Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jehova Tanúi- szerintetek agymosás? fórum

Jehova Tanúi- szerintetek agymosás? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. aug. 13. 06:08

Komolyan! Fanatikusak.

Én mindig azon akadok ki, hogy vért nem ehetnek, ds húst igen.

Mondom neki, hogy a hús tele van vérrel.

Nem, az "kiázik belőle".

Hm. Nem hiszem. Ez nem egy paca, ami áztatással eltűnik. Minden kis sejt között ott van a kapillárisokban.

Vagy lehet, hogy ők mikroméretűre darabolják a húst???

És akkor hogy a csudába esznek rántott húst???

2010. aug. 13. 04:38
Neharagudjatok, ti elvagytok teljesen tévedve megmondom én hol tapasztalható az agymosás ilyen szektáknál, ahol nem tisztelik a szentirást és rengeteg gonosz cselekedet követnek el. Ami le van irva milyenek is valójában azt a bibliában elolvashatja bárki. Nagyon sok esetben, de még a tévé is beszámolt már ilyenekről rengeteg hivő életét teljesen tönkretették, ha nektek ez megfelel, akkor sajnállak benneteket. Üdv.Ágnes
25. Linda019 (válaszként erre: 24. - Gyöngyszemü)
2010. aug. 13. 00:41
meg is keresztelkedtél?
2010. aug. 13. 00:28
Egyszer egy fiú miatt aki az volt majdnem "beléptem" de annyi tíltás volt, meg közös énekelgetés, hogy felállt töle a hátamon a szőr, és ebböl nemkértem!!!
23. gyöngyszemü (válaszként erre: 15. - 3265084553)
2010. aug. 13. 00:26
:-))))))
2010. aug. 12. 23:56
Nővéremet egyszer behálózták a Jehova tanúi és teljes agymosást szenvedett el és utána egy ideig úgy gondolta a biblia szó szerint értelmezendö, majdnem a házukat is a Jehovásokra iratta, szerencsére sikerült kiragadni ebböl a veszélyes állapotból.
2010. aug. 12. 23:22
Több embertől is olvastam, hogy erőszakosak, buták, stb. Tisztelet a kivételnek. Az egyik barátnőm Jehova tanúja és egyszer sem próbált csalogatni, megtéríteni meg ilyenek. Sokszor kérdezem ilyen dolgokról, hogy náluk, hogy megy ez meg az, meg, hogy ha szolgálatban van (házról házra járkálnak :)) akkor mi van ha valakit nem érdekel és a válasza az volt, hogy akkor ezt ők megértik és mennek tovább. Bár mondjuk olyan nagy ismertségem nincs ebben a körben, de nem kéne mindenkit általánosítani...
2010. aug. 12. 23:07

Nem szeretnék senkit megbántani, de tényleg undorítóak!

Nekem az eddigi tapasztalatom az, hogy egyik távolabbi rokonom, és egy ismerősöm ugyan abba a közösségbe jár. Náluk arról szól minden egyes "imanap", hogy kibezsélik a másikat, megvitatják, hogy mit csinálunk rosszul, és aztán ezsméletlenül mocskos módon terjesztik a hülyeségüket. Minden egyes ilyen hétvége után újabb pletyka lát napvilágot a rokonságomban, e miatt a Jehova rokon, és az ismerős találkozásából.... És ez megy évek óta. Egyszerűen hihetetlen, hogy Nekik ez a nagy hitvallás...undorító (Tisztelet a kivételnek!)

És igen, ez az ismerősöm került pár hónapja olyan súlyos betegséggel, kórházba, hogy azonnali vérátömlesztésre volt szüksége, különben meghal. És természeretesen tagadja, de egyértelmű, hogy kapott vért, különben már nem élne...de tagadja...érdekes.

19. a14c035548 (válaszként erre: 18. - 1fe7fa0d33)
2010. aug. 12. 23:06
még most is röhögök, ha felébrednek a gyerekek......D:D:D:D
18. 1fe7fa0d33 (válaszként erre: 15. - 3265084553)
2010. aug. 12. 23:05
Ezt nem fogom kihagyni!
17. pteri
2010. aug. 12. 23:04
Nincs is agyuk szegényeknek. Komolyan :erőszakos, buta emberek. Felénk azt tudják megszédíteni, aki valamiért a társadalom szélére szorul, ők meg "befogadják". Úgy látom sok köztük a kisebbségi, ilyen olyan fogyatékkal élő, valamilyen okból szerencsétlen életű ember. És nem szégyellik tőlük is elkérni a kis pénzüket, ők meg örömmel adják. De szerintem se népszerűek, a többség menekül előlük.
16. a14c035548 (válaszként erre: 15. - 3265084553)
2010. aug. 12. 23:03
:))))))))))))))))most majdnem leestem a székről:D:D:D:D:D
2010. aug. 12. 23:02

Azt kell mondani ha leszólítanak:

Ne haragudjanak, most nem érek rá, sietek véradásra!

2010. aug. 12. 23:00
Engem 2 banya legutóbb a Nagyvárad tér és Klinikák között a zebránál szúrt ki, ahogy vártam a zöldet. Hova sietek, mondom BONCOLNI, majdnem szívrohamot kaptak:))))Ha nem hagynak békén a szikémet is előkapom. Agymosott (nem is volt agyuk soha)idióta az összes, már bocsánat .... vagy inkább irigylem őket, hogy van ilyenre idejük.
2010. aug. 12. 22:59
Nem szoktam más hitét leszólni. De a jehovások hitében se logika se értelmes érvek. Aki az ő tanaikban hisz, azt bármivel belehet etetni.
12. db4f1eff6b (válaszként erre: 11. - Db4f1eff6b)
2010. aug. 12. 22:51
Valóban van itthon bibliám!
2010. aug. 12. 22:50
Nem szeretem őket, mert szemtelenek, sokszor becsöngettek hozzám. Sokszor az utcán szólítottak meg, hogy tudom-e hogy mikor lesz a világ vége, mert ők tudják. Szerintem meg nem tudják. A bibliában van, az Újszövetségi Szentírásban, hogy a tanítványok megkérdezték Jézust, -aki az utolsó napokról beszélt,- mikor fog ez bekövetkezni? Jézus azt felelte, hogy még az angyalok az égben sem tudják, csak egyedül az Atya. Egyszer megint az utcán akartak "megkínálni"egy-egy nyomtatvánnyal, éppen templomba menet. Azt szoktam nekik mondani, hogy otthon van bibliám,azt olvasgatom, erre abbahagyják a "térítési" kísérletet.
2010. aug. 12. 22:47
erre énis kiváncsi vagyok,mik a szabályok náluk,sajnos egyik rokonom is belépett,azóta nincs egy közös családi ünnepünk sem és igen ridegen bánnak a szeretteikkel,csak a jehovák a mindenük
9. 3265084553 (válaszként erre: 1. - E7a9d373d5)
2010. aug. 12. 22:47

Ami nagyon szélsőséges, az a vérátömlesztés tilalma.

Igaz, hogy legtöbbször végső esetben hirtelen meggondolják a dolgot, ha valakinek tényleg az élete múlik rajta. :)

8. f139b5f82c (válaszként erre: 4. - F139b5f82c)
2010. aug. 12. 22:44

És még erőszakosak is, rámenősek, mézesmázosan, de erőszakosan térítenek.

Engem a Margitszigeten támadtak le folyton, amikor ültem a játszótéren a padon, odaült mellém beszélgetni. Alig tudtam elhajtani.

2010. aug. 12. 22:43
Tévtanítók. Nem népszerűek, csak azért tűnnek annak, mert járnak házról házra és elég sok jóhiszemű embert elhitetnek a tévtanításaikkal, általában úgy, hogy ígérnek munkát, problémák megoldását, stb. így szerzik maguknak a híveket.
2010. aug. 12. 22:41

Szerintem messziről meg lehet mondani, hogy ki tanú. Valahogy olyan egyformák. Eddig még mindenkiről eltaláltam.


Mi a királyságtermük közelében lakunk. Az egyik hölgyet átsegítettem az úttesten. Erre mondja, hogy hozzam el oda a családomat, mert ha nem, csúnya véget érek, mert csak Jehova azt menti meg, aki oda jár hozzájuk szombaton és vasárnap is.


Na köszi, mondom én Istenben hiszek, és engem és a családomat Isten fog megmenteni. :)


Csúnyán nézve otthagyott.

5. H.Ancsi (válaszként erre: 1. - E7a9d373d5)
2010. aug. 12. 22:40
népszerüek??? ezt miből szürted le?
4. f139b5f82c (válaszként erre: 1. - E7a9d373d5)
2010. aug. 12. 22:39

Egyáltalán nem népszerűek! Honnan veszed ?


A jehovások egy undorító banda!

2010. aug. 12. 22:38
az hát!
2010. aug. 12. 22:37
Nagyon nagy agymosás!!!! (Bocsánat...)
2010. aug. 12. 22:37
Nagyon érdekelne mindenki véleménye erről a vallási csoportról. Ki mit tud róluk? Nem a vallási nézetekre vagyok kíváncsi, hanem inkább a működésük pszichológiájára. Szerintetek miért annyira népszerűek?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook