Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Iszik a párom fórum

Iszik a párom (beszélgetős fórum)


1 2
55. pteri (válaszként erre: 51. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 3. 16:18
Megértelek. Az én exférjem is ilyen volt. Amikor megszabadultam tőle én is helyrerázódtam. Mindenképpen ebben gondolkodj. Hogy sikerüljön elmenned és te is jobban leszel!
2020. máj. 3. 10:43
Hát ez elég patt helyzet,próbálj meg megoldást találni valamilyen módon,persze ha tudsz.Sikerülni fog!!
53. matyera (válaszként erre: 51. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 3. 10:23
Egy ilyen szarember miatt felesleges lenne elcseszni az életed. Úgyhogy uzsgyi, lépj mielőbb. De ne várj most már heteket...egy év bőven elég volt belőle. Gondolom te is így látod.
2020. máj. 2. 23:11
Még a legreménytelenebb helyzetből is van kiút, én is átéltem pár ilyet. Ne add fel!
2020. máj. 2. 22:00
Köszi hogy megosztottátok a tapasztalataitokat 😊Mindenképp mennem kell innen. Vagy beledöglök, hát gondoltam már rá egyre többször hogy véget vetek az életemnek. Belefáradtam a sok küzdelembe
2020. máj. 2. 21:26
Sajnos mi sem tudjuk leszoktatni. Lépj le, míg rosszabb nem lesz.
2020. máj. 2. 20:58
Sajnálom. Alkoholistával képtelen lennék együtt élni. 1 hónapig se.
48. matyera (válaszként erre: 47. - Guruljka)
2020. máj. 2. 20:57

Bizony.

Csak a tapasztalat: kezdet csak hétvége, buli, szabadnap. Majd eleinte csak egy pohárka mikor a gyerek már elaludt 9 körül. Majd már 2 pohárka. Később már korábban is. Aztán jött a tél: "ó már sötét van" "ma nehéz nap volt" "hideg van, csak egy pálinkát"

Aztán arra ébred az ember, hogy mindennap, nincs kivétel, és 1 liter elpárolog.

Ja és mint utóbb kiderült, kárba kollégák is kezdték levágni..pár hónapja mondta egyik kedves kolléganőm, hogy aggódott már értem, nehogy lejjebb csusszak.

47. Guruljka (válaszként erre: 42. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 2. 20:30

Ha a szabadnapjain annyit iszik, eljön az az idő, amikor nem fog egészen kijózanodni. Több ilyet láttam már.

Először csak "hétfői beteg" lesz, de ez már gyanús egy munkahelyen. Azután már jobban is figyelik, és egyszer lebukik, hogy maradt benne alkohol.

46. matyera (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 2. 19:42

Értem.

Akkor is menni kell. Itt már nincs más opció.


Amúgy valóban észre fogják venni a munkában. Nem kell sok idő, ha így belehúzott. Szóval le fog csúszni. Menekülj a süllyedő hajóról, de gyorsan!!!

45. matyera (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 2. 19:39
Ehhez azért kellett egy válás meg egy új pasi.😊
2020. máj. 2. 19:03
Vannak bajok, egyik iszik, másik félremegy, vagy épp nem megy sehova se, már kezdem érteni Kínában miért sokszorozódtak meg a válások így a koronavírus után. :D
43. gyöngy:) (válaszként erre: 42. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 2. 18:55
Sajnos hamar eljön az az idő, amikor csak elég lesz ránézni és látni fogják az arcáról, hogy alkoholista.
42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - Guruljka)
2020. máj. 2. 18:53
Guruljka! Arra amire megy dolgozni kijózanodik mindig. A munkahelyén elismerik. Jó munkaerő! Nem is tudják hogy valójában ő milyen.
41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - Matyera)
2020. máj. 2. 18:51
Matyera! Mert ismerem.
40. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Tumbo2)
2020. máj. 2. 18:45
Tumbo! Jesszus, nagyon sajnálom! 😟
39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Matyera)
2020. máj. 2. 18:42
Matyera! De jó gratula!! Jó hogy le tudtad tenni😊
38. Guruljka (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 2. 13:16

Szóval emellett még dolgozik?

Hamar eljön, hogy kitessékelik a munkahelyéről. Akkor miből fog inni?

37. matyera (válaszként erre: 36. - Matyera)
2020. máj. 2. 13:12
Javítás: nem a te hibádnak írom
36. matyera (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 2. 12:54

Azt miből gondolod hogy zaklatna?

Sztem marha jól elvan a napi 10 sörrel, lehet azt várja hogy odébbállj!

És ezt most nem a te hibádnaknirim, egyszerűen lecsúszott, nem hajlandó meglátni, hogy te szeretnéd visszahúzó a normális életbe. Akkor nem is érdemel többet.


(megjegyzem ez a mennyiség amit iszik, eszméletlen)

35. matyera (válaszként erre: 34. - Tumbo2)
2020. máj. 2. 12:51

Ezzel viszont nem lehet egy életen át takarózni.

Aki nem képes elszakadni, az gyenge ember. Az meg lecsúszik és ott is marad.

Nem hiszem hogy jobb, mint a szülei

#ennyike

34. tumbo2 (válaszként erre: 31. - Matyera)
2020. máj. 2. 12:22
azért ezt nem mondanám.inkább azt,hogy a szüleink tönkretették az életüket.
33. Guruljka (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 2. 12:17
Értem. Most sokan vannak parkolópályán, de ez nem lesz mindig így. Addig már tarts ki.
32. matyera (válaszként erre: 29. - Tumbo2)
2020. máj. 2. 11:55

Én is megjartam, de nem döntött sem anyagilag sem fizikailag nyomorba. Valószínű mert ahhoz több eszem van. De visszanézve az elmúlt évet, nálam az volt, hogy így próbáltam a rossz házasságot "túlélni". Ez így nagyon idézőjelben, mert nem volt rossz, én jól éreztem magam, de sztem mi egymást húztuk le.

Ma már nem is érdekel a pia. Nem, nem lettem "anti" , sőt itt a karanténban meg-megiszok 1 pohárkával, de nem mindennap és nem 5 pohárral egymásutánban.

31. matyera (válaszként erre: 29. - Tumbo2)
2020. máj. 2. 11:50

Ők is mind trógerek. Ennyi. Ezen nincs mit szépíteni.

Remélem leszámoltál velük egy életre, még amikor éltek. Ezek nem érdemelnek mást.

30. tumbo2
2020. máj. 2. 11:15
nekem is eltünt az aranygyűrűm,az anyáméknak sok pénze.de mindig tagadták,hogy az öcsém vitte volna el.
29. tumbo2 (válaszként erre: 28. - Matyera)
2020. máj. 2. 11:12
az én öcsém is rengeteget ivott a válása után.mikor hazajött,csontsovány volt.aztán sikerült rendezni az életét,dolgozott,utána egy rendes nővel élt együtt.sajnos tüdőgyulladásban meghalt.a másik öcsémnek nem sikerült,ő öngyilkos lett.kit hibáztassak,a szüleimet,akik egy fikarcnyit nem törődtek velünk.őkis ittak bőségesen,bár az anyám jobban.
28. matyera (válaszként erre: 27. - Tumbo2)
2020. máj. 2. 11:00
Mit nem értesz. Alkoholista trógerek. Mindig lesz valami amit beáldoz a pia helyett. Eleinte csak egy új ruha, aztán a háztartási cikk, később már a zöldség nem kell, majd a hús, végül kenyér helyett is inkább a pia. Pénz arra mindig lesz, hogy a volt előtt igyon. Ja és persze a pia minőség is egyre megy majd lejjebb. Pár hónap és a legótvarabb sör meg a csavaros kifli is jó lesz neki.
27. tumbo2 (válaszként erre: 24. - Aszparagusz)
2020. máj. 2. 10:42
ezt nem értem.most ott ülnek a bolt előtt,ott isznak.még nem nyugdíjasok,akkor miből.mikor kérdeztem,nem jönne el kaszálni,ő ugyan nem. pénzért sem.
26. matyera (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 2. 10:24
Innen valóban a válás és a menekülés az első lépés.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook