Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Játék a betűkkel! fórum

Játék a betűkkel! (fórumjáték)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2016. júl. 8. 08:14

meg, meghökken, megken, megkente, megél, megélte, megtett, megtette, megette, ment, mente, mentett, mentett, mentette, mentettél, menet, menetel, menetelt, mén, még, ege, eget, emel, emelte, ette, ettél, étel, Elek, elé, elém, gél, hökken, ken, kentél, kenel, kente, kentem, ketten, kém, eget, egem, ne, nem, neme, nett, netten, nékem, te, tett, tette, tettem, tetem, tenget, tét, tétem, tél, télen, ég, éget, égetem, égett, égettél, égen, éh, éhen, éhet, éhem, ék, ékem, éket, ékeket, én, énem, ét, étel, étek, étkem, étekkel, étkemmel, él, éle, élem élet, élek, éke, éket, égek, le, lök, lökte, löktem, lent, lett, lettél, lettem, lét, lék, léke, lékem, léket, leken, leönt, ön, önt, önté, leönté, lég, letett, letette, lelet, leletem, leletet,


sárkányrepülő

2306. citrom47
2016. júl. 2. 07:30

alom, alj, az,azt, alt, bab, bal, baj, bajt, Bag, Balog, bajom, babom, babom, bej, beje, bejem, bejt, barom, erjeszt, erjesztő, erjesztőbb, elem, esze, eszet, ege, eget, Eger, ez, ezt, Eszter, el, elme, ebbe, eb, ebe, ebet, ejt, gerjeszt,gerjesztő, gebe, gőz, gõze, gőzt, bõsz, jel, jelet, jelez, jelem, jobbat, jobb, bob, bor, bora, bort, bog, bolt, Igal, iga, igaz, izom, izma, izmot, izomba,irat, jer, le, lejt, lejtő, ejtő, lemez, lemezt,lom, lő, loma, eme, emez, emezt, ma, mar, mart, major, majort, mer, mert, merő, erő, erőt, meri, Mari, Marit, mag, magot, olt, oszt, ősz, őszt, őr, őre, őrt, ő, őt, őz, őze, rejt, rejti, rejtő, rab, remeg, remegő, rabol, rabolt, rajt, rajtol, rajtom, rajz, rajzot, rajzom, rag, ragoz, rőt, rebeg, rebegő, rom , roma, szer, szeret, szereti, szerető, szem, szeme, szemet, szebb,szebbet, szab, tej, teje, tejem, tő, tőr, tőre, tor, terelő, terem, teremtő, tesz, teszi, tar, torma, zaj,zajt, zab, zabot, zabom, zebra,


Meghökkentettél

2305. citrom47
2016. jún. 12. 14:04

elme, elmék, elmés, elem, elemek, elemet, elemes, elém, eke, ekék, ekét, ekém, ék, éke, éket, ékel, ékem, ékelt, est, este, esték, estél, estem, estém, eme, eset, esete, esetem, él, éle, élet, éltem, élem, elé, éles, élek, fel, fest, festék, festéke, festékem, fekete, feketém, feketés, fele, felé, fék, fékem, féket, kese, kesét, kés, kése, kést, késem, kések, két, kék, kém, kelme, kelmék, kelmét, kel, kelt, keltem, kefe, kefét, les, lest, mese, mesét, mesék, se, sem, séf, séfet.


bizalomgerjesztőbb

2016. jún. 6. 18:39

busz, bár, udvar, sár, szár, szára, szárad, pulya, pálya, pár, pára, ász, ásza, ár, ára, árad, láva, lárva, az, apa, apád, aszály, avar, aszal, uszály, udvar, ura, urad, vár, vára, var, vápa, vad, vadász, vadas, vád, váz, váza, aszal, radar, ráz, rád,


kelmefesték

2303. Kata75 (válaszként erre: 2302. - Boszorkánylepke)
2016. jún. 6. 14:59

vaj, vak, var, arany, ver, vérbő, vajas, vajaskenyér, vő, verés, velő, avar, kanyar, ara, jak, akar, avas, sav, seb, sérv, kenyér, ken, kaja, kér, kés, késő, kar, kén, kő, bér, bél, belső, baj, bak, baka, bő, bőr, beér, leér, kenyérből, rak, kar, nyer, nyes, nyerő, lő, jel, nyél, nyel, nyal, nyak, nyakas, nyelő, elő, el, le, élő, elé, anya, alak, él, lé, élek, éle, éles, kérő, és, élve, kőre, kéj, kéjes,


buszpályaudvar

2302. boszorkánylepke (válaszként erre: 2301. - 50aa831df8)
2016. jún. 6. 14:20

Kedves Naarcissz, ha lehet inkább összetett szavakkal játszunk, ilyen rövid szavakkal nem sok értelme van a játéknak.


hárs, hárfa, has, ás, áfa, rá, sár, fás, fára, fa,


vajaskenyérből

2016. jún. 6. 12:00

véd, vél, vész, vés, él, ész, ér, véd, vél, vész, vér, vés, él, ész, ér, és, de, dél, ősz, őr, ős, fedő, széf, szőr, fed, szél, szel, reszel, szer, széles, fél, éled,


hársfa

2016. jún. 2. 16:12

kár,káró, káka, kór, kórt, kan, kant, kor, kora, karó, kar, kart, karon, katon, ár, ára, árat, át, róka, róna, rak, rakat, rakta, rák, rákot, rokka, óra, órát, órák, óta, tár, táró, tárok, tó, tok, toka, tar, tart, tarok, takar, takaró, takarók, ok, oka, nóta, nóták, Nóra, ara, arák, arát, arák, akó, akna, akta, atka, atkák, akták, ont, ok, okán, orkán,


védőfelszerelés

2299. citrom47
2016. jún. 1. 20:34

ah, alt, alj, alja, aljat, aga, arat, aratja, aratta, akar, akarta, akarja, alatt, alatta, ég, égre, én, egét, éget, éj, éjt, ej, ejt,elhajt, eltér, ér, érett, éra, éh, éhe, ért,érte, étel, év, éve, évet, éger, égert, él, élt, élte, élet, éltet, élre, gél, garat, garatja, ha, hat, hatra, hatja, haj, haja, hajat, hajt, hajthat, hang, hanga, hangja, hét, hétre, héj, héja, heg, hé, ja, jé, jég, jatt, lant, len, lent, lé, lég, lehajt, letér, letért, lehajthat, lajt, lejt, léha, Léna, létra, lét, léte, na, néha, tat, tét, tél, télre, tér, tért, Tata, tar, tart, tag, vég, végre, véget, végett, vén, vént, véna, valaha, vaj, vaja, vajat, van, vet, vett, ver, vert, vét, vatta, var, vart,


kárókatona

2016. máj. 23. 07:24

ha, halom, halmaz, hal, halat, hall, hat, hatot, hám, hámot, ház, házat, hál, hála, háp, hát, háta, hátat, hátam, halam, házam, hoz, hozta, hoztam, hozott, alma, almát, alá, alám, al, apa, apát, apám, aláz, alázott, alom, alma, almát, az, azt, láma, lap, lapot, lapoz, lapom, laza,lazát, lazám, lop, lopta, loptam, lopott, láz, láza, lázat, lázam, lát, látta, látom, láttam, láp, lápom, lápot, ma, máz, mázat,

máll, alap, alapot, alapom, alám, záp, zápot, zápom, állat, állapot, álom, álma, álmot, ázott, áll, állam, állat, át, áttol, laza, apát, Pál, pápa, pálma, olt, oltom, ott, tám, támpont, tál, tálam, tálat, állata, állatom, álma, álmot,


végrehajthatatlan

2297. citrom47
2016. máj. 14. 22:26

ész, észt, én, esze, eszet, eszét, ez, ezt, eme,ezen, mész, mesze, meszet, meszét, mű, műt, műve, művész, művésze, művészt, ne, nem, neme, nemez, nemezt, nemeze, német, néz, nézet, nézete, szene, szenet, szén, szem, szeme, szemét, szét, tesz, teve, te, tű, vén, vész, vészt, vesz, veszt, vet, vét, zene, zenész, zenészt, zenésze,


halmazállapotot

2016. máj. 12. 17:00

ér,ért, érték, éra, ép, ék, rét, répa, rak, tér, térkép, téka, tép, tar, tapír, kér, kért, kép, Pér, Pét, pap, pír, papír, pék, ír, írt, pép,


zeneművészet

2295. citrom47
2016. máj. 12. 15:08

bele, bél, bég, bűn, bűne, esz, eszel, ész, ég, eszű, égen, ér, ere, él, élne, éle, élen, élsz, elé, én, ebbe, eb, ebe, eszén, epe, gén, gén, gép, gépe, gépen, gél, lég, lép,lépe, lesz, lep, ler, leszűr, ne, nesze, nép, népe, népszerű, per, pere, penge, szerel, szép, szépe, szebb, szén, szene, szeg, szer, szérű, szűr, űr,


értékpapír

2016. máj. 1. 06:53

kerék, kerékpár, kert, kér, kért, kérte, kép, képek, képet, két, kár, kárt, kára, kápa, kút, kúra, kar, kart, ekét, epét, erét, Eták, Réka, Rékát, retúr, rák, rút, ráta, ék, éke, éket, ép, épet, épek, ér, ért, érte, értek, éra, érát, étek, étke, étkek, Pér, per, pert, perek, párt, pár, páka, pék, péket, pékre, paták, pakk, ár, ára, árat, árak, át, árú, árút, árt, rátúr, átkér, te, táp, túra, túr, tár, tér, tép, tépek, térre, úr, út, apát,


legnépszerűbb

2293. citrom47
2016. ápr. 24. 19:27

áll, állom, álom, álmos, Álmost, álmot, ás, ásom, ásol, átmos, állomás, állomást, ám, evez, evező, evezőm, evezőt, evet, eme, emez, emezt, eső, esőt, est, este, estem, ez, ezt, elmos, lám, lát, lemez, lom, lő, leves, levest, les, leső, lesőt, lemos, más, mást, máz, most, mos, mostál, mez, mezt, mezes, mese, mell, melle, olt, ő, őt, őz, őzet, Őze, ős, őse, sál, sáv, se, sem, som, Somát, sőt, te, teve, tál, tő, távol, Temes, tol, toll, váll, vám, Vámos, vámol, váz, vázát, vese, vezet, vezető.


kerékpártúra

2016. ápr. 24. 08:52

ki, kik, kiket, kire, kis, kik, kiket, kire, kiken, kikent, kikente, kerek, keret, kert, kertek, keres, kereste, ken, kente, kenet, kenete, kő, keres, kereste, kereső, kereset, kert, kerti, kertek, kincs, kincsek, kincse, kincset, kincseket, Kincső, Kincsőket, Kincsőt, kicsen, kicsente, keret, kerete, keretek, kertes, kő, inc, iker, ikret, ikrek, ni, ne, nő, nős, nők, nőket, nősek, nőseket, net, csekk, csekket, csere, cső, csen, csente, csőr, csőre, csőrt, ecseri, erek, eres, erő, erős, erők, erősek, eső, esős, esők, esőt, esőket, esik, essen, est, este, estek, esket, eskető, eset, esete, esetek, erőt, eke, rest, rőt, retek, sőt, senki, sincs, sin, ők, őket, ős, ősi, őr, őre, őket, kint, kikeres, kieső, kőkert, kőre, kire, terek, tereket, tőke,


állomásvezető

2291. citrom47
2016. ápr. 20. 21:36

ad, adu, akad, akar, allé, Ada, ara, Arad, dal, dala, dél, dér, ék, ér, él, hull, hulla, ha, hal, hall, had, hulladék, kar, kara, Kada, kavar, kél, Lada, lék, lak, luk, udvar, var, vad, vak, vakar, véd, Vuk.


kincskeresőket

2016. ápr. 16. 19:00

lámpa, láp, láb, lába, lábra, lábú, lábúra, Lara, lap, álma, ámbra, ár, ára, áram, ma, már, mára, Pál, pala, para, pálma, alá, alám, apa, apám, ama, ara, arám, bál, bú, búra, búrám, úr, rám, rámpa, láma, alám, alap, rab,


hulladékudvar

2289. bnedora
2016. ápr. 16. 18:47

szél, vihar, viharban, szén, szil, az, él, éli, visz, vér, vén, vél, léha, Léna, év, Évi, évi, Éva, ész, ér, éri, éh, én, rész, ara, Lara, szivar, szivarban, hisz, szélvihar


lámpabúra

2016. ápr. 16. 15:28

be, behoz, behozhat, behat, bent, bont, ez, ezt,hoz, hozta, holt, holtan, ont, ottan, zen, hat, hatan, hozhat, az, azt, te, tat, Tata, alt, altat, alatt, alatta, le, lehoz, lent, lant, lantot, Antal,


szélviharban

2287. citrom47
2016. ápr. 14. 14:28

ár, ás, ázó, ám, eső, evő, ez, ezer, eme, ház, hó, hód, hő, hős, hőm, hőd, hely, mez, mező, már, más, mód, mór, ő, őz, őze, őr, őre, ős, őse, rá, rám, rámás, reá, sár, sáv, se, sem, ser, só, sód, vám, vár, vásár, ver, verő, vers, vese, vő, vőd, vőm.


behozhatatlan

2016. ápr. 7. 17:45

ma, magyar, magyaráz, magyarázom, magyarkodásom, mama, mamám mamák, Mara, mar, marás, marások, marásom, marom, már, márka, máz, mák, mákom, mákod, mákos, más, mások, máza, mázas, mázak, mos, mosom, mosok, mosod, agy, agya, agyak, agyad, agyam, amaz, az, ara, arád, arák, arám, azok, ad, adás, adások, adásom, adok, adom, akad, akadás, akadásom, gyár, gyárak, gyáram, gyász, gyásza, gyászom, gyám, gyámkodás, ragya, ragyás, ragyák, ragyám, ráz, rázom, rázok, rák, rákom, ráad, ráadás, ráadásom, ráadások, roma, rom, romok, romos, ám, ár, ára, áram, árak, árok, árkom, árkod, ázok, ázom, Ákos, ás, ásom, ások, zár, zárak, záram, zárka, zagy, karma, kamra, karom, karmom, kárász, kard, kardom, kár, károm, károd, kor, korom, korod, korda, koma, komám, Kám, ok, okom, okod, okos, dara, darám, som, sár, sáros, soká, sok, rakás, rak,


Hódmezővásárhely

2285. citrom47
2016. ápr. 2. 22:31

esz, ész, eszét, eszet, észt, észtet, év, évet, éve, evő, esszé, etet, etető, éhe, ehet, ehető, étet, ehetőt, hét, hete, hetet, hő, hőt, hév, hévet, heve, összetéveszt, öt, őt, öv, övé, övét, ősz, őszt, szét, sző, szőtt, szőve, szőhet, szett, összesző, összeszőhet, összevet, összevesz, összevesző, összevető, te, tesz, teszt, tehető, tevő, tető, teve, tevét, téveszt, tévesztő, tövet, tövét, téveszthető, tő, vet, vető, vesz, vessző, vesszőt, veszt, veszett, vesztő, vesztőt, vész, vészt, vét, vétő, vehet, vehető, vő, vőt.



magyarázkodásom

2016. márc. 11. 20:09

vér, vérgátló, vérgátló, vél, vélt, vég, véd, vét, vés, év, ér, éra, él, élt, ég, és, rév, rés, rést, rég, rét, rag, rág, rágás, rágó, rágót, Radó, lé, lát, látó, ráad, ráadó, rávés, ró, rovás, rovást, alvad, alvadás, alvadásgátló, alvadó, alvadót, alvó, alvót, alvás, alvásgátló, aga, agát, agávé, agávét, ad, adó, adót, al, alga, algát, adás, alá, adat, lé, lét, lég, Léva, Lada, láda, ládát, lát,látó, lárva, lóg, lógás, lóvá, vad, vád, vádló, vágás, vágást, dér, Déva, darál, daráló, drága, árva, árvát, ás, ásat, ásó, ásót, ág, ága, ágat, ágát, áll, állva, áldás, ásó, ásót, ágál, ásat, ásta, állta, árva, árvát, ágáló, átló, rálát, rálátó, varga, vár, dér, dért, dél, sérv, sár, sav, savát, sáv, Ság, sál, sálat, só, sólet, sáv, Galla, gát, gátló, Gara, gól, gólt, tér, tar, táv, tág, tál, tóga, tava, tó, Tádé, óv, óvás, óvást, ól, óla, ólat, óda, lóvé, lóvá, lóg, lógás, lát, látás, látó, láva, lávát, Lada, Ladás, ládás, lógás,


összetéveszthető

2283. Pipi57
2016. márc. 11. 15:37

el,Elek,elektro,meg,elektron,Ágnes,mágnes,ág,ég,egén,ege,mágneses,mágnesesség,Metro,tág,román,romás,rom,

romák,mák,mákos,árok,ár,már,más,mál,gát,gém,Gémes,

gémek,geg,Kele,kelet,more,relé,gelé,gelés,gésák,gésám,gésán,át,átér,sár,rám,rák,tág,soké,néger,meteor,

meteorák,korán,kor,Komár,ego,Emese,Emesék,mesés,mese

menses,sémák,sémát,sárm,sármos,sál,tál,Gál,Gáll,gér,

telek,tele,telén,télen,tor,tok,Tom,lom,MOL,ken,kén,kénes,ménes,rémes,krémes,láss,less,lesés,leesés,még,

esés,káté,Máté,


véralvadásgátló

2016. márc. 11. 14:16

kör, környezet, körzet, körzete, kört, körte, körtém, körtéd, körelem, körvédelem, kötél, kötelem, köd, köles, kölest, kölesem, keze, kezet, kezem, kezed, kezdet, kezel, kezeled, kezelem, kelme, kelmét, kelméd, kelet, kedv, kedve, kedvem, kedvez, kénye, kényelem, kéz, keze, kezed, kezem, kezd, kezdet, kém, kémet, krém, krémet, krémed, krémez, öve, övez, övezet, önvédelem, ön, övé, övét, öve, öt, öl, öle, öled, ölem, ölet, rend, rendelet, rendelem, rezet, rezem, réz, relé, reléd, relém, rém, réme, rémed, rémet, ne, nem, neme, nemez, neves, nevez, nemzet, nézet, név, nyel, nyelem, nyelv, nyelve, nyelvem, nyelvet, nyelet, eke, ekét, ekéz, ekéd, ekém, ekémet, ekédet, ez, ezt, ezek, eret, ered, erem, Ede, Edém, Edét, Edve, evez, elme, elmét, elméd, elém, elé, eres, törvény, törvényem, tör, tök, töke, tökét, te, teveled, teve, tevéd, tevém, tév, téved, térd, térde, térdem, térdel, tél, télen, telem, teled, terem, vezet, véd, védelem, védek, vedel, vér, vére, véred, vérem, verem, verme, vermed, vermek, ék, éke, ékezet, ékezetem, étel, ételem, érv, évre, érvem, érvel, érvelt, Dör, de, dél, delem, elem, eleme, elemez, elme, eléd, elém, levéd, elvét, enyém, elvét, mez, meze, mezt, mén, mént, ment, menté, mente, meztelen, Elemér,


elektromágnesesség

2281. Pipi57
2016. márc. 11. 13:42

ala,alap,lap,pala,is,mer,ismer,ere,meret,meretek,

ismeret,ismeretek,retek,tere,terek,apa,isa,ima,Misa,

mese,pita,Pista,Rita,kert,mert,keret,sima,mai,maiak,

per,pere,perek,ler,lere,lerek,LEMP,ama,eme,ime,IRA,

Ari,ipse,pasi,tepsi,kerep,Kele,kelet,keleti,kepe,

perem,peres,perel,perli,pertli,mister,erem,terme,terem,termek,kalap,Tal,talp,talpa,kap,kapa,kamra,kamara,takar,akar,kapar,amis,lat,repes,rep,


környezetvédelem

2016. márc. 11. 12:42

el, Elli, Ella, elit, Eta, Eti, Edit, ebi, ez, ezt, elad, lead, eladott, leadott, lent, le, lel, leli, lett, led, len, lent, lila, Liza, liba, Lina, Lotti, lant, lantod, be, bel, belt, Bezi, Bezin, Bezit, betol, betolt, bead, beadott, Balaton, bal, bizony, bizonytalan, bit, Bandi, Bandit, balon, ballon, banya, Iza, Izabell, Izabella, itt, ital, italt, italon, Ila, Ilona, ina, inal, inalt, inas, inast, illat, illata, Ida, itt, itta, Zita, Zil, Zala, ott, oda, ne, nett, Nina, nyit, nyitott, nyal, nyalt, nyalta, te, teli, telt, tett, tan, tana, tol, tolt, tolta, tanya, tali, tinta, al, Ali, Alit, alant, az, azt, anya, Ani, Anit, annyi, annyit, liba, lila, Detti, Lotti, lel, lelt, ne, nett, debil, dobol, dob, dobot, doboz, dobozt, dob, dobta, lenyalt, elnyalt, elnyalta, bead, beadta, betol, betolta, blatt, banya, bolt, Botond, Bali, telt, teli, alatta,


alapismeretek

2279. citrom47
2016. márc. 8. 21:07

ad, dér, Don, ér, én, éj, éjt, jé, ja, ma, mar, mart, major, majort, majd, mér, mért, mén, mént, orr, orda, orja, rén, tündér, tor, tar, tér, térd.


elbizonytalanodott

2016. márc. 8. 07:15

méla, méltat, méltatás, méta, mén, mént, ma, matat, Manka, más, él, ék, én, és, élt, lét, Léna, lék, lant, lantos, lantok, lantom, láma, lám, lát, látta, látok, látod, lom, láda, téma, tél, tét, tan, tanakodás, tat, tok, tol, tál, tála, tálam, Tádé, támad, toll, tolla, tollam, tollad, tan, tanok, Amál, alt, alatt, alak, adok, adom, adott, adás, adásom, adást, Ada, Adát, Adám, adat, adatom, adoma, alak, néma, nála, nálam, kém, kan, kant, kos, kála, katlan, kása, kád, kádat, kádam, olt, old, oldás, oltás, ott, ok, okán, okád, oda, talán, dél, dáma, álom, álma, áll, állt, álmatlan, állta, álltam, Ákos, sál, sálam, sálad, séma, sémát, sonka, sonkád, kotlás, kondás, lankad, lankadás, lanka, lant, talán, talál, tolat, tolatás, sonka, sonkám, sonkád, séma, sémát, sémád,


Tündérmajor

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook