Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Képszerkesztéshez kérdés - felelek fórum

Képszerkesztéshez kérdés - felelek (beszélgetős fórum)


1 2
16. badonyimariaeva (válaszként erre: 14. - Bnedora)
2010. jan. 30. 20:48

A képeslapokhoz honnan töltötted le a kereteket, vagy , hogy készíted?

Mesélnél róla?

15. badonyimariaeva (válaszként erre: 11. - Ottiszka)
2010. jan. 30. 14:24
Köszönöm kérem a privit!
2010. jan. 30. 13:50

Én is kérek privit...

Különben vannak magyar nyelvű képszerkesztő programok, amelyek ingyenesek. Én nagyon szeretem őket, látszik is a képeimen.

13. Camay (válaszként erre: 12. - Ottiszka)
2010. jan. 30. 00:02
Ok, koszi, akkor johet nekem is egy privi, ha megkerhetlek. :))
12. ottiszka (válaszként erre: 7. - Camay)
2010. jan. 29. 23:45
Camay ! Elöbb irottaimat olvasd el, részben adtam választ kérdéseidre neked is bennük. Ám fizetni bizti nem kell a progi után.Ami probaverziós annak a módja meg ha lejár,letörlöd a gépröl,és újra telepited úgyanazt.Akkor müködni fog ha mnden igaz.De ha keresgéltek találni teljeset is.Priviben megirom akit érdekel.
11. ottiszka (válaszként erre: 3. - Badonyimariaeva)
2010. jan. 29. 23:41

badonyimariaeva! Angol nyelvü progi ahogy azt irtam elöbb is.Igen fel kell telepiteni.Neten probaverziót lehet találni,de aki ügyes talál teljeset is.Priviben ebben tudok segiteni ha érdekel alakit.

A csilizést utána leirom ha felvan telepitve a progi már.Nem bonyolult igérem.

10. ottiszka (válaszként erre: 2. - Inken)
2010. jan. 29. 23:39
Inke ! Nem olyan bonyolult,igaz bele kell rázodni,és megismerni a progt elötte.Sajnos angol nyelvü,de aki bele jön annak karikacsapás lesz.
2010. jan. 29. 23:37
Nem tüntem el...csak ha sokat irok nem engedi küldeni az üzim. Megprobálok válaszolni egyenként akkor.Kis türelmet.
8. badonyimariaeva (válaszként erre: 7. - Camay)
2010. jan. 29. 23:35

Köszönöm!

Nem is neked szántam!

Kár, hogy a fórumindító eltűnt!

2010. jan. 29. 22:52
Nem engem kell kerdezni, sajnos ennel tobbet en sem tudok. Szerintem majd a topicindito valaszol, hiszen azert nyitott topicot. En csak bekukkantottam az oldalra es ugy lattam mindenert fizetni kell. Van olyan hogy "free trial", de azzal nem erdemes foglalkozni, mert amire bele jon az ember a hogysmintbe-arra szepen kileptet es felajanlja, hogy vedd meg. :)))
6. badonyimariaeva (válaszként erre: 4. - Camay)
2010. jan. 29. 22:41

Komolyan??

Akkor ez itt a reklám helye, vagy mi???

2010. jan. 29. 22:36

Húúú, de jó, helyettem is kérdeztek, remélem a válasz is nyilvános lesz, mert ezeket Én is szeretném tudni:))


Köszönöm Mindenkinek☺

2010. jan. 29. 22:31
Ez a paint shop pro ugye nem ingyenes? beneztem, de ugy latom megkell venni.
3. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Ottiszka)
2010. jan. 29. 22:30

Nagyon rendes vagy, holnaptól fogok is kérdezni, mert már szeretnék én is ilyen-olyan szép csillogós, villogós képeslapokat szerkeszteni.

Ez a program magyar nyelvű?

Fel kell telepíteni a gépre ezt a programot?

2010. jan. 29. 22:29
Mennyire bonyolult ez a képszerkesztő?
2010. jan. 29. 22:14

Sziasztok ! Nagyon szeretem a szép képeket,és készíten is szeretem öket, azaz csinosítgatni.

Ki milyen szerkesztőt használ? Ha pl. nem megy valami,vagy szeretnéd megtanulni várom kérdéseiteket.Pl: csilivlizés, mozgatás stb. Én paint shop proval dolgozom.Leginkább ebben tudok segíteni.

Üdv: H.Otti

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook