Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Így dominózom! fórum

Így dominózom! (beszélgetős fórum)


18325. tuti-tui (válaszként erre: 18324. - Jozsef.csoke)
2009. jún. 4. 20:08

Kedves Józsi!


Én már nem is dominózok, ezért csak ma néztem be Ildikó "dominós fórumára", tájékozódni.


Hoxa: "...SAJÁT KEZEMMEL TESZLEK KI AZ OLDALAMRÓL."


Ez olyan MEGALÁZÓ, mondjon bárki bármit... :-( Én értékelem a véleményed, de ennyi. Üdvözletem! Imre.

18324. jozsef.csoke (válaszként erre: 18321. - Tuti-tui)
2009. jún. 4. 19:55

Szerintem amikor Ildi irt egy korrekt higgadt hangvételü levelet az ügyben avval az egészet le kellett volna zárni.

Úgy érzem én is egy mérsékelt levelet irtam. Mint ahogy tényleg higgadt vagyok.

Tegnap le kellett volna zárni,mintahogy Ildi is tette. Ma teljesen értelmetlen volt elővenni ezt a dolgot. Mondhatnám,de nem pontos,hogy ez már lejárt lemez,de mégsem mondom mert ez nem pontos.

Tudom nem egyforma vérmérsékletűek vagyunk,ami nem baj,de természetünk azért nem kell,hogy botorságba vigyen. Ezt azért mondom neked,mert ahogy olvastam esetenként irásaid,ott nagyfoku érzelmeket,és ebből adódóan már-már nagyfoku esetenkénti tulárado szavakat tapasztalok, melynek soránw érzelemből irsz. Talán nem jókor. Mint itt is.

Nem vagyok senki fogadatlan prókátora,de én főleg itt hamar túltenném magam. Az életet csak igy lehet jól és nem törődötten elviselni.

Mert szép a dominó,de nem kell mellre szivni,ami itt hangzik el. Már csak azért sem ,mert sokan,soha az életben nem látják egymást.

Bár én vállalom magam,és amit nem titoknak vélek,úgy megmutatom magam. Mivel nem vagyok tökéletes mint ahogy más ember sem,igy irok esetenkén életemről is.

És van igy olyan,hogy nemegy dominós hoxa taggal,aki ugyanugy vállalja magát,telefonon és emailen tartjuk a kapcsolatot.

De most nem erről van szó.

Az elmult napon sok volt az érzelem,ahol sokatokat valahol megértek. Megértem Lacit,kivéve utolso mondatát,Riant,Maruszját,Ildit és HOXÁT IS.

Mert egy portál tartalma kétirányu.

Mi is alkotjuk és Hoxa is sokmindent biztosit,igy jogosan neki is lehet igénye,mert ez egy jó portál. Ezt férfiként mondom.

Mert én nem irok már rég más fórumra,de sok dolog van amit a portál tartalmaz.

Igy jogosan Hoxának is lehet igénye.

Nekünk is,de mint látjátok van játék,nem egy,cikkek és sok okosság.

És bár én olvasottnak,tájékozottnak tartom magam és környezetem is,de bevallom sok új dolgot találok itt.

Mert azt soha nem feledem,hogy bármennyit tanultam,úgy érzem tudásom nemegyszer hiányos.

Ezért nálam más fontos portálokon kivül ez a portál is fontos.

Én a leveled nem tartom bátornak,sőt elhibázottnak. Ezt nem kellett volna....bár én is tele vagyok férfiui és férfias érzelemmel,és most dühös is vagyok,de nem fogalmazok szélsőségesen.

Szerintem te is igy járj el.

Nem kell velem egyetérteni,nem is ezért irtam,s máskor sem befolyásol senki, mert én itt is magamat adom. Lehet birálni,avval nem dől össze a világ.

Még hátam mögött meg is lehet verni,mint ahogy egy ókori filozófus,Epikurosz is irta.

Csak volt egy gondolatom.

Szerintem záruljon a vita,mintahogy Ildi is szerette volna tegnap.

Szép estét

18323. KNM1947
2009. jún. 4. 18:51

Hajaj,sokan leszünk itt a "küszöb elé téve":(((

Szép estét,jó pihenést Nektek,Rian

18322. Napsugi60 (válaszként erre: 18321. - Tuti-tui)
2009. jún. 4. 18:22

Imre , most nagyot nőttél a szememben....

Ezt én is nyíltan vállalom!!!!!

18321. tuti-tui (válaszként erre: 18299. - Kiss Ildikó)
2009. jún. 4. 18:08

Kedves Ildikó!♥ :-)


Még TE kérsz elnézést? ::döbbent arc:: :-) Tudom, hogy TE egy kulturált, művelt, és nagyszerű személy, egyéniség vagy, de azért amit Hoxa írt vissza Lacinak, az is undorító, és gyomort felforgató:


"Én most elszámoltam 100-ig, különben most olyat írtam volna, amit nem teszel zsebre. Még egy ilyen kijelentést teszel velem kapcsolatban és a saját kezemmel teszlek ki az oldalamról."


Ismétlem: "SAJÁT KEZEMMEL TESZLEK KI AZ OLDALAMRÓL." Pfúj, Hoxa!!! Ez már sok volt!!! :-(


Tőlem törölhet mindenkit, elvégre NÉLKÜLÜNK EZ A PORTÁL (SEM) ÉRNE SEMMIT SEM, Hoxa egyedül dominózhatna, és olvashatná a reklámjait... :-(

Tudom, hogy nekem is segített a fórum témámban, amiért hálás voltam/vagyok Neki, (habár az Ő érdeke is!) de most talán kevés volt 100-ig elszámolni: jobban is meggondolhatná, hogy mit válaszol, főleg Lacinak!!!!


Csodálkozol, hogy egyre kevesebb dominós van? Én már azon is csodálkozom, hogy még van aki AKTÍV tagja a portálnak, mert ha Lacival szemben ilyen egy "barát", akkor már nincs szüksége ellenségekre... :-(


Elnézésed kérem, hogy mindezt itt írtam meg, de mivel a vita is itt folyt, így csak itt tudtam "beleszólni"... Remélem, ezzel Neked nem okoztam gondot, a leírtakért pedig úgyis én vállalom a teljes felelősséget...


Üdvözletem!♥Imre :-)

18320. B.Mária (válaszként erre: 18319. - Kiss Ildikó)
2009. jún. 4. 17:54
Látom kitartó vagy, mozgás, biciklizés! Ügyi vagy!
18319. Kiss Ildikó (válaszként erre: 18318. - B.Mária)
2009. jún. 4. 16:34
Akkor megyek biciklizni! Lemozgom amit ettem :-D
18318. B.Mária
2009. jún. 4. 16:15
Ma már nem lesz több DÓ! :(
18317. B.Mária
2009. jún. 4. 15:12
DomiKa-Tyúk DominÓrák:3,5,7,10,11,12,15,16,
18316. 7c33833fea
2009. jún. 4. 12:00

Órák

. 3. . 5. . 7. . 10. . 11. . 12. . 15

18315. 7c33833fea
2009. jún. 4. 11:06

Órák

. 3. . 5. . 7. . 10. . 11. .12.

18314. turismo
2009. jún. 4. 10:20

Órák

.3. .5. .7. .10. .11.

2009. jún. 4. 09:14
Nekem most jók a dominóim. Van egy jokerom a sorom végén és így megint tudom forgatni ami az asztalomon sorakozik :-)
18312. Kiss Ildikó (válaszként erre: 18311. - Napsugi60)
2009. jún. 4. 09:13
Szerintem az utolsó óra tegnasp elég korán lement. Ezért nincs az aukción dominó. Felvásárolták éjjel az őrjáratosok ami volt :-D
18311. Napsugi60
2009. jún. 4. 08:04

Szép jó reggelt dominósok!


Vagyunk még? mert már alig van dominó az aukción!

mindenkinek el ment a kedve a dominózástól?

Vagy ezt a jó idő teszi?

kevesebbet ülnek a számítógép előtt az emberek?

18310. ALANA
2009. jún. 4. 08:04

Sziasztok! Én igy dominózom :

Pontszámod: 952. Ezzel 576. helyen állsz a toplistán.

Az elmúlt 4 hét eredményei alapján 432. legjobb eredmény a tied.

18309. KNM1947
2009. jún. 4. 07:44
Jó reggelt,szebbet,mint tegnap,Rian
2009. jún. 4. 07:35

Órák

.3. .5. .7. 10

18307. 6779f282bf
2009. jún. 4. 07:28
Jó reggelt mindenkinek:-)
18306. B.Mária
2009. jún. 4. 05:12

Jó reggelt mindenkinek!

Legyen szép napotok. Csak a 3 órási dominót aludtam át! :) Még tudtam venni 1 pontos domit.

18305. B.Mária
2009. jún. 4. 05:10
DomiKa-Tyúk DominÓrák:3,5,7,
2009. jún. 4. 03:54

Órák

3. 5.

18303. 7c33833fea
2009. jún. 4. 00:00
DomiKa-Tyúk DominÓrák:3,
18302. cabcd72c72 (válaszként erre: 18282. - Hoxa)
2009. jún. 3. 22:49

Kedves Hoxa.


Válaszom, a kírót gondolkodás letelte után:


Erről az ominózus kommentről van szó, azt azért ne tévesszük szemünk elöl.:


„45762. muki26 2009-06-02 18:47


Vitának helye nincs!:-))) Majd a fő-fő okos oszlej-curpi-oszélia megmondja, hogy te mit olvass!DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd„


Az ugye nyílt titok, hogy oszlej és oszélia egy személyt takar, ennek ellenére még egy harmadik, kívülálló személyt „curpi74” is be van csatlakoztatva. Ráadásul nem ez a sértő gúny, hanem az, hogy úgy tüntet fel a személy, mint aki megmondja, hogy itt mit lehet csinálni.

Benne van az éle, hogy ne hogy már valaki is azt higgye, hogy itt Ő /mármint én/ mond meg valamit is a portálon.


Részemről csak sértőnek találtam, ezért elmentem az adatlapjára, hogy megnézzem, hogy sértés, vagy higgyek a sok-sok szmajlinak. Mit látok, hogy már ugyan 3 hónapja itt van, de ez az első kommentje, csak ezért nem léptem át rajta, hanem válaszoltam.


Belegondolva a mondat tartalmába, arra a következtetésre jutottam, hogy az illető, napi rendszerességgel olvassa az általam írtakat és kombinál belőle.

A sorok között olvasva, az jött le belőle, számomra, hogy az adatlapokba is betekintése van, vagy személyesen ismer.

Ilyen csak 3 ember van a Hoxán beregizve tudtommal. Ebből 2-őt régóta ismerek és ilyet velem szemben el nem követne, a 3. személyt a debreceni Hoxás találkozón ismertem meg, ilyen összefüggésre, hogy a hármas nicket összehozza, nem rendelkezik információval.

Ehhez vagy ismeretség kell, vagy hozzáférés az alap adatokhoz, ami az adatlapon megjelenik.

Bárki bemehet az adatlapokra, a nyilvánosnak hagyott adatok között olyat nem talál, amiből ezt az összekapcsolást meg tudná tenni.

Sajnálom, mert ezekhez az adatokhoz, csak a portál üzemeltetője juthat hozzá.


Amiért bocsánatot kérek az csak annyi, hogy a kommentező társaim ellen „becsület sértéssel felérő” gyanúsítást tettem, holott végig gondolva ezt elvethettem volna.

A tettem súlyosságát Te magad határoztad meg, azzal, hogy a nekem való beszólásnak az elkövetésével való gyanúm felvetését irányodba, már annak érezted.

Akkor most már igazán kíváncsi lennék, magát a beszólást minek minősíted?


Igen egyetértek veled abban, ha vendégségbe megyek, nem sértegethetem a házigazdát, de azt is elvárom, hogy a házigazda ügyeljen arra, hogy egy másik vendége se sértegessen engem, míg a vendégségbe vagyunk. Amennyiben vendégeket hívunk, illik kulturált vendéglátásról gondoskodni a házigazdának.

Persze tudom, hogy nem lehetsz ott, mind a 162000 nicnév minden rezdülésénél, ez nem is várható el, tehát én sem teszem.

Mivel a gyanúsítást ilyen súlyosnak minősítetted, akkor gondolom privát üzenetbe megkaphatom az illető email címét a portáltól, hogy vele tudjam rendezni a kérdést.

Előre sejtem, hogy a válaszod nem, mert ilyet nem adhatsz ki, hisz az adatokat titkosan kezelheted és nem élsz vele vissza, ezért ha megengeded az email címemet ide írom:


oszlej1szaros@gmail.com,


bízva abba, hogy az illető jelentkezik rajta.


Érzésem szerint minden, a portállal kapcsolatos szabályt betartottam, ennek ellenére jogod van a végleges kizárásra bármikor, mindennemű indoklás nélkül.


Maradok tisztelettel: oszlej Laci.

18301. Kiss Ildikó (válaszként erre: 18300. - Dogiz)
2009. jún. 3. 20:39
Szia! Bizony bizony! Utól foglak érni :-)))
18300. dogiz
2009. jún. 3. 20:25

Sziasztok! Mi folyik itt, alig teszem ki a lábam egy pár napra és dúl a harc:S

Na tessék a dominóra koncentrálni, legalább is én azt kell tegyem mert Ildikó nagyon a sarkamban van:D

18299. Kiss Ildikó (válaszként erre: 18282. - Hoxa)
2009. jún. 3. 17:49

Kedves Hoxa!


Bocsánatot szeretnék kérni tőled a "fórum" nevében!

Nagyon sajnálom, hogy megsértettünk. Pontosabban Laci a mondatával!

Nagyon helytelen és buta mondat volt. Én feltételezem, hogy nem rossz szándék vezérelte, csupán a megsértett heves, indulatoktól feldult állapotában fogalmazott félre!


Mégegyszer elnézést érte!


Nagyon köszönjük, hogy megnézted a kérdéses nick nevet. Jó hír, hogy már törölte is magát :-)

18298. KNM1947
2009. jún. 3. 16:54

Kedves Hoxa!

Meglátásom,hogy túlságosan érzékeny vagy!A példáddal élve,ha hozzám bejön vki és megkérdezi,miből telt az otthonomra,megmondom Neki,nehogy kételyei maradjanak,de nem fogok mindjárt csalást,lopást,hazugságot -okként-feltételezni nála...Az pedig,hogy én "milyen ember"is vagyok,nemigen hiszem,hogy tudnád.Mindenesetre az egyenes beszéd,az arányosság híve vagyok és maradok is.

További jó munkát,üdv.Rian

18297. B.Mária
2009. jún. 3. 16:29

Sziasztok!

Egész nap rátok gondoltam, hogy mi újság!

Elszomorít, hogy Hoxa megsértődött, szerintem nem kellene Hoxának ilyen komolyra venni. Remélem látja, hogy itt mi egy jó társaság vagyunk!

18296. turismo
2009. jún. 3. 16:09

3. 5. 6. 7. 14. 15. 16. 18

Ezek az órák


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook