárolni.

Igyekszem amit lehet akciósan megvenni, hiszen minden forint számít.

Mi a testvéreimmel nem ajándékozunk egymásnak, csak a gyerekek kapnak.

Felesleges egy újabb tusfürdő, testápoló vagy sampon.

Összeg? Kb mint tavaly. 3 felnőttre és 3 gyerekre számolva nagyjából 50e kellene.

2013. szept. 29. 21:57
Én egész évben a karácsonyt várom, de tényleg! Veszek/készítek apró kis ajándékokat, személyre szabottan mindenkinek, akit nagyon szeretek.
2013. szept. 29. 21:51
Nem készülök, még csak szeptember van, így az ajándékról sem tudok nyilatkozni.
2013. szept. 29. 21:50

KÉszülni? hát ideje lenne, de addig még tele lesz minden hónap név és születésnapokkal, előbb azt kellene túléljem :D

Nálunk a december központi hónap, akkor van a házassági évfordulónk is, nem könnyű kitalálni, hogy mit süssek-főzzek.

De igyekszem nagyon :)


Ajándékokról leszoktunk, mikor az idősebb generáció, a nagyszüleink elmentek:( és a gyerekek is már kereső korba léptek, csak apró megemlékezés maradt, hogy ne legyen üres a fa alatti terület :D

2013. szept. 29. 21:45

Nem lesz ajándék csak a a páromnak és Ő is csak nekem ad.Mert nem tudunk már kinek mit venni:((

Így mi úgy oldottuk meg,hogy a gyerekek pénzt kapnak vegyem maguknak azt amit szeretnének a felnőttek semmit hanem elmegyünk egyet ebédelni ennyi.

Már a párom családja belefáradt kinek mit vegyek a zokni mellé még egyet?A mikor mellé még egyet?Mindenkinek szerencsére megvan mindene.

2013. szept. 29. 21:43
Készültök már most a karácsonyra? És ha igen ajándékokra mennyit szántok?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook