Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Képet szeretnék feltölteni, de azt írja ki "a fájl nem nyitható meg".Miért, és hogy nyithatom meg? fórum

Képet szeretnék feltölteni, de azt írja ki "a fájl nem nyitható meg".Miért, és hogy nyithatom meg? (tudásbázis kérdés)


5. 2d539db31c (válaszként erre: 4. - Monidavi)
2009. febr. 26. 11:08

Köszönöm, hogy megpróbáltál segíteni. Sajnos így sem megy.


Valakinek lenne ötlete? Annyi ügyes, számitógéphez értő fiatal van a Hoxan!

2009. febr. 25. 13:40

Megpróbálom a lehető legegyszerűbben írni.

Amikor ide fel akar tölteni képet, és megnyitja az új kép feltöltése ablakot, alul van két mező. Az alsónál írja hogy a kép formátuma. Írja benne hogy összes. Mellette van egy kis nyíl, azt nyissa le. Válassza ki hogy csak *.gif, *.jpg.

Így csak az ide megfelelő formátumú képeket fogja látni.


Azonkívül, ha jól tudom, ide csak max 12 képet lehet felrakni.


Remélem tudtam segíteni.

3. 2d539db31c (válaszként erre: 2. - Monidavi)
2009. febr. 25. 12:29
Megfogtál. Meg nem tudom mondani. Digitális géppel készült, több száz fel van téve a fényképek fájlba. Azt a gyerekem rakta fel. Abból töltöttem fel a jelenleg fentlevő képeket is. Most újabbakat szerettem volna feltenni és nem sikerül. CD-re is mentettem, lehet, hogy az zárta le? Idős nagyi vagyok, abszolút amatőr a fotózásban és számitógép kezelésben is. Ha tudsz segíteni, akkor ezt figyelembevéve magyarázd el, mit tegyek. Köszönöm a segítséget.
2009. febr. 24. 21:21
Milyen formátumú a kép?
2009. febr. 24. 21:18
Képet szeretnék feltölteni, de azt írja ki "a fájl nem nyitható meg".Miért, és hogy nyithatom meg.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook