Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Játéktippek 2 és fél évesnek és 1 éves testvérnek fórum

Játéktippek 2 és fél évesnek és 1 éves testvérnek (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 26. 08:30
Nálunk nagyon szerették az építőkockázást, fiam (nálunk is ő a kisebb) már 8 hónaposan rakosgatta egymásra a kockákat. A lényeg, hogy sok legyen egyforma, mert mindig mind a kettőnek ugyanolyan kell. Mi sokat babáztunk is. Mindkettő imádott rajzolni, vettem olyan filcet és színesceruzát, ami elég bumsztli ahhoz, hogy egy kisgyerek is megfoghassa és ami fontos, ki lehet mosni ruhából. (Giotto márka, igaz, nem túl olcsó.)
2012. ápr. 26. 08:02

szerintem az egetheto gyurma is jo, de talan az Mo-n draga, pedig ha ki is sutod nekik akkor talan tobbre ertekelik. Meg ha nem is szuletnek remekmuvek... Persze csinalhatsz veluk so-liszt gyurmat is, etelszinezekkel megfested, es ua ott vagy.

En egy nursery-ben dolgozom, ott pl vannak szines szivacs kocskak, persze vmi foliaval bevonva, hogy a kicsiknek ne legyen olyan konnyu, ok abbol szeretnek epitkezni, es ha rugdossak vagy dobaljak, akkor sem okoznak fajdalmat a masiknak...persze nem azt mondom, h ezt kell csinalniuk, de gyerekeknek ez elofordul. Vagy nagyobb kirakok.

2012. ápr. 26. 07:56
LEGO-duplo, sokak szerint az nem lanyoknak valo, de en racafolok, es szerintem sokan masok is. Lekoti az osszes gyereket, a logika es kezsegfejleszto jatek. Tobb fele kiszerelesben is megtalalod. Az a jo, ha minel tobb van, az sem baj, ha osszekeverik, mert utana az is idobe telik mig megtalaljak a megfelelo alkatreszeket! Mi a batyammal orakig eljayszottunk! Tuti jatek!
2012. ápr. 26. 07:35
Sziasztok!Kérek ötletet( mert nekem kifogyott)milyen játékkal lehet a nagylányt és a kicsi fiut ugyanazzal a közös játékkal elszórakoztatni.Csak harcolnak egymás játékaiert. Nem tudom a 2és fél éves lányomat lekötni,elveszi Öcsi játékait és viszont,rajzolást Öcsi azzal akadályozza hogy felborit széket asztalt és kiveszi a kezéböl a filcet stb,szóval most nincs ötletem.Sétálunk sokat de az nem közös játék.Bábozom egy ideig kitart az is de kérek még ötletet ha esetleg van ebben tapasztalata anyukáknak légysz irjatok!Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook