Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Így teherbe eshetek? fórum

Így teherbe eshetek? (tudásbázis kérdés)


2013. jan. 13. 11:57
köszi ,kipróbálom remélem +lesz.ha nem akkor megyek nődokihoz.
8. EsztyMorgan (válaszként erre: 7. - Sisy81)
2013. jan. 13. 11:42
Hát én teszteknél sosem az olcsót vettem. Ajánlom a Clearblue-t abból van digitális ami kijelzi, hogy hány hetes vagy.
2013. jan. 13. 11:40
köszi, hétfőn vagy kedden csinálok tesztet.és mindegy mijet veszek elvileg már kikéne mutatnia ugye? ja és néha hirtelen rámtör a hányinger aztán hirtelen elis mulik. ha jol számoltam 7hetes lehetek kb. ha öszejött a baba.
6. EsztyMorgan (válaszként erre: 5. - Sisy81)
2013. jan. 13. 11:15
Nekem nem, de állítólag a nemi szervek mutathatnak ilyen színű elváltozást terhesség miatt. Csinálj tesztet!
2013. jan. 13. 10:55
köszi még új vagyok itt,azt elfelejtettem irni hogy nem rendes menzi volt hanem kevesebb volt mint szokott mennyiségre is és napra is , mert most 3napig tartott pedig 5-6napig szokott lenni.a másik hogy olyan duzzadt nőtt a mellbimbom hogy kivan dudorodva a mellemből és rettenetesen viszket néha abimbóm belül a lukba.a bimbóudvarom széle kicsit barna lett ,néha szurkál a méhem de nem fájdalmas csak fura érzés , és ugyérzem hogy kemény néha fura alakja lett .a nemiszervem lilás szinülett még menzi előtt nemtudom ez mennyire számit de fucsa ez a lilás szin.nektek is volt ijen?
4. édesmandula (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2013. jan. 13. 10:29
:DDD jáj
2013. jan. 13. 10:24
Szerintem ha ennyire ingadozik a hő, az nem jelent jót. A hőd vagy fent marad terhesség miatt, vagy ha nem és ha ingadozik, akkor kevés az esély a babára. De azért csinálj egy tesztet az a biztos.
2013. jan. 13. 10:22
Ha szexeltél is, nagyobb a terhesség esélye. :)
2013. jan. 13. 10:21
Lehetek terhes?ha menzi után felmegy a hő, majd leesik 1-2fokot, aztán megint felmegy 1-2fokot, de nem esik le az alphő alá. az alaphőm 36, 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook