Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kényszerbetegség (OCD) fórum

Kényszerbetegség (OCD) (beszélgetős fórum)


2023. aug. 12. 14:37
“az egész napját kiteszi tehát nem csak a fürdést foglalja magában” de ha a fürdés több, mint 24 óráig tart, akkor hogyan foglalhat mást is magában?
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Pteri)
2023. márc. 20. 18:19
Nem ismertem, köszi szépen.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Hókatica)
2023. márc. 20. 18:19
Szia Írtam.
2023. márc. 20. 15:34
A www.bura.hu-t ismered?
2023. márc. 20. 13:14
Szia, rám írsz privátban?
2023. márc. 20. 00:53

Sziasztok!

Fogalmam sincs valaki látni fogja e ezt a fórumot de a remény hal meg utoljára.

Segítséget szeretnék kérni. Van itt olyan aki tud olyan orvost aki ERP terápiát alkalmaz, vagy ha nem is ilyen terápiával de foglalkozik (OCD) súlyos kényszerbetegekkel? Már kezdem feladni hogy lesz e egyáltalán olyan orvos aki tudna segíteni ezen mert intenzív terápiára lenne szükség nem 2 hetes vagy havi időpontokra.(nem én vagyok beteg, én csak segíteni próbálok)

(Csak egy kis plusz információ ha esetleg van itt olyan aki tud orvost, jelenleg több mint 24 óra a fürdés idő, több LITER tusfürdő, és ez csak 1 része a kényszernek, az egész napját kiteszi tehát nem csak a fürdést foglalja magában úgyhogy a súlyos alatt annyira súlyosat értek hogy konkrétan a lakásból nem tud kimozdulni se semmi)

Ha valaki esetleg egy olyan fórumot tud ajánlani ahol orvosokkal lehet konzultálni hogy kit ajánlanak azt is megköszönöm ha konkrét orvos ajánlat nincsen mert már tényleg fogalmam sincs merre induljunk.

Köszönöm előre is ha valaki elolvassa

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook