Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Jack Russell terrier bajban fórum

Jack Russell terrier bajban (beszélgetős fórum)


28. kerteszanica (válaszként erre: 23. - Nyecsus)
2014. máj. 2. 14:33
Szia! Mi lett a kutyussal? Megvan még neked?
27. Ata06
2013. dec. 16. 09:46
Mi lett a kutyussal? Megoldódott a gond?
26. Bumbifej (válaszként erre: 23. - Nyecsus)
2013. nov. 9. 21:34
Szia! Nekem 2 kutyusom van. És előttük is volt.A kutyusok többsége picinek ilyen. Egy éves kora körül javul a helyzet. Szerintem türelem, mert megéri a fáradtság...nagyon hűséges kutyus váéhat belőle, Labdázzatok vele sokat:))
25. Bumbifej (válaszként erre: 19. - M.a.cs.e.k)
2013. nov. 9. 21:24
Szia! Most szervezzük, de igen, el lehet hozni. Nem foglalkoznak vele, haza vinni nem akarják.
24. 7832a597c4 (válaszként erre: 23. - Nyecsus)
2013. nov. 9. 08:16
A kiskutyák ilyenek. Kertben is idegesítő amit művelnek, de szerintem nem szabad egy kicsi kutyát állandóan utasítgatni ,idomítani, mert akkor meg idegbeteg meg testi beteg lesz. A nagy mozgásigény miatt ,meg a kutyával szemben kínzásnak tartom a lakásban tartást, adjátok szerető gazdihoz kertes házba. Szerintem a hatalmas mozgásigényű kutyát az sem vigasztalja, ha ötször leviszed sétálni egy nap, mert neki állandó rohangálás, ugrálás kell. A tiétek egy rendkívül nagy mozgásigényű kutya.
2013. nov. 9. 08:04

Sziasztok!

Nekünk is van jack russel kiskutyánk, kb 3 hónapos. Nem tudom, mi legyen vele, találtam, még nagyon pici volt. Nekem 3 gyerekem van, legkisebb 10 hónapos, és panelban lakunk, meg kell mondjam, beletört a bicskám...egész nap kárt csinál... a műpadló szegélyét kihúzkodta, elrágja aszék lábát, kukázik állandóan, hiába szólok rá...nem érdekli. Van sok játéka, azokat nem rágja, a cipőket annál inkább, férjem már ott tart, h el kell mennie, és néha nekem is megfordul a fejemben, mert ő nem egy lakáskutya...akkora mozgás igénye van, amit én nem tudok neki megadni...segítsetek, menhelyre nem lenne szívem adni, esetleg tanács, hogyan lehet jó kutyát faragni belőle???? Ugrál, ugat, szétszed, rág....nem fogtam fel, mi vállalok

22. 7832a597c4 (válaszként erre: 11. - Andi6020)
2013. nov. 9. 07:43
Szerintem annyira nem taszító. Meg a lényeg akkor is benne van.
21. shena
2013. nov. 9. 06:57
Sziasztok!Sajnos én nem tudom elhozni,de el szeretném mondani,hogy Anyukámnak egy ilyen fajtájú kutyája van és IMÁDNI VALÓ!!!!Eleinte az egész család "ellene"volt,de pillanatok alatt megszerettük!Imád játszani,szereti a gyerekeket éa senki nem jöhet be úgy a házba,hogy ne jelezne.Ez nekem azért is fontos,mert az Anyukám egyedül él.Szóval,aki magához veszi,az egy szeretet gombócot kap!!!!!
2013. nov. 9. 06:52
Nekünk van jack russelünk,imádjuk!
2013. nov. 9. 06:52
Akkor a gazdája nem akarja a kutyust?el lehetne hozni?
18. Ata06
2013. nov. 9. 00:31
Bumbifej! ideiglenesen sem tudod magaddal vinni, hogy ne legyen egyedül, addig is míg gazdija nem lesz? Végül is mi történik, ha mire hazamegy a párod ott lesz a kutyus? Csak nem dobja ki az utcára? ;) Lehet, hogy a párod úgy beleszeret, hogy oda se akarja adni majd másnak! ;)
17. Ata06 (válaszként erre: 15. - Andi6020)
2013. nov. 9. 00:29

Hát igen, nem könnyű úgy fogalmazni, hogy nehogy az ellenkező hatást váltsa ki.:/

De ha másképp nem megy, a menhelyek oldaláról lehet ollózni.

16. Ata06
2013. nov. 9. 00:27

Ez a menhely közel van hozzátok. Kellene velük telefonon beszélni.

[link]


[link]

15. andi6020 (válaszként erre: 14. - Ata06)
2013. nov. 9. 00:27

Többször olvastam olyan szöveget, amit úgy írtak, mintha a már halott kutya mondta volna (eleve abszurd, na mindegy). Lehet mindig ez jut szembe, és azért taszít.

Itt a Hoxán is volt valami hasonló cikk.

14. Ata06 (válaszként erre: 11. - Andi6020)
2013. nov. 9. 00:20

Engem sokszor megfog. Nem mindegy, hogy hogy van megírva és mi van benne írva.

Nem régen kerestem gazdit egy cicának. Én ezt írtam. Rengetegen megosztották. persze ez csak példa és az én véleményem.


" "Kormi vagyok, 9 éves. A gazdim elment a kórházba és hiába várom nem jön haza. Egyedül maradtam. Ha imádod a nyugdíjas korú macskákat, akik azért jók, mert már nem rohangálnak, pusztítanak, viszont nagyon dekoratívan tudnak különböző helyeken pihengetni. Na mármost ha van kaja, meleg, puha fekhelyed, szóval, ha van egy békés helyed, akkor jelentkezz, szívesen veled megyek."

13. andi6020 (válaszként erre: 1. - Bumbifej)
2013. nov. 9. 00:18
Egyébként a szomszéd adná a kutyát?
12. Ata06
2013. nov. 9. 00:18

Mivel több csoportba is beletartozik, így fel lehet rakni több helyre is!


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

11. andi6020 (válaszként erre: 10. - Ata06)
2013. nov. 9. 00:18
Tényleg jó az a szöveg, ami olyan, mintha a kutyus beszélne? Nagyon teátrális. Szerintem. Engem taszít.
10. Ata06
2013. nov. 9. 00:14

ebadta.hu,

[link]

Ezenkivül fel kellene hívni a közelben lévő fajtamentésteket is.

A legtöbb hírdetést rögtön megoszthatod a facebook oldaladon is. Saját posztot is csinálhatsz.

Leírod a tényeket és utána idézőjelben egy megható szöveget ,mintha akutyus beszélne. Rengeteg hírdetés van, onnan is kiemelhetsz mondatokat ,ha nem tudsz írni. Kép nélkül kár felrakni, mert nagyon kicsi az esélye, hogy gazdira talál! Tehát képet mellékelj!

2013. nov. 9. 00:09

Lehetne hirdetni több helyen is.

Pl. Kiskutya.h, jófogás, apronet, gazditkeresek.hu, allatapro.hu... rengeteg hely van. Minnél több helyre felteszed, annál nagyobb az esély.

A fecbookon is nagyon sok hely van, ha gondolod oda is tudok elérhetőséget adni.

A NOÉ minimenhelyet vagy fajtaemntést is fel lehet hívni.

Ez a facen a fajta mentés.

[link]

2013. nov. 9. 00:03
Köszi szépen Nektek, mindjárt nézem is!
7. 130454e42d (válaszként erre: 1. - Bumbifej)
2013. nov. 9. 00:01

Itt van néhány egyesület a facéról:

[link]

[link]

[link]

Remélem, tudnak segíteni.

2013. nov. 8. 23:59
Szerintem a kép mindenféleképp jól jönne, ezen kívül mivel ~ 50 km. Pest, így pesti állatvédőknek is lehetne szólni- én ezt tenném- vagy lehet van fajtamentő is...
2013. nov. 8. 23:52

Kislány, fekete-fehér.

Holnap le is fotózhatom és tudok képet küldeni

2013. nov. 8. 23:51
Milyen nemű a kutyus?
3. Bumbifej (válaszként erre: 2. - Punkvirág)
2013. nov. 8. 23:49
Ráckevén. Kerestem fajtamentőt, de csak a Facén dob ki egyet, de ott nincs elérhetőség.
2013. nov. 8. 23:47
Persze, ma már rengeteg szervezet működik... helyileg merre van?
2013. nov. 8. 23:40

Sziasztok!

Tud valaki segíteni? Itt a szomszédomba 2 házzal arrébb egy nyaraló udvarára kiraktak egy pár hónapos Jack Russell kiskutyát.Ők maguk is találták, de mégsem viszik haza.Úgy gondolták, hogy majd a szomszéd eteti. A gond, hogy ez nem a megfelelő élet ennek a kiskutyának. Baromira unatkozik, ráadásul jön a tél, és ezt a fajtát nem is ajánlott kint tartani a hidegben, mert könnyen megfázhat.Én befogadnám mert egy angyal, de van már 2 kutyám és egy 4-hónapos babám, a férjem nem megy bele.Tud valaki segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook