Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Járt így valaki? fórum

Járt így valaki? (tudásbázis kérdés)


2019. jan. 24. 20:10
Most látom már biztos kiderült :D Na mi lett?
2019. jan. 24. 20:09
Szerintem az is lehet, hogy túl későn volt peteérésed, tehát 30.-án. Nekem néha olyan erős, hogy sírni tudnék, néha nem is érzem. Ahhoz képest viszont 10.-e és 14.-e között kellett megjönnie. Ha így volt, akkor a 30.-a peteérés, és a 27.-ei szexből nem nagy az esély a terhességre, bár vannak kivételek. Teszt ismétlést javasolnék a gyenge mensi miatt.
2019. jan. 13. 19:31
Én is tesztet és vérvételt javaslok.
2019. jan. 13. 18:37

Esetleg egy vérvétel, mihamarabb, amint csak lehet, hiszen abból pontosan kiderülne, hogy van e hcg a vérben. (Tehát esetleg beindult e valami folyamat, ami aztan elhalt)

Nekem a teszt negatív volt reggel, amikor a vérvétel délben 52-es hcg szintet mutatott.

2019. jan. 13. 18:33
Javasolnék holnap újabb tesztet reggel.
2019. jan. 13. 18:20
Babàt szeretnénk pàrommal de sajnos lassan 1éve nem jön össze. Eddig mindig pontossan megjött mensesem + - 1 nap késéssel. 27.-én voltunk együtt. 30.-àn este nagyon elviselhetettlen görcsöm volt alig birtam kiegyenesedni. Jan. 3.-àn kelett volna megjönnie. Késett 8 napot, 9. Nap megjött de alig volt és erős görcseim se voltak ahogy szokott. Teszteltem jan 5.-én és 7.-én negativ lett. Szerintetek mi lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook