Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hűségteszt...? fórum

Hűségteszt...? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
75. Brigitta2121 (válaszként erre: 74. - Ad0b329974)
2012. máj. 19. 16:45
Ismerem, azt fogja írni, amit gondol... nem fogjafeleslegesen húzni..
2012. máj. 19. 16:42

szia..


ó ez énszerintem annyira gyerekes...

most mit akarsz sms-t küldözgetni neki?és mi van akkor,ha belemegy egy esetleges évődésbe,de közben meg egyáltalán nem akar a lánytól semmit,csak húzni..hm?

2012. máj. 19. 16:38
Sziasztok! A külsővel egyáltalán semmi bajom, vagy ilyesmi :) A tesztelést meg természetesen nem más lányka által gondoltam... Sima ügy: veszek egy új sim kártyát, elmentem a telefonjában annak a lánynak a nevével, akivel előttem voltak dolgok... És megtudom biztosra hogy így mit reagálna, ha egy régi csak szexpartner felkínákozna.. Azt tudom, hogy szeret, de meg is tud állni mellettem, meglátjuk! Aztán persze elondom neki, akárhogy sül el, hogy én voltam! Nem fogok hazudni neki.. Egyszerűen tudni szeretném, hogy megbízható e párom, akivel együtt vagyok, tervezgetek, stb.. És ha megbukik, akkor szép volt, jó volt de vége! Nem akarom birtokolni tényleg
2012. máj. 19. 16:30

Egy igazi hűségtesznél gondosan ügyelni kell arra, hogy a tesztelő nő minden szempontból jobb legyen mint az eredeti társ, minden szempontból magasabb szinten feleljen meg a tesztelt férfi elvárásainak.

Csak így igazi a teszt.

71. 8e9170fe09 (válaszként erre: 53. - Brigitta2121)
2012. máj. 19. 16:25

Szerintem biztos hogy lehet olyan szituációt teremteni ami a gyengéje, amibe biztos hogy beleugrik.

Ha ez a cél...

70. <Mona> (válaszként erre: 68. - 74f8c12b8e)
2012. máj. 19. 08:30

Na jo,akkor ezt eddig lehet nem jol fogalmaztam meg.Szoval szerintem azert hulyeseg ez a teszt,mert ha amugy esze agaban se lenne megcsalni,akkor mi megteremtjuk az alkalmat,es gyenge-gyarlo emberkent lehet belefut egy olyan csapdaba,amibe amugy nem futna bele,merte setleg nem tul eletszeru a sziti,mert ugye krealt stb.Es ertem en,hogy aki belefut,megbukik az mehet a levesbe,de ha valaki annyira szeret valakit,hogy csapdakat krealjon,az lehet,hogy meg egy ilyen bukta utan is megbocsajtana,foleg ha visszajara fordulna es magat hibaztatna,hogy ja en allitottam a csapdat,ez nem szamit annyira blabla...

Szoval kesobb meg lehet,hogy a lany nem tudna azt mondani,hogy na menj a fenebe.Es akkor meg sajat magat hozna tok hulye helyzetbe,mert szereti a sracot stb.

Na jol megkavartam:))))


Szoval csak azt mondom,amit egy jo oreg szexualpszichologustol hallottam(a nevere mar nem emlekszek)Hogy ha megcsalnak,az semmit nem jelent,csak annyit,hogy megjobban kell teljesiteni otthon...hat kb ennyi a titok,meg ha faj is beismerni:)

69. <Mona> (válaszként erre: 67. - 74f8c12b8e)
2012. máj. 19. 08:22

"nagyon,nagyon kevés az olyan kapcsolat,ami ilyen szép,mint ahogy leírod"

Ezt nem tudom mire ertetted:)

Amugy meg persze,szerintem semelyik emberi kapcsolat sem egyszeru,legyen az csak egy anya-gyerek,anyos-meny,vagy epp parkapcsolat,baratsag.Meg jo hogy nem egyszeru,masok vagyunk,mashogy nottunk fel,masok az elvarasaink,beidegzodeseink...stb.

Epp ezert gondolom ugy hogy mindenkinek tisztaban kell lennie onmagaval,a hataraival,lehetosegeivel,adottsagaival...Na ez a legnehezebb:)Mikor sajat magunkrol kell hiteles kepet alkotnunk.


A tesztelesrol ertem amit irtal,hogy csak egyszer es akkor aztan utana megnyugodni..De szerintem aki bizalmatlan,feltekeny tipus,az ennyitol ugysem fog megnyugodni,es ha egy idore meg is nyugodna a negativ eredmenytol,a kesobbiekben eleg lenne egy mosolygo pultoslany,vagy egy belepojegyszedo,orvos,akarki,hogy ujra meginogjon,mert hogy az elejen hazudott,majd meg az exet jobban szerette,stb,ugyos meg fog botlani megint.Amugy ja,meg hat!Ez orok torveny,hogy ha valaki nem becsuli onmagat,akkor mas se fogja.Ez tiszta pszichologia,meg energia aramlas...


En mar lattam olyat is(szerintem ti is),hogy egy tok ronda csaj siman megtartott egy iszonyu jo pasit es meg jol el is voltak hosszu tavon.Miert?Mert a ronda csajnak volt onbizalma,epp tojt ra masok mit gondolnak rola,es ez adott neki egy olyan toltetet,tobbletet,amitol erdekesebbe valt a tobbi lanytol.Na kb ennyi a lenyeg-ezt uzennem a fogyokuras forumokra is:DDD a hulye kozhely,a kisugarzas.Pedig meg a narancsbort is legyozi:D Flakonban kene arulni:)

68. 74f8c12b8e (válaszként erre: 66. - <Mona>)
2012. máj. 19. 08:20

Én egyszer estem nagyon pofára:úgy hagyott el srác egyik napról a másikra,4 csodás hónap után,ami tele volt testi-lelki élményekkel,fejlődéssel,hogy előző nap ölelt-csókolt,ahol ért,a térdemet!! simogatta,összegömbölyített és az ölébe húzott,úgy ölelt szorosan,és becézgetett mindenfélének-Nem vagyok egy naív valaki..de hogy ez után elhagyjon ripszropsz,na azt nem értem azóta se.

Úgyhogy ettől én bizalmatlan lettem,merthogy a legnagyobb jó közepén elhagyjanak,úgy,hogy fogalmamsincs,miért..és hiába keresem vissza a hibákat,tényleg nem találtam.


Cseszegetni egyáltalán nem érdemes,az valódi provokáció,én is beugranék neki.A másikban meg igazad van,ha az Icát akarja,akkor nem leszünk okosabbak a teszttől..de ezt vállalni kell,hogy a teszt nem garancia semmire,viszont ha tesztkor ráugrik Icára-bárkire,akkor megkíméltük magunkat egy közeli időben biztosan eljövő fájdalomtól.

67. 74f8c12b8e (válaszként erre: 65. - <Mona>)
2012. máj. 19. 08:09

Nagyon jókat írtál,én is általában így gondolom,de ugye mindig vannak kivételek.

És van sok,lelkierővel gyengébben eleresztett ember,aki a második csalódást pl már nem bírná ki,megzuhanna.Így is sok a depressziós ,és más lelkibeteg ember,és nagyon,nagyon kevés az olyan kapcsolat,ami ilyen szép,mint ahogy leírod.

Visszakanyarodva a konkrét témához,még mindig azon a véleményen vagyok,hogy egy embert,egyszer,lehet tesztelni,de csak akkor,ha előtte eldönti a tesztelő fél,hogy nem csinálja többet,megnyugszik attól az eredménytől,és az alapján dönt,hogy folytatja e.Ehhez is kell lelkierő persze,megállni,hogy a döntés után már bízzon,vagy soha többé ne bízzon benne.

66. <Mona> (válaszként erre: 62. - 74f8c12b8e)
2012. máj. 19. 08:09

Nezd,szerintem mindenkinek lehet titkos elete a mai vilagban,aki akarja,hogy legyen.Manapsag mar nem nagy dolod meg egy kartyas telefont fent tartani a szeretonek,amit hazaerve kikapcsol az ember meg jol elrejt a pinceben vagy a kocsiban,akarhol, es meg akar lehet +3 email cim is a lanyoknak.De!!!ha valaki megtalalja a masik emberben amit keres,ami kielegiti lelkileg is testileg is,akkor az azt az embert vontatoval sem lehet elcipelni.Es ez a lenyeg.Hogy a masikat ne eroszakos,zsarolos,ellenorizgetos eszkozokkel tartsuk meg,vagy akar gyozodjunk meg a husegerol,hanem azert szeressen legyen velunk a masik amik,akik vagyunk-mind no,mind ember.Szerintem ez a legjobb es egyben legnagyobb teszt az eletben,hogy az akit szivunk valaszott mellenk,az vajon akar e minket,onmagunkert...Ennyi:)

Ja,igen ezt lehet tesztelgetni a Marival,Erzsivel hogy na vajon azt is meg e...es ha neki epp nem tetszik a Mari meg az Erzsi,hanem a sarki boltbol az Ica?Akkor mivan?Szoval szamomra ez nem lenne egy nagy teszt.Ja es azt meg kihagytam,hogy mi van akkor ha amugy nem tetszene neki a Mari,de addig csesztettem egesz heten az agybajommal,hogy mar a vegere a Marit is szepnek latja....barkit csak ne en legyek...Remelem erthetoen irtam le:)))

65. <Mona> (válaszként erre: 61. - 74f8c12b8e)
2012. máj. 19. 07:44

Hat,erre az egy hsz-edre ezer fele keppen tudnek valaszolni:)

Ez a nem erdemes elore megbizni dolog...oke is,meg nem is szamomra.Egy reszrol amig engem valaki nem bantott meg,miert ne bizzak meg benne?A masik,hogy lehet mindig vedopajzsot viselni,mondvan,hogy na en aztan hu de vedve vagyok es ihaj csuhaj,de akkor meg egy csomo mindenrol le lehet maradni.Igenis es az eletben neha be kell vallalnia szivas lehetoseget,a megbantodast,azt hogy nyitva hagyunk egy ajtot a szivunkhoz,es lehet hogy rank csapjak,de lehet hogy nem.Kockazatos,de megeri vallalni a rizikot,kulonben az ember orokke a felelmei arnyekaban fog elni.Szerintem az meg a csalodasnal is rosszabb.Amugy meg ha epp csaodnunk "kell" hat legyen,tanulni kell belole.Errol szol az elet.Meg arrol,hogy senki se tokeletes.Es igen is es x ev utan mind ket fel vagyhat jobb szexre,mas tarsra,barnara,szokere,alacsonyra,magasra,koverre tok mindegy,masra.Mert ami epp otthon van,mar unalmassa valt,legyen barmilyen jo is amugy.Es itt jon be egy kapcsolatba a valasztas lehetosege(ezer dologbol:3.fel,szexjatekok,megcsalas,szakitas...hazugsagban eles..akar oszinte beszelgetesek,amikhez nyitott fulek es inteligencia/szerelem kell a megerteshez,elfogadashoz...)

Szoval nagyon nem mindegy hogy egy kapcsolat milyen alapokon van.Mibol tudnak taplalkozni,es igazi szerelem e az alapja,vagy csak a birtoklasi vagy meg a "jajj engem meg ne bantsanak" ego mukodik...Nagyon nem mindegy!


Es en ugy vettem eszre a mai vilagban nagyon ritka az igazi mely erzesu kapcsolat.A legtobb az : "engem imadjal,ha nem mehetsz a fenebe" tipusu.

Ezt ugy ertem,hogy sokan akar ontudatlanul is a sajat egojuk fenyezesere tartanak fent egy kapcsolatot.Ebbe meg sok esetben belefer a tarsfuggoseg is,meg ugye befolyasolo tenyezo az "en koromban egyedul,gyerek nelkul?" es egyeb kornyezeti nyomasra,tarsadalmi elvarason alapulo frusztraciobol fakado kapcsolatban maradas is.


Magyarul,sokan ezek hatasara tokre ledobjak a foldre a lecet,mert ugye meg mindig tobbe nezik oket tarssal,mint egyedul"singli,vagy epp elvalt kent"

Szoval sok mindentol fugg ez.Na es akkor meg nem is emlitettuk a gyerekkori beidegzodeseket,ki miben nott fel,mit latott otthon stb.Vagy csak ugy mint ember,mibe volt resze,mennyire tartja magat-akar masok altal visszaigazolasokbol stb...


Ahhh,hosszu tema ez tenyleg,bocsanat hogy igy belementem:D.

64. <Mona> (válaszként erre: 61. - 74f8c12b8e)
2012. máj. 19. 07:22

Szerintem?Szarul.A megcsalas nem csak 1 ember hibaja.ott nagyon is mindketto rosszul csinalt valamit.Rossz volt a kommunikacio,a bizalom,a sex...Mondom,ok-okozat.Na de konyorgom,ne krealjunk mar direkt ilyen szitukat,amit kesobb onigazolas kent fel lehet,mutatni,hogy "na ugye,en megmondtam,tudtam,ereztem..blabla"mindenki csak emberbol van,minek a farkasok kozze kuldeni a masikat direkte?!

Ahol meg mar megcsalas volt,ott merlegelni kell es kemenyen szembe nezni a tenyekkel,hogy miert is tortent.Es mi az erosebb a szerelem,a kotlelek ket ember kozt,vagy a megbotlas fajdalma,a sertettseg.Van megbocsajtas is,miert ne lenne?!Meg ugye mondom,mindenkinek tudnia kell,hogy mit hibazott.Pl ha engem megcsalna a parom,akkor nagyon is elgondolkoznek azon,hogy miert tette.Nem feltetlen csak o a hibas,en is.Lehet elhiztam,vagy csak siman nem tettem oda magam a kapcsolatban,o meg esetleg jellemtelen volt ezt megbeszelni velem,vagy ha probalta is,en nem hallottam meg,vagy nem akartam valtoztatni...Sok mindentol fugg ez.Milyen volt elotte,kozben utana...ez nem fekete,meg feher.

Es ja,ha mondjuk en egy idegesito persona voltam a kapcsolatunk alatt nekem nem volt eleg amit tole kaptam,feszt egreciroztattam,o szolt,hogy ez igy nem lesz jo,de en csak csesztettem a semmiert is...akkor nem lehet csodalkozni ah becsuszott valami.Pl egy lany aki egy buliban,munkahelyen akarhol epp kedvesen szolt hozza,nem sarkany kent stb es hopszi megtortentek a dolgok...a megcsalas egy folyamat,sosem marol holnapra tortenik.Van elozmenye is.Az mas kerdes,hogy a kesobbiekben megbanas,vagy szakitas, lesz e belole.


Es nem,en meg veletlenul sem mondtam(irtam) olyat,hogy ahol megcsalas volt ott az a kapcsolat mehet a kukaba!!!Csak mindenkinek oszintenek kell lennie sajat magahoz,es elso sorban sajat magat kell ismernie.Minen esetben.Ha folytatni akrja,akkor azert,hogy kepes e megbocsajtani tiszta szivbol stb,vagy ha nem akkor meg azert nem.


Itt is a lanynak sajat magaval kell tisztaban lennie.Elso sorban,hogy mit var egy ferfitol,egy kapcsolattol.Mitol erzi magat biztonsagban,vagy epp mitol nem.Az ember es onismeret nagyon fontos minden jelleggu emberi kapcsolatban.

Szerintem...

63. 74f8c12b8e (válaszként erre: 60. - <Mona>)
2012. máj. 19. 07:14

Ezt az első részt szépen leírtad,jó lenne,ha így lenne.De sok ok van,amiért az ember hiába érzi jól magát egy kapcsolatban ,mégis lehetnek kétségei.Ha pl eddig teljesen másmilyen nőkkel járt,mint én.Ha eddig is tudni lehetett róla,hogy volt,hogy nem volt elég neki egy nő-és nem azért,mert az az egy nem volt jó,hanem mert ő,a hapsi nem bízott magában,és tartott egy tartalékot is.Úgyhogy vannak dolgok,amika nő önbizalmától függetlenül kétségeket ébreszthetnek,jogosan.

és nem is csak arról lehet kételkedni,hogy megcsal-e,hanem hogy boldog-e velem valóban..pl.vagy mondjuk főleg azért van velem,mert szeret,és sajnál.Vagy csak azért nem csal meg,mert nem akar megbántani,egyébként meg menne..Amint látod,vannak szerencsétlen okok, dolgok.

És ja:) ez tényleg hosszú téma

62. 74f8c12b8e (válaszként erre: 60. - <Mona>)
2012. máj. 19. 07:08
Igen,ez a jelszavas dolog engem is meglep,hogy egyáltalán mért kell ezt,egy kapcsolat ilyen korai részében.És ehhez képest tényleg túlzó a bizalmatlanság.De lehet,hogy ez egy rafkós hapsi,és van több emailje,meg akár másik telója,ez meg csak porhintés,hogy a lánynál vannak a jelszavak....viszont akkor nem érdemes vele együtt lenni,mert valószínű titkos pályákon is akar játszani
61. 74f8c12b8e (válaszként erre: 59. - <Mona>)
2012. máj. 19. 07:05

Akkor szerinted hogy működnek azok a kapcsolatok,amelyikben már neadjisten megcsalás is volt,és utána folytatják tovább? itt is valahogy vissza kell szerezni a csaló félnek a bizalmat.Vagy: menjen minden kapcsolat a kukába,ahol a csalás szele akárcsak meglebbent?

Ha az ember nem naív,akkor bizony meg kell szerezni a bizalmát,legtöbb esetben szerintem nem érdemes előre-vaktára megbízni senkiben.

Én el tudom képzelni,hogy egy( összesen1 ! ) ilyen teszt után valamennyire megnyugszik a bizalmatlanabb fél.(vagy rögtön kidobja a másikat,és így nyugszik meg)Persze ettől még bármi megtörténhet akár a következő napon,az meg pech.Semmit sem lehet kiszámítani,az ember csak arra törekedhet,hogy ő maga valahogy képes legyen nyugodtan viselkedni.

60. <Mona>
2012. máj. 19. 07:00

Meg egy kapcsolat sokszor ugy indul,hogy "majd lesz valahogy".Na most ezt vagy elfogadja mindket fel,vagy nem.kb ez az idoszak a "hivatalosan" barki barmit csinalhat.Ezt ugy ertem,hogy ha nincs meg rogton mindket fel reszerol az az iszonyu nagy kattanas a masikra,akkor van egy kis "gondolkodasi ido" ki honnan jott,aszerinti probalgatas,vagy epp lezarando dolgok.Es ha ket ember igazan egymasra talal,akkor ugyis elmaradnak a masodlagos,pot/kiegeszito akarmi dolgok,vagy ugye sok esetben nincsenek is,de az mas.

Szoval a lenyeg,hogy ha ket ember jol mukodik egyutt es igazan jol erzik magukat a masik tarsasagaban,akkor nincs ok a feltekenysegre se es a megcsalasra se,mert nem kell kompenzalni semmit se.A masik,hogy nem mindenki valasztja a megcsalast,ha valami nem mukodik,sokan egyszeruen lelepnek es keresnek mast.Nem torvenyszeru "csalni".


Es a kishitusegben is van valami!Nagyon is.Mert aki ennyire birtokolni akar valakit,hogy tudja az osszes jelszavat meg ellenorizgeti lepten nyomon a masikat,az marhara nem bizik onmagaban-ha mas nem azert hogy jol valasztott tarsat,nem feltetlen azert mert nem jo no,az egesz mas dolog...Attol meg fejben lehetnek gondok,es szerintem itt vannak is...No,de hosszu tema ez.

59. <Mona> (válaszként erre: 58. - 74f8c12b8e)
2012. máj. 19. 06:52
Ezt most en nem igazan ertem.Szerintem minden ok-okozat fuggo. Ha en mar az elejetol kezdve nem bizok valakiben,mint ahogy a kedves forum indito irta,akkor minek legyek vele?Hogy magamnak halmozzam a bajt a kesobbiekben,es csak a sajat fejemet fajditsam felesleges feltekenykedessel,meg nyomozassal,tesztelgetessel?Amugy meg ha ez a "teszt" negativ is lesz,ugyse fog ebben a sracban megbizni hosszutavon,mert mondvan " az elejen hazudott...mas nonel volt blabla" Szamomra ez azt jelenti,hogy mar az elejen el volt cseszerintve de a lany megis belement a kapcsolatba bizalom nelkul,most meg azt probalna visszaszerezni..meg tesztelgetni,ami reg nincs is.
58. 74f8c12b8e (válaszként erre: 52. - Brigitta2121)
2012. máj. 19. 06:43

Én is kíváncsi vagyok arra,amit írsz..és arra is,hogyan gondolod a "tesztet".

Szerintem itt sok a homokbadugott fejű ember azok közül,akik bizalomról beszélnek,meg arról,hogy feltétlenül te vagy kishitű.

57. <Mona> (válaszként erre: 56. - Joe1972)
2012. máj. 19. 06:43

"ezt lehet annak is nevezni hogy próbára tesz egy nő "

Ez egy roppant komoly megallapitas volt:) Husegteszt.Ez a forum temaja.Szoval?


Alapjaban veve nem lenne szemet dolog,csak ertelme nincs en inkabb igy fogalmaznek.Mert ha mar ilyen eszkozokhoz kell nyulni az regen rossz.Meg nagyon is elsulhet visszafele.

A hsz-em veget nem neked szantam Joe!:)Csak ide irtam le.

56. joe1972 (válaszként erre: 1. - Brigitta2121)
2012. máj. 19. 06:36

ezt lehet annak is nevezni hogy próbára tesz egy nő

hát ez egy nagyon szemét dolog ha ilyet csinálnak


akkor itt nem is biztos magában az a nő aki ilyet csinál

55. <Mona> (válaszként erre: 1. - Brigitta2121)
2012. máj. 19. 06:33

Na,hogy ez mekkora hulyeseg!Ne haragudj,de igy van.En se vagyok 100-as,vallalom is,de ez,amit te irtal egyenesen a sajat kardodba doles...Most gondolj bele!Lehet amugy eszebe se jutna,de ott az alkalom,amit te teremtettel.A masik meg lehet,hogy "negativ" lesz a teszt eredmenye,mert esetleg az a lany,korulmeny akarmi nem jon be neki,maskor meg hopszi megcsal...ha akar.Ez nem ezen mulik.Lehet te azt hiszed,hogy az a csaj akivel osszehoznad tesztelesre huu de bejon neki,kozben meg megsem,de egy egesz mas elethelyzetben,egy egsz mas lany meg megis.Szoval ez az egesz egy jo nagy hulyeseg!

Csak magadnak csinalsz bajt belole,minden teren.Ha kiderul,azert,ha belehajszolod a megcsalasba azert.


Meg ez a nem bizol benne,mert amig nem voltatok meg egyutt hivatalosan,mas csajnal volt...ugyan mar!

Nezz magadba!Szereted ezt a sracot vagy csak birtokolni akarod?!A ketto nagyon nem ugyan az.

En ugy latom,hogy igy vagy ugy ennek a kapcsolatnak ne lesz hosszu jovoje,mert vagy te fogod kicsinalni,vagy a bizalmatlansagoddal,ellenorzesi maniaddal fogod eluldozni.Ha nem akarsz,ugyse fogsz tudni megbizni benne.Ennyi.Kesobb meg johetsz vissza sirni a szakitos,vagy a megcsalos forumokba,ja vagy az uj part keresosbe...

Ha van egy kis eszed,es szivbol szereted ezt a sracot akkor tegyel le errol a hulyesegrol!Legyel onmagad,igazi tuti no,es szeditsd el,tartsd meg noi eszkozokkel...nehogy mar meg magad ala tegyel?!:))

Vagy ha akarod,ha hat csinald!A te dolgod.

Kb az ilyenekre mondjak,hogy Murphi torvenye,meg a "bevonzas" na majd addig agyalsz a hulyesegen,mig ezt a sracot is el fogod vesziteni,ahelyett,hogy elvezned a vele toltott idot...ahh....

54. a93ca9f1c5 (válaszként erre: 52. - Brigitta2121)
2012. máj. 19. 00:23
Én nem terveztem. Komolyan nem. Úgy voltam vele, hogy az egyszerű hogy vagy kérdést elintézi annyival, hogy köszönöm jól, és ennyi. Nem így lett. Továbbment, provokált, randit kért, képet küldött, stb...
53. Brigitta2121 (válaszként erre: 46. - 8e9170fe09)
2012. máj. 19. 00:17
Egyértelmü elhagynam ! Ez lenne a lényeg hogy tudjam..
52. Brigitta2121 (válaszként erre: 45. - A93ca9f1c5)
2012. máj. 19. 00:16
Ma sokat beszeltunk erröl atémarol egesz veletlen... erdekes dolgokat mondott, holnap megirom... Kicsit hosszu :) te Akkor megérted a kérdésem miértjét:)
51. Brigitta2121 (válaszként erre: 36. - Pillangó28)
2012. máj. 19. 00:10
Nem ö az elsö, Volt egy 3 éves nagyon szép kapcsim! De vége kellett legyen és elhagytam! Most 8 hhónapja vagyunk együtt és együtt is lakunk...
2012. máj. 18. 23:23

attól, hogy imád szeret, még simán megcsalhat. ne fesd az ördögöt a falra. Akarsz te olyan szitut teremteni neki, amiben biztosan megcsalna? Vagy teremtesz olyan szitut ami kevésbé kísértés? Annak meg nincs értelme.

Valamint, az, ha most esetleg nem csalna meg, még nem jelenti azt, hogy x év múlva sem fog.

Gondold át mégegyszer.

49. CsillagTM (válaszként erre: 43. - Pillangó28)
2012. máj. 18. 22:29
nem sértődtem meg...miért tettem volna? nem írtál semmi bántót. és amúgy is, ez csak egy fórum :)
48. e16fe97baf (válaszként erre: 1. - Brigitta2121)
2012. máj. 18. 22:26
Ne tesztelgesd nem kísérleti nyuszi ő....csak rosszul jöhetsz ki belőle, ha megbukik gáz, ha nem bukik meg de kiderül.. neked gáz, ha nem bukik meg akkor is fogsz még fogást keresni rajta...ez a teszt csak negatív lehet a számodra...neee!
47. andi6020 (válaszként erre: 1. - Brigitta2121)
2012. máj. 18. 22:17
Medve anyám, de szánalmas....
46. 8e9170fe09 (válaszként erre: 1. - Brigitta2121)
2012. máj. 18. 22:03

Fő kérdés az hogy mit tennél ha nem állná ki a próbát?

Ez alapján érdemes mérlegelni.

Mert ha elhagynád akkor érdemes, de ha nem akkor a továbbiakban még több féltékenységgel keserítenéd meg közös életeteket.

1 2 3 4 5

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook