Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Imádom a kék szofit. fórum

Imádom a kék szofit. (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

25. Napsugár8 (válaszként erre: 24. - Epresturmix)
2022. ápr. 20. 07:57
Hacsak nem egy szál ropit, vagy egy szál répát viszel magaddal. :)
24. Epresturmix (válaszként erre: 12. - Napsugár8)
2022. ápr. 19. 19:22

Ha nem lehetne cigizni a munkahelyemen, komolyan, nem is kellene. De az egész 8 órában a cigiszünetek a legjobbak. 😀

Kimehetnék akár úgy is, hogy nem gyújtok rá, de eddig ott még senkinek nem sikerült így leszokni. 😀

23. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 19. 19:17

Én a PM-touchot. :)

Kis vékony, nőies, nem túl erős.

22. michelle.r (válaszként erre: 3. - Papája)
2022. ápr. 19. 11:57
A gonoszság is. 😡😡
21. papája (válaszként erre: 7. - *karolin*)
2022. ápr. 19. 11:39
Igen, jól értelmezted, így gondoltam.
20. Tkyd (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 18. 17:08

Szia jól teszed itt van hozzá egy zene is!


[link]

19. tien (válaszként erre: 18. - ,zumba)
2022. ápr. 18. 13:23

Nem kicsinyelem le a dohányzás okozta egészsègügyi problémákat .

Azonban ez is sokszor genetikai hajlam.

Van aki 5 év cigizés után tüdőrákos lesz ,van akit a rossz se tör ki :iszik ,cigizik elvan .

Tökéletesen tudatos egészségmegőrzés mellett is lehet daganatos megbetegedés z.B.tüdőrák .

Hajlam?Genetika?F..sse tudja.

18. ,zumba
2022. ápr. 18. 12:42
Orvosok miért dohányoznak? Nagyapám 97 évesen távozott, pipázott egész életében.Nagybácsi 82 évesen aludt el, napi 2 doboz Kossuth cigarettát szívott szűrő nélkül.... kire hogyan hat.Mindent kerülő ember is lett már daganatos beteg.
2022. ápr. 18. 11:48
És aki borozik az jobb ember? Egy ló...az sem jobb,ha napi egy pohár vörösbor lecsúszik!!!
16. tien (válaszként erre: 3. - Papája)
2022. ápr. 18. 11:45
Baszki 😲
2022. ápr. 18. 09:31

Én az EVE Sunflower-t szeretem.

Sajnos, a közeli dohányboltokban nem kapható, így a városban kell megvennem előre 2-3 kartonnal.

14. Alessandro (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 18. 09:25

Lelked rajta. Helyesebben: a tüdőd rajta.


A te ízlésed, a te életed, a te tüdőd.

13. 7aee3f2a07 (válaszként erre: 12. - Napsugár8)
2022. ápr. 18. 09:18
"Ha jól emlékszem, a kék szofiból volt egy világosabb kék és egy sötétebb kék. A világosabb valóban kellemesebb aromájú volt, sokáig én is azt szívtam." - a sötétebb volt a Lights, a világosabb pedig az Extra Lights, illetve még létezett az Ultra Lights, meg a fehér. Nem tudom ezek megvannak-e, már nem cigarettázok. Nekem egyébként a kék Pall Mall jött be nagyon, annak iszonyat jó volt az íze.
2022. ápr. 18. 09:13

Én anno 43 évig szívtam, a végén már napi másfél dobozzal.

Ha jól emlékszem, a kék szofiból volt egy világosabb kék és egy sötétebb kék. A világosabb valóban kellemesebb aromájú volt, sokáig én is azt szívtam.

Sokszor átlendített nehéz perceken, megnyugtatott, aztán mikor nyugdíjas lettem, gondoltam egy nagyot és fokozatosan leszoktattam magamat róla.

Valóban azóta jobban érzem magam, visszakaptam a szaglásomat, ízlelő érzékemet, képes vagyok friss levegővel teleszívni a tüdőmet... ennek már 12 éve, és semmi pénzért nem gyújtanék rá ismét.


De azt is elmondom, hogy amíg nekem sorolták, ami minden doboz oldalán olvasható: a dohányzás akár halált is okozhat. A válaszom volt: nem mindegy, mibe halok bele?


Felesleges felnőtt embereket ilyesmivel riogatni, mindenki maga dönt a saját élete felett.


Nem azt mondom, hogy szívjátok csak nyugodtan! Nem! Azt mondom: Minden dohányzó tisztában van annak káros hatásaival. De leszokni fokozatosan, vagy letenni egyetlen nap alatt majd akkor fog, amikor megérik benne az elhatározás.


Én a fokozatos leszoktatás mellett döntöttem, nem akartam magamnak kudarc élményt, féltem, hogy egyik napról a másikra képtelen leszek leszokni. Négy hónap alatt eljutottam odáig, hogy egyszerűen elfelejtettem!! rágyújtani a reggeli kávé után.


Az általam kidolgozott módszerről írtam egy cikkek, az adatlapomon megtalálja, akit érdekel, szívesen segítek bárkinek. Minél előbb kezdi el akárki, annál jobb neki, és annál gazdagabb marad. :)

11. 55Judit (válaszként erre: 4. - 8d00a82c06)
2022. ápr. 18. 08:55

Tudod bírlak, de gondolj bele. Aki a cigi miatt lesz súlyos beteg, mennyit kell szenvednie mire végre elviszi a megváltó halál. Bizonyítottan számtalan krónikus betegség okozója, vagy legalábbis hozzájárul sokhoz. Ez nem csak számára okoz akár évekig korlátozottságot az életében, fájdalmakat, szenvedést, de sokak családjának az életét is negatívan befolyásolja az ő állapota. Szerintem Papája erre gondolt, csak rövidebben fogalmazott. Ha gyorsabban ölne, kevesebb lenne a szenvedés.


Az én családomban többen is dohányoztak, végig kellett néznem min mentek keresztül miatta utolsó éveikben. Nem kívánom senkinek. A dohányosok mind azt gondolják, velük ez nem történhet meg. Dehogynem! Aztán mi lett, egyedül maradtam. Egyetlen élő rokonom maradt, a fiam. Ő egészségtudatosan él, és egészséges is. Kívánom, ez így is maradjon élete végéig! :)

10. 8d00a82c06 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 18. 08:53

Szövegértés munkafüzeteket lehet kapni.

Fejleszt!

9. *karolin* (válaszként erre: 4. - 8d00a82c06)
2022. ápr. 18. 08:44
Gondolom dohányzol, meghoztál egy döntést. Akkor ne foglalkozz azzal se, mások mit írnak a dologról. Az idegeskedés is káros.
8. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 18. 08:43

A dohányzással kapcsolatos vallomások/fórumok azt a veszélyt rejtik, hogy minden nemdohányzó ingerenciát érez arra, hogy itt dobálja a sarat.


Igen, tisztában vagyunk a kockázataival.

Minden doboz cigarettán megkapjuk a felhívást a veszélyeire.

7. *karolin* (válaszként erre: 3. - Papája)
2022. ápr. 18. 08:42

Azt hiszem, én vagyok itt az egyetlen, aki jól értelmezte, mit akarsz ezzel mondani: Ha azonnali, látható hatása lenne, akkor senki nem szívná el, ami pedig jobb lenne. De mivel lassú a káros hatása, ezért nem számolnak a távoli következményekkel, akik fogyasztják.

Így gondoltad?

6. andi6020 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 18. 08:33
Próbáld meg felfogni amit olvasol. Mert ez az értelmezés eddig nulla.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 8d00a82c06)
2022. ápr. 18. 08:13
Tele vagy jóindulattal.Miért fáj az neked ha valaki szívja??
4. 8d00a82c06 (válaszként erre: 3. - Papája)
2022. ápr. 18. 08:06

??????

Kár?


Olyat tudnék írni! 😡😡


Szívjátok csak a kristálytiszta városi levegőt, egészséges!

3. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 18. 08:02
Minden szál cigi 1 szög a koporsódba. Kár, hogy lassan öl....
2022. ápr. 18. 07:39
Mindegy milyen színű a csomagolás, a tüdődet ugyanúgy feketére festi
2022. ápr. 18. 07:39
A vallomás: "Imádom a kék szofit."

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook