Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Iskolatáskát hol érdemes venni? fórum

Iskolatáskát hol érdemes venni? (tudásbázis kérdés)


7. KLMárti (válaszként erre: 5. - Bichter1)
2017. aug. 2. 22:04
3. osztályos lesz.
2017. aug. 2. 22:04

Köszönöm szépen az ötleteket. Sikerült venni egy nagyon jó táskát az iskolataska.hu-ról. Szét lehet cipzározni és lehet belőle két különálló táska is. Rengeteg rekesszel.

Elmentünk a boltjukba. Jó nagy választék volt. Könnyen lehetett választani.

Még egyszer köszönöm a segítséget.

5. Bichter1 (válaszként erre: 1. - KLMárti)
2017. aug. 2. 22:00

Mekkora gyerkőcnek kell?

..én a felső tagozatos srácomnak a spar pontokból gyűjtött és vásárolt hátizsákot használta (akkoriban 2 évente volt ilyen akció"...még most is meg van mind a két hátitáska/laptoptáska)


Amikor elsős volt akkor pedig a kifejezetten a budmil kocka" táskáját használta: egész alsós koráig kibírta :)


Érdemes jó minőségűt vásárolni, na és vigyázni a táskákra. :)

2017. aug. 2. 21:09

6 éve, az akkor első osztályba induló nagyfiunknak vettünk egy ergonomikus, gerinckimélő, tök szép és jó hátizsákot, akkor az 16 ezer volt. Ó, mondom, sebaj, pár évet kitart!

Aztán tanító néni mondta, csak kis hátizsák kell, mert bent maradnak a cuccok, csak amiben házi van, azt kell hazavinni.

Ez pár évig így volt.

Felső tagozatban meg ciki lett volna neki az elsőben még menő hátizsák. Meg is értem.

Azóta a decathlonban veszek, max 4-ért. A középsőnek szintén.

3. 2104cc91e8 (válaszként erre: 1. - KLMárti)
2017. aug. 2. 17:52

Épp most kaptam egy A-u-c-h-a-n reklámújságot, abban látok legalább 6 féle hátizsákot, nézz bele,

talán találsz kedvedre valót. Szerencsét kívánok!

2017. aug. 2. 10:58

Az attól függ, hogy mennyi az az elfogadható ár. 20 000-ért már kapni gerinckímélő, merevített falú iskolatáskát nagyon jó minőségben, garanciával.Tavaly olyat vettünk.

Előtte B....L márkaüzletben 7 000-ért klasszikus iskolatáskát. Ez is nagyon jó volt.

2017. aug. 2. 09:54

Sziasztok!

Budapesten vagy környékén tudtok-e mondani olyan üzletet, ahol jó nagy választék van, jó minőségű, de elérhető árú iskolatáskákból?

Köszi szépen:

Márti

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook