Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kábeltévé, internet szolgáltatások, árak? fórum

Kábeltévé, internet szolgáltatások, árak? (beszélgetős fórum)


2010. nov. 5. 20:47

Nálunk t-home kezdődött telefonnal. Utána jött 3 éve az internet 1 éves hűségekkel (most fog 2 hét mva lejárni épp).

5mbit/s az internet, mindenféle kedvezmények levonásával 4050ft/hó, triplanet kedvezménnyel.

A kábeltévé már a pr.telecom-nál van, ami 56 csatornát nézve 3250/hó


Most ide a pr.telekom-hoz akarok átjönni.

1 éves hűséggel a kábeltévé 56 csatornával + az internet 6mbit/s korlátlan forgalommal + telefon (amit nem akarunk használni így nem lesz készülék hozzá) kerülne 7350ft-ba havonta.


t-home vélemény: sok a baj a nettel, állandóan akadozott, ha gond van sokba kerül, állandóan hívni kell ienkor őket telefonon. Ebbe én belefáradtam.

2010. nov. 5. 20:35
t-t ne válasszátok:S netben a kábel internet a legdrágább(gyorsnak gyors de drága,sok a hűségidő,és a tv árak is drágák...)
2010. nov. 5. 20:28

Anno idején nekem az első netemet a T-online, majd T-com szolgáltatta.

"Lassú net volt" 1mbit-es, 5500ft-ért és 4500ft-ét.

A telefon szintén T-com-os volt, 4500forintos alapdíjjal, tehát még semmit nem beszéltem de ezt ki kellett csengetni.

Televízió szolgáltatást a Vidanet adta, semmi bajom nem volt vele, egyikkel se az árukon kívól.

Majd jött a TVNetwork, tv-internet (15mbit)és telefont (csak azt fizetted amit beszéltél) volt 5000ft+a telefon költsége.

Gyors volt a net, örültem neki, de a telefonon sokszor volt elérhetetlen.

Majd jött a hír, a Digi megvette a TVNetworkot.

Tv-internet-telo (amit beszélsz) 3000ft+a telo költsége 2 éves hűségnyilatkozattal.

Második évben majd 6000 lesz, de így is megérte.

Semmi gondom nincs vele, mindig van net(35mbit)-tv-telefon.

Nincs negatív tapasztalat.

Jah, és gyakran van sávszélesség emelés ingyen. :-DDD

2010. nov. 5. 20:14

Manapság annyi kábeltévé, illetve internet szolgáltatóról hallani. Sokan nehezen is igazodhatnak el az árak, szolgáltatások között, nem is beszélve a hűségidőről, rosszabb esetben az apró betűs részekről.

Hogy ne essünk bele ezekbe a "csapdákba", osszuk meg a szolgáltatásokkal, stb... kapcsolatos tapasztalatainkat, észrevételeinket. (legyen az jó vagy rossz egyaránt)

2010. nov. 5. 20:12
Kábeltévé, internet szolgáltatások, árak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook