Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Igaz szerelem? Vagy csak egy álom? fórum

Igaz szerelem? Vagy csak egy álom? (beszélgetős fórum)


1 2
6. a1330d79d9 (válaszként erre: 5. - Heni8602)
2010. máj. 27. 08:15

Az ilyen sztorik hallatán nekem az jut eszembe, hogy a nők, akik "külön fajtól" akarnak gyereket, hová tették az eszüket párválasztáskor. Persze, a szerelem vak, de mire gyerekvállalásra, közös életről szőtt tervekre kerül a sor, hogy nem ismerik ki a pasijukat.

Álltam már össze csibészekkel, mert úgy tetszettek, de eszembe nem jutott volna gyereket vállalni tőlük :P Ezek az "érdekes" férfiak max önszórakoztatásra valók, nem apának...

2010. máj. 26. 20:50
szia!én is hasonló cipőben jártam,mint te...azzal a különbséggel,hogy mi terveztük is a babát de a srác egy külön faj,ami "sajnos" későn derült ki...számomra nem volt kérdéses,hogy megtartsam e a vagy ne!megtartottam,született egy csodálatos kislányom és a világ legbodogabb anyukájának érzem magam:)az apaságát pedig nem kértem még papíron se...szerintem ha megteheted vállald a picit és ezt nem azért mondom mert abortuszellenes vagyok...sok erőt kívánok a döntéshez és a továbbiakhoz...:)
2010. máj. 26. 10:44

Sziasztok!


1.Szerintem a babának jobban fájna ha olyan emberrel nőne fel aki ilyen...2.Én is apa nélkül nőttem fel a 3 tesómmal együtt és boldogok vagyunk...3.szerintem az a pasi aki több nőt is "tartott" a felesége mellett az nem hogy jó apa de jó társ sem lehet:(Sajnálom ez az én véleményem...én örülök hogy Mandula meg szeretné tartani a fgyermekét, mert ha meg van az az anyagi helyzet és tudja hogy képes felnevelni akkor miért ölje meg???Ő már 8hetesen is ember dobog a szive stb...egy bunkó pasi miatt haljon meg??Szerintem is próbáld megbeszélni vele hogy biztos így érez és ha igen tedd ki mert ez nagyon kemény...ha annyit mondana hogy én nem szeretnék gyermeket, de hogy nem tudlak szeretni miért nem?ha szeretek valakit azt mindenhogy szeretem...Egy biztos, ez a te döntésed, hoszen a te életed nem akarok oktatni meg megsérteni senkit...ha sértő volt bárkinek elnézést..Üdv. Ja és sok sikert:)

3. szemmelver (válaszként erre: 2. - Mandula.)
2010. máj. 25. 21:10
majd a babádnak is fájni fog, ha apa nélkül nő fel!
2. Mandula. (válaszként erre: 1. - A1330d79d9)
2010. máj. 21. 13:07
Én sem mondtam, hogy szemét lenne. Ez nekem eszembe sem jutott. Csak fáj. Nagyon.
1. a1330d79d9 (válaszként erre: 34. - Mandula.)
2010. máj. 21. 12:07

Benne van a pakliban... Én nem tudom szemétnek látni ebben az esetben sem a férfit. De kár ezt ragozni.

Nekem nincsenek bebetonozott elképzeléseim.


Egy a lényeg: követed amit helyesnek tartasz felelőséged tudatában. Kívánom a legjobbakat :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook