Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kedvelem az idősebbek társaságát fórum

Kedvelem az idősebbek társaságát (beszélgetős fórum)


20. dafke
2022. jan. 26. 08:34

Szerintem ezt még korai így kijelenteni, okosabb lenne a megfogalmazás, hogy a jelenlegi környezetedben jobban szereted az idősebbek társaságát.

Én anno 17-20 évesen jellemzően 30+ emberekkel lógtam.

Most 35+-osan vannak barátaim 40 fölött, de jól érzem magam akár 15 évvel fiatalabbak társaságában is.

Majd kialakul, keress új ismeretségeket, és söpörd félre azokat az előítéleteket, amiket már most magadra szedtél a korosztályodról. :)

2022. jan. 25. 23:29
Ahogy olvastalak az jutott eszembe, hogy amikor tanfolyamokra jártam mindíg hozzám csapódott pár fiatal lány. Mire vége lett a tanfolyamnak minden bajukat elmesélték, szerelmi életüket😁. Sokkal még kapcsolatban vagyok. Van akinek már gyerekei vannak. Én nagyon szerettem Őket. Engem fiatalítottak, én meghallgattam Őket. Nincs ezzel semmi baj. Most ilyen életszakaszban vagy. Kicsit komolyabb vagy mint a kortársaid. Majd találkozol hozzád hasonlókkal. A párod is megtalálod, még előtted az élet. Próbáld meg helyén értékelnu magad!
18. bnedora (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 25. 10:55
Itt a Hoxán minden korosztályból van tag. Próbálj meg itt ismerkedni.
2022. jan. 25. 09:20
Én is. Tisztelet a kivételnek. :)
16. Cicamica3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 25. 08:49
Amit leírtál az dicséretes,de még fiatal vagy,meg fogod találni a hozzád illő embereket akikkel majd hasonlóan gondolkodol a világról.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Channa*)
2022. jan. 25. 08:35

Az idősebbeket megértőbbnek látom, de lehet, hogy csak nekem volt szerencsém velük.


Remélem, hogy találok ilyet. Egyébként nincs is szükségem társaságra. Elég lenne ha találnék egy párt. Nekem 1-2 ember bőven elég.

14. Channa* (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 25. 08:32

Azt ugye tudod, hogy minden korosztályban vannak ilyenek, mármint olyanok, akik úgymond hangadók, ha nem is hangosak, de meghatározzák egy társaság energia szintjét.


Igen, vicceskednek, azaz cukkolnak?


De miért éled ezt te meg traumaként?


Persze, nincs azzal gond, ha az idősebbekkel jobban érzed magad, csak fura, hogy azt gondolod, csak a fiatalok lehetnek extrovertáltak? Utálom, amikor ilyet akarnak egy emberre ráhúzni.


Én azt gondolom, hogy neked nem azokkal van gondod, akik ilyenek, hanem a közönséges, bunkó emberekkel, akikből egyre több van.


Én, mint egy igazi extrovertált is utálom, ha valaki azt hiszi, hogy attól jópofa, hogy káromkodik, közönségesen viselkedik, stb.


Nincs semmi gond veled, majd találsz egy olyan társaságot, amiben jól érzed magad;)

13. Napsugár8 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 25. 08:15

Nincs veled semmi baj. Vannak, akik "hamarabb érnek", szokták mondani.

Nem vagy kevesebb, nem vagy rosszabb, nem vagy különc, csak "érettebb" a többinél. Majd a te korosztályod is eljut idáig.

Érezd jól magad, és ne aggódj, hogy mikor és hol talál rád az igazi. Majd eljön annak is az ideje. :)

2022. jan. 25. 08:10

Nem én írtam ki, de ez teljesen lefedi azt amit érzek a “fiatal” társaságokban. 😃


[link]

2022. jan. 25. 08:04
Az eddigieket sem töröltettem.
10. 55Judit (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 25. 08:01

Hát ez érdekes. Most megpróbáltam valamit máshogy érzeni amit ahogyan tudom hogy van, de nem ment. 😀

ha az idősekkel jól érzed magad, akkor velük beszélgessél! nem kell ebből problémát csinálni. Én meg legszívesebben a magam társaságában vagyok. Érezzük jól magunkat, ez a lényeg.

na most töröltesd ki ezt is.

2022. jan. 25. 07:59

Inkább a többi fiatal viszonyul úgy a csendesebb, nem a mai trend szerint élő társaikhoz, mintha a kutya szájából rángatta volna őket elő.

Ezt a hozzáállást pedig utálom. Az idősebbek pedig kedvesebbek, nyugodtabbak.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - 55Judit)
2022. jan. 25. 07:57

Menő nem akarok lenni, az szimplán irritál, ha valaki menősködik, meg fellengzősködik.

A jó relatív. Van akinek a visszahúzódó személyiség a jó, van akinek a társaságkedvelő.


Igazából csak az én fejemben él ez, tudom, hogy nem vagyok kevesebb senkitől. 😉

Közben mégis ezt érzem.

7. 55Judit (válaszként erre: 5. - Imisz)
2022. jan. 25. 07:53

"a többi fiatalt menőbbnek, életrevalóbbnak, nálam jobbnak látom."

És mi van ha jól látja? Nem furcsa hogy neki nem jut eszébe, csak a fórumtársaknak hogy tenni kellene azért hogy ne ez legyen?

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Libikóka)
2022. jan. 25. 07:38

Kedvelem őket, nem kényszer. :)

Ahova szakmát járok tanulni, ott is egy 40 éves nő lett a kedvenc beszélgetőpartnerem. Pedig jár elég sok fiatal is.


A fiatalok nem is szimpatikusak, mégis néha olyan korán öregedőnek érzem magam. Az lenne a normális ha kedvelném a társaságukat.

2022. jan. 25. 07:22
Ott a válasz az indítódban : "a többi fiatalt menőbbnek, életrevalóbbnak, nálam jobbnak látom." Vegyél fel egy kis magabiztosságot. Egyébként semmi baj nincs benne, hogy az idősebbekkel jobban megérted magad. Társad is lehet még, a fiatalok között is akad -még ha ritka is mint a fehér holló- érettebb gondolkodású. Fiatal vagy még előtted az élet, rá fogsz találni a megfelelőre.
4. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 25. 06:46

Lehet hogy kedveled a társaságukat,,és miért ne?:))


Mégis ha a címet összevetjük az írásoddal,,inkább kényszerpálya mert nem találod fel magad a fiatalokkal.


Van még időd,, használd jól,,gyúrjál kicsit önbizalomra.

2022. jan. 25. 02:13
Én is így vagyok ezzel. Fiatal koromban sem tudtam a korosztálybeliekkel beszélgetni. Most is inkább az idősekkel jövök jobban ki. Hogy miért van ez, nem tudom. De talán nem is érdekes.
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 25. 01:54
Ma később kötnek házasságot mint régebben, sőt sokkal később. Tehát ha 21 éves vagy, akkor még sok időd van párt találni. Ki tudja, kettőt hármat is.
2022. jan. 25. 01:41

Miért van az, hogy a nálam 20-30, minimum 10 évvel idősebbek társaságát kedvelem? Velük jobbakat tudok beszélgetni.

Sokkal szimpatikusabbak, a miértjét nem tudom megmagyarázni. A korombeliek mellett valamiért kevesebbnek érzem magam és nem is tudok beilleszkedni. Pedig egy átlagos fiatal lány vagyok. Szakmát tanulok és részmunkaidőben dolgozok. Szeretek zenét hallgatni, pc játékokat játszani, természetben fotózni...

Egy korombeli barátnőm, barátom sincs.

Egyedül az izgat, hogy így hogyan lesz párom? Egy korombeli fiú sem szimpi. Az idősebbek meg már foglaltak. Nincs is esélyem szimpi korombeli srác megismerésére, mert nem járok fiatal társaságba. Mikor mégis, akkor pedig kívülállónak érzem magam.

A szomszéd 60 éves nénivel szívesebben elbeszélgetek, mint sok fiatal csajszival, pasival.

Ha meg kéne fogalmaznom talán az lenne az indok, hogy a többi fiatalt menőbbnek, életrevalóbbnak, nálam jobbnak látom. És ezt sokszor kihasználják, lenéznek. Az idősebbek meg csupán megértőbbek...

Én 21 vagyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook