Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hüvely gyulladás, gomba fórum

Hüvely gyulladás, gomba (beszélgetős fórum)


2022. okt. 28. 09:22

Egy tabletta kinyirhat!!

Engem megölt !!! 2 eve, és csak rosszabbodok!

Indokolatlan gyogyszerfelirassal okozott súlyos egeszsegkarosodás !!

"Orvos"miatt halok meg !!


A fluorokinolon kemoterápiás antibiotikum, magyarul bekemoznak ha köhögsz ( ki tudja miért, ) ha húgyuti gyulladásod van, vagy piros a szemed.

De intravenasan is beléd nyomatják!!

Az antibiotikumok között a legmagasabb rokkantsaggal és halálozással járó gyógyszar.

2005 óta kb 15 db szigoritó levelet kaptak az orvosok hogy ( ogyei, EMA) csak tbc-re írható fel!!! Nem tartják be!!!

Levofloxacin , ciprofloxacin, kinon, kinolon

Gátolja az új sejtek kepzodeset, megakadalyozza a sejtek regeneralodasat!

DNS módosító hatással bír, így autoimmun betegséget vagy akár rakot is előidézhet !!

Ebből mit tud az orvos?

Széles spektrumú es..nagyon jo!! Ennyi a tudásuk !!

Az oltasokban is lehet fluorokinolon, sőt alumínium/higany tartósítás miatt !

Fluorkinolon okozta mellékhatások: ( dr..Pieper fluorokinolon könyvéből)

-halál

-szivmegállás,életveszélyes szivritmuszavar,

-légzési nehézség

-asztma

-allergiás tüdőgyulladás

-majsejtek elhalálozása

-hasnyálmirigy gyulladás

-AP, LDH ALT/AST, GGT emelkedés

-myasthenia gravis

-vaszkularis aneurizma

-leukocitopenia,

- leukocitozis

-neutropenia

-haemolitikus anameia

-agranulocytosis

-csontvelő csökkent működése

-hiperglikemia/hipoglikemias koma

-emelkedett hugysavszint, verzsirszint,kalciumszint,natriumszint

-halálos kimenetelű vastagbél gyulladás

- hirtelen fogyás

-kollagén hiány

-Nagyon súlyos hasmenés

-borkiutes, viszketés, bőr kipirosodasa

- toxikus epidermalis nekrolizis

-stevens-johnoson szindróma

-fény és hangerzekenyseg

- pontszerű borverzesek

-szájpenész, holyagosodás ( száj,orr)

-candida, húgyúti gyulladás

-megnövekedett szérum kreatinin és karbamid

szint

-nekrotizaló vese

- kötőszövet roncsolasa

-szalagok/izmok /inak/servek szakadás

-achilles szakadás

- inak , ízületek évekig tartó fajdalma

-gerinc karosodása

- agy karosodasa ( myelon)

-aorta aneurizma,

retina leválás, vakság

-szemgolyó fajdalma

- gyorsan öregedő bőr

- labfej eldeformalasa

-hajhullas

-csikorgó és recsegő hangok az inakban, izuletekben

-polineuropatia

-izomsorvadas

-látás, hallás, izvesztés

-koordinaciós zavarok, egyensúlyzavar

- fülzúgás

-koncentrációs zavar

-talpak hamlasa

-remegés, láb kéz zsibbadás

-beszedzavar

-migren

- álmatlanság, depresszió, öngyilkos gondolatok

- fejfajas/szédülés

-hipererzekennye valik minden gyogyszarral szemben, hipererzekenység ételekre ( pl halban lévő higany, húsban lévő antibiotikum)

-székrekedés

-marfan-szindroma

-ehlers-danlos szindróma

-bechcet-kor

-stroke

-fáradtság, gyengeség

-visszafordithatatlan rokkantság, bénulás ..

stb.


[link]

18. Sz.Vyky (válaszként erre: 17. - Patricia2004)
2020. szept. 22. 08:44
Szia. Sokkal jobban vagyok. Én rá találtam egy tündéri Dr. Nőre. Aki infektologus mikrobiológus és nálam még is találta a baktériumot ami okozza. Nagyon ajánlom őt. Még nem gyogyultam meg de folyik a kezelés. Dr. Sarkadi Adrien Intiminfekt. Debrecenben rendel a Dr. Nő.
2020. szept. 6. 13:13
Szia meggyógyult már?
16. Sz.Vyky (válaszként erre: 15. - 44c70b996d)
2020. júl. 14. 11:53
Nagyon szerencsés vagy akkor, hogy ez megoldotta a problémádat. Én sem sem hordok, de sajnos nem javult a helyzetem.
15. 44c70b996d (válaszként erre: 1. - Sz.Vyky)
2020. júl. 8. 21:21

Kismillió orvosnál jártam én is ilyen tünetekkel. Adtak mindent, csak ideig-óráig hatott.

Nagyjából 6 éve elhagytam a tanga fehérneműket. Láss csodát, semmi bajom! Érdekes..

14. Sz.Vyky (válaszként erre: 13. - Bluebox11)
2020. júl. 8. 21:16
Írtam neked.
13. bluebox11 (válaszként erre: 1. - Sz.Vyky)
2020. jún. 21. 15:43
Szia! Mintha a saját sztorimat olvasnám az elmúlt fél évből :( én múlt héten voltam ugyanennél a dokinál, és csinálom a bórsavas kúpos kúráját. Nálad javult a szitu? Kíváncsi lennék a tapasztaltaidra.
12. Sz.Vyky (válaszként erre: 9. - Gabi44)
2020. máj. 2. 01:08
Ez már rég megtörtént és teljesen negatív lett. Mikroszkóp alatt pedig a gombát látta. De hiába szedem a kezelést nincs javulás egyenlőre.
11. Sz.Vyky (válaszként erre: 10. - Highlander73)
2020. máj. 2. 01:06
Igen. Jelenleg én is ezt alkalmazom. De sajnos csak a tüneteim csillapítja kicsit kB 1 órára.
2020. ápr. 26. 14:57
Nekem hasonló problémánál a cickafark tea segített.Ülőfürdőnek! Többször is kell,egy alkalom nem elég!
2020. ápr. 25. 10:05
Nekem 2 éve volt , hogy sokáig volt problémám, az orvos nekem is először mindenféle (gomba elleni)szereket irt fel, aztán, hogy semmi sem használt, kenetet vett , az eredmény, hogy valamilyen baktérium volt, az eredményen leírják , hogy melyik gyógyszer tudja elpusztítani, esetemben az egyszerű Sumetrolin volt. Rendbe is jöttem . Kérd , hogy vegyenek kenetet is tőled.
8. Csicsi25 (válaszként erre: 7. - Sz.Vyky)
2020. ápr. 24. 22:57

Ó, hát ezeket sajnálattal olvasom :((

Akkor próbálhatod a fűzfakéreg teát, ill. a tejsavas irrigálást, vagy a belinkelt oldalon még van a jódos irrigálás. Az is lehet, hogy már annyi mindent próbáltál, hogy attól "csavarodott" be a hüvelyed és hagyni kellene mindent, hogy magától regenerálódjon. Illetve én kísérleteznék a gyógyteákkal belsőleg. A csalántea vértisztító, a cickafark teát lemosáshoz is lehet használni.


Őszintén sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy, ilyenkor az embernek az életkedve is elmegy :(

Bár tudnék segíteni!

7. Sz.Vyky (válaszként erre: 6. - Csicsi25)
2020. ápr. 24. 22:44
Köszönöm a tanácsokat. Nagyon aranyos vagy, hogy próbálsz segíteni. Fél éve szenvedek már, minden napomat azzal töltöm, hogy keresgélek és olvasgatok mi az ami segíthet. Grapefruitmag cseppet szedtem. Semmi javulás nem volt. Teafa olajra viszont lehet allergiás vagyok, így azt nem merem. Mivel használtam egy teafaolaj tartalmú kúpot és borzasztó égő érzést éreztem tőle, azonnal el kellett távolítanom. Canestent pedig még a legelején használtam, de semmit sem ért.
2020. ápr. 24. 22:28

Természetes szereket még nem próbáltál?

Amikor szedted az antibiotikumot, szedtél hozzá probiotikumot? Nálam a Linex nagyon bevált, de a Protexin is jó lehet, bár azt nem próbáltam.


Ha ennyire tönkre van a hüvelyed, most nem kellene bele dugdosni semmit. Én hüvelygomba esetén fűzfakéreg teát szoktam inni - nagyon jó! A grapefruit mag olaj vírus, baktérium- és gombaölő, ill. nagyon jó tapasztalataim vannak a teafaolajjal. Én lemosást szoktam vele csinálni, ill. ha annyira nem érzékeny már az ember, irrigálásra is jó. Amúgy megpróbálhatod a tejsavas irrigálást is. Egy-egy ilyen alkalom után megkönnyebbül az ember, kis időre megszűnnek a kellemetlen tünetek. Gyógyszertárban és drogériákban lehet kapni irrigátort és hozzá való pezsgőtablettát. Utána kell nézni, hogy milyenek vannak.

Ezt találtam most hirtelen neked:

[link]


Ha mindenképpen ragaszkodsz a gyógyszerhez, gombára a

Canestent ajánlják, amiből van krém is, kúp is.


Olvasgass kicsit utána, mindenkinek más válik be. Én esküszöm a teafaolajra és a fűzfakéreg teára, sokszor kisegítettek már, bár ennyire rossz helyzetben még sosem voltam, mint Te (kopp, kopp)


Mielőbbi jobbulást kívánok!

5. Sz.Vyky (válaszként erre: 4. - 5236d12e25)
2020. ápr. 24. 21:39
Köszönöm hogy írtál. Vitagynt még nem próbáltam viszont a phm az tökéletes azt mondta az orvos, hogy mikroszkóp alatt amit lát tökéletes. Pamut alsót hordok csak, és tangát is csak ha muszáj, most természetesen abszolút nem. Férjem vizsgálata felesleges mert azóta mi nem voltunk együtt. Egyszerűen képtelen vagyok rá. Már a lelki része is nagyon nehéz. Lisztet és cukrot pedig már 2hete nem eszek.
2020. ápr. 24. 21:04

Vitagyn c kenőcs. Ez egyszer rendbe teszi a hüvely ph értékét. Megelőz és véd, ezüst kolloidot tartalmaző hűvelykenőcs.

Figyelj oda az étkezésre (cukor liszt) ezek serkentik a candida gombát.

Nem ártana férjedet is megnézni amennyiben nem használtok óvszert mert lehet ő tünetmentes de közben folyamat visszafertőz - amennyiben tudtok persze nemiéletet élni így.

Ha tangát hordassz hagyd el. Nagyon sokszor az a fő okozó.

3. Sz.Vyky (válaszként erre: 2. - Cc7a88f96d)
2020. ápr. 24. 20:43

Csak magán dokihoz voltam és sajnos már sok nőgyógyász látott. STD szűrésen túl vagyok. Negatív. Férjem van, igen.

Most legutóbb is egy Pesti magán nőgyógyásznál jártam, aki mikroszkóp alatt gombát látott, erre kaptam azt a kezelést amit

leírtam .

2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Sz.Vyky)
2020. ápr. 24. 20:21

Szerintem keress fel egy nagyon jò nődokit,akàr magànt.


Esetleg mintavètelt venni,amiből megnèzhetnèk mi is a gond,mert ez kicsit èrtelmetlen,hogy a hasukra csapva ìrogatnak fel neked minden sz*rt.


Pàrod van?illetve szexuàlis èlet?

Mert ha aktìv szexuàlis èletet èlsz,a pàrod is ki kell kùràlja magàt,ugyanis benne csak lappang ès ide oda adogatja neked vissza a fertőzèst...

2020. ápr. 24. 20:18

Sziasztok. Teljesen kétségbe vagyok esve. Már nem egy nőgyógyásznál megfordultam. Most nem rég Miskolcról Pestre utaztam fel orvoshoz. Amit most szedek az heti 1 Flukonazol 150 mg. És minden 5.nap borsavas hüvelykúp. Fél éve szenvedek már a hüvely gyulladástól ami nem múlik, rengeteg antibiotikumon túl vagyok. Most gombát láttak nálam. A tünetem: egy kúpot alig tudok felhelyezni, azt érzem nincs hely a hüvelyemben mintha összement volna.

Járt már valaki hasonló cipőben? Ki mi segített? Köszönöm aki segít, teljesen el vagyok keseredve.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook