Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Képes lennél együtt élni egy színésszel? Bevállalnád, ha egymásba szeretnétek? fórum

Képes lennél együtt élni egy színésszel? Bevállalnád, ha egymásba szeretnétek? (beszélgetős fórum)


1 2
12. b4c06bc553 (válaszként erre: 5. - Ef4746c77a)
2011. nov. 12. 13:30
Nagyon nehéz velük élni, ezt tanúsíthatom! Iszonyú nagy empátia kell, teljes feladása önmagadnak, hogy őt ki tudd szolgálni, amikor alkot, dolgozik. Akkor te, mint feleség nem létezel számára. Ez így van nem csak a színészeknél, de bármelyik más foglalkozást űző férj mellett is.
2011. nov. 12. 13:26
Szerintem a színészek is ugyanolyan emberek mint mi, maximum kicsit magasabb egóval, de ez sem jellemző mindenkinél. Én képes lennék járni egy színésszel is, de csak akkor, ha összeillünk, szerintem ebben nincs semmi különleges.
10. b4c06bc553 (válaszként erre: 9. - E417245f24)
2011. nov. 12. 13:25

Feltenném a kérdést úgy: Ismersz amúgy boldog házasságot?

(gondolkodj el, mielőtt válaszolsz!) :)

9. e417245f24 (válaszként erre: 8. - 44b8637c85)
2011. nov. 12. 13:22

Lehet,de olvastam több könyvet életükről pl.Latinovits,Bessenyei,Márkus László.De ugyanígy színésznőkről is.Szerintem érzékenyebbek a hétköznapi embereknél,mint általában a művészek.pl.festők.

Szerintem.

Ismersz amúgy boldog színészházasságot?Ami nem csak a média felé az?

8. 44b8637c85 (válaszként erre: 4. - E417245f24)
2011. nov. 12. 13:17
Sztereotípia...!
7. b235ac96d5 (válaszként erre: 1. - Ef4746c77a)
2011. nov. 12. 13:15
A színész is ember. Csak a foglalkozása színészet. Általában minden sikeres színész mellett él egy olyan ember, aki a hátország, aki szinte személytelenül és alázattal szereti, hiszen enélkül nem lenne képes minden nap megújulni, újraszületni és meghalni a színpadon.Nagyon gyakran ezt a "szerepet" el is várják a másik féltől, emiatt nehéz velük élni. Ezért is van sok esetben az, hogy bár gyakori, hogy két színész egy-egy szerep kapcsán egymásba bonyolódik, huzamosabb ideig nm képesek egymás életstílusát, esetleg sikerét elviselni, pláne, ha gyerekek is vannak.Persze, mint mindenhol, itt is vannak kivételek.Az biztos, hogy nem átlagos életet élnek. Emiatt én biztosan nagyon mérlegelnék, hogy tudnék-e együtt élni:)
2011. nov. 12. 13:15

előadóművésszel - igen

celebbel - nem

5. ef4746c77a (válaszként erre: 3. - B4c06bc553)
2011. nov. 12. 13:15
Dehogynem emberek, sőt! Ezt szerettem volna kiemelni, hogy ők is ugyanolyan emberek, mint mi, csak sokan azt hiszik, hogy ők felsőbbrendűek, nagyobbak, mint a többi. Pedig ez nem így van, és ezt tapasztaltam a saját bőrömön is.
2011. nov. 12. 13:14

Nálam vannak foglalkozások,amik képviselői tuti nem jöhetnek szóba:színész,zenész,kamionos,chippendale fiúka,kukás(csak ha övé a vállalat :D ),politikus.Ingatlanosokat is ismerek,akikért nem harapom meg a kisujjam,de nem szeretnék általánosítani.

A színészek szerintem nárcisztikusak,egoisták.

2011. nov. 12. 13:11
Miért ők nem emberek? :(
2011. nov. 12. 13:07
Hát én a színházi körökben látottak alapján erősen tanácsolnám, hogy színésszel meg zenésszel olyan éljen együtt, akiből a féltékenység csírája is teljesen hiányzik.
2011. nov. 12. 13:03

Annyiszor hallottam már ismerőseim szájából, hogy „persze, ha az én párom lenne XY színész, akkor sokkal jobb lenne neki” vagy „hű, én szívesen együtt élnék XY-nal (színész vagy énekes, esetleg más híresség)”. Érdekes, hogy abba nem sokan gondolnak bele, hogy a valóságban teljesen más emberek, mint amilyennek a filmben látjuk őket (volt szerencsém tapasztalni), nem olyan tökéletesek, nem olyan makulátlanok. És sokan azt is elfelejtik, hogy otthon nekik nem egy rajongóra van szükségük, hanem egy háziasszonyra, aki ugyanúgy képes elviselni minden rigolyájukat.


Kíváncsi vagyok, hogy ki, hogy vélekedik erről, mi a véleménye, és hogy képes lenne-e együtt élni egy hírességgel? :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook