Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Iskolánk kupakgyűjtésből szeretne egy kis plussz pénzhez jutni. Hol lehet ezeket a kupakokat leadni? mennyit adnak értük? fórum

Iskolánk kupakgyűjtésből szeretne egy kis plussz pénzhez jutni. Hol lehet ezeket a kupakokat leadni? mennyit adnak értük? (tudásbázis kérdés)

2013. aug. 24. 04:42
Nálunk, illetve a húgoméknál az óvodában van gyűjtés és egy vállalkozó veszi át. Ebből lesz felújítás, játékok.
7. Icus (válaszként erre: 6. - Lehoagi)
2009. jan. 22. 09:40

Igen sajnos én is hallottam:(

Mot viszont teljesen kiakadtam:) Tesco újság hátulján ilyet találtam:

"minden 5db aluminiumdoboz után 10FT-ot, minden 5db OET palack után 5Ft-ot fizet a Tesco!"


basszus mi lesz ott az üvegvisszaváltópultnál!!

2009. jan. 19. 22:13
Egyre nehezebb. Múlt héten hallottam, hogy lassan az ún. szelektiv hullakdégyűjtés is befuccsolhat, mert már az indiaiak, kinaiak sem veszik át. Lassan nem tudnak mit tenni a felhalmozott műanyaggal...talán saját magunk- mármint az országnak - kellene megoldani, nem!?! Lenne itt is műanyag alapú utángyártás. (vizcsövek, épitkezéseknél, háztartási műanyag stb) Bocsánat, hogy nem tudtam segiteni, csak okoskodni!!!
5. Icus (válaszként erre: 4. - B.Mária)
2008. nov. 14. 20:00
Sehova:( Ez a baj:( A vállalkozók, egy-két nagy alapítványtól átveszik a kupakokat és ezek az alapítványok finanszíroznak gyógyszereket illetve őssejt kezeléseket néhány beteg gyereknek. A munkatársnőm is így tudta hordani az unokáját gyógytornára...:( Itt a városunkban is, mint később kiderült, az egyik iskola begyüjtött egy csomó kupakot, de nem tudták eladni senkiek sem, ezért oda adták egy ilyen alapítványnak. Ezek a beteg gyerekek, még szét is válogatták szín szerint, mert igy többet adtak nekik érte:)) De, sajnos ritkán és kevés vállalkozó veszi át ezeket a kupakoat:(
4. B.Mária (válaszként erre: 3. - Icus)
2008. nov. 14. 16:26

Kedves Icus!

Bocsi, ha kicsit félreértettél, nem akartalak megbántani, és lehet hogy én is rosszul fogalmaztam.Örülök, hogy utána tudtatok járni, és szívesen venném ha leírnád hová tudtátok leadni.

3. Icus (válaszként erre: 2. - B.Mária)
2008. nov. 14. 04:07
Szia! Köszi a választ, már utána jártunk és a dolog nem ilyen egyszerű. Az, hogy mi a szokás az pedig megint más dolog:( Nem csak beteg gyerekeknek gyűjtik, gyűjtötték iskolák is, így finanszírozva a kiadásaikat:) Kell sajnos egy vállalkozó aki átveszi a kupakokat ennyi az egész, csak nálunk még ez nagyon gyerek cípőben jár:(
2008. nov. 13. 22:10
Én azt gondolom a kupakgyűjtést beteg gyerekenek szokták, illetve az én környezetembe is gyűjtik és gyűjtöm(a helyi iskolának szoktuk leadni, és onnan továbbítják a családhoz)
1. Icus
2008. szept. 23. 07:31
Iskolánk kupakgyűjtésből szeretne egy kis plussz pénzhez jutni. Hol lehet ezeket a kupakokat leadni? mennyit adnak értük?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook