Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ismer valaki olyan "spirituális látót, aki segíthet a lelki problémák feltárásában, megoldásában? fórum

Ismer valaki olyan "spirituális látót, aki segíthet a lelki problémák feltárásában, megoldásában? (tudásbázis kérdés)


1 2
8. dancingqueen (válaszként erre: 6. - Marleine)
2009. febr. 24. 13:15
én a tűtől félek halálosan...de valami kritikán aluli pánikrohamot tudok produkálni:(majd írj mindenképp
7. Marleine (válaszként erre: 6. - Marleine)
2009. febr. 24. 13:13
Bocsi, hogy csak most írtam, nem vagyok egész nap a gép előtt, de szívesen megosztom az élményeimet majd veletek:)
6. Marleine (válaszként erre: 4. - Dancingqueen)
2009. febr. 24. 13:11

Egy nagyon régi tudományra alapszik, amit a buddhisták fejlesztettek tovább, az egész nem más mint egy meditálás az előző életeiddel.Hogyha van valami problémád, és nem arra gondolok, hogy elvágtad az ujjad főzés közben ez miért van, hanem mondjuk valami fóbiád van, az lehet egy rosszul feldolgozott előző élet következménye.Azáltal, hogy újra átéled, elmúlik.

Ma megyek az első ilyen lélekutaztatásra, majd mesélek róla.

2009. febr. 23. 15:00
a sógornőm ismer, de igen drága
2009. febr. 23. 14:26
és,ő mit tud,mit csinál,hogy segít?
2009. febr. 23. 14:25

Nem mindenre megoldás a pszichológus, én ismerek, nem látónak nevezi magát, de tud segíteni, pénzt sem kér érte.

Én most járok hozzá, ha gondolod elmesélem mennyire volt sikeres.

2009. febr. 23. 14:19
pszichológust ajánlanék,nem kuruzslót
2009. febr. 23. 14:04
Ismer valaki olyan "spirituális Látót, aki segíthet a lelki problémák feltárásában, megoldásában?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook