Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jogászok, teszveszesek, mit tehetek ilyen esetben? fórum

Jogászok, teszveszesek, mit tehetek ilyen esetben? (tudásbázis kérdés)


1 2
8. titati (válaszként erre: 1. - 2f64521118)
2011. szept. 14. 15:31

Rendőrségen kell feljelentést tenni.

És ha megfelelő számú és értékű feljelentés történik, akkor nyomozást indítanak.

Mást nem tudsz tenni!


egyszer álltam károsított oldalon is, 11ezer ft összegben...írtam a teszvesznek, azt mondták, küldjem el print screen másolatot az utalásról, ő felszólítják az eladót, hogy küldje el a terméket, de ha akkor se kapom meg, akkor a rendőrségre kell mennem, mert ők mint aukciós oldal vezetőség mást nem tehetnek!


(engem 1* behívtak meghallgatásra, hogyy voltam-e kapcsolatban xy felhasználóval, vásároltam-e tőle és mi a tapasztalatom)

7. hcs2 (válaszként erre: 6. - 2f64521118)
2011. szept. 14. 15:29
telefonon nem lehet elérni őket?
2011. szept. 14. 15:24
Dehát ilyen nem létezik!utalok-emailezem ezek mind bizonyíték arra hogy vásároltam,a teszvesz meg egy aukciós oldal, ami kemény jutalékokat szed le,akkor biztosítson már valami garanciát arra hogy segít ha csalás van.Írtam nekik is,de 72 óra a válaszadás,és kíváncsi lennék mit lehet tenni.Ennyi erővel én is lehúzhatok másokat minden következmény nélkül?Hol élünk?!
5. hcs2
2011. szept. 14. 15:22
Az oldalon keresztül tudsz reklamálni.
2011. szept. 14. 15:22
Hm, nem rossz pénz kereseti lehetőség. Szomorú.-(
2011. szept. 14. 15:20
Leírtátok már a teszvesz vezetőségének? Sajnos én pont ilyenek miatt nem rendelgetek ilyen aukciós oldalakról.. :(
2011. szept. 14. 15:18
Cipőm hasonló.Érdekelne engem is!!!!
2011. szept. 14. 15:17
Az alaptörténet: 5000 forint körüli összegért vásároltam egy illetőtől egy aukciós oldalon.A pénzt elküldtem a termék nem érkezett meg,gondolom nem is fog,mindenhonnan letiltott, mobilon nem elérhető,emailekre nem válaszol.A számlaszáma van meg, illetve a neve.Mit tudok tenni?Ez lopás!Segítsetek :(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook