Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Humoros szilveszteri, újévi köszöntők fórum

Humoros szilveszteri, újévi köszöntők (beszélgetős fórum)


27. Kókusz87 (válaszként erre: 26. - Lau_Ra)
2020. jan. 1. 21:23
Akkor beelőztelek. 😁
26. Lau_Ra (válaszként erre: 25. - Kókusz87)
2020. jan. 1. 21:22
Pont ezt akartam beírni:D
2020. jan. 1. 21:21

Sül a malac, zsírja fröcsög

Boldog új évet te köcsög.

2020. jan. 1. 16:02

Kicsi vagyok,nagy a pofám,

Ezért írok ilyen korán.

Éjfélre már padlón leszek,

B.Ú.É.K.-ot hát Mindenkinek!

2020. jan. 1. 15:59

Malac farka kunkorodik,

alkoholszint emelkedik,

elbúcsúzik az óév,

helyébe egy új lép,

azt kívánom neked:


BUÉK!

2019. dec. 31. 17:59

A végtelenhez mérve nem is létezünk,

a csillagévek óráin egy perc az életünk.

Az ember önmagában semmit sem ér,

ha nincs barátunk elvisz a szél!


BUÉK

Eljött egy nap, mely lezár egy évet, a jövőtök rejtsen sok boldogságot, szépet!

Álmotok, vágyatok valóra váljon!

Mindenkire BOLDOG ÚJ ÉV VÁRJON!

2019. dec. 31. 17:34

Múlik a nap,múlik az év,

Ami rossz volt,elmúlt már rég.

Holnap egy új napra ébredsz,

Ehhez kívánok sok-sok szépet!

BUÉK!

2019. jan. 2. 13:02

Mielőtt az újévi köszöntők elindulnak…….

Ilyen hülyeség, mint szerencse , siker , megelégedettség, felejtősek.

Kívánok neked az új évre gyönyörű cipőket,jó sexet, 10 kiló mínuszt,nagy melleket, titkos szeretőt,ráncokat a sok nevetéstől, egy wellness hétvégét, egészséges barnaságot, hófehér fogakat,menő farmergatyát, és egy dögös ridikült, tele lóvéval…… A többi dögunalmas.


Boldog új évet! 

2019. jan. 2. 12:11

Telefonálni ma nem fogok,


mert beszélni már nem tudok.


Hányni talán még sikerül,


ahogy kinézek, mindenki kikerül.


Nem is húzom a mondókámat sokáig,


Boldog Új Évet Kívánok…bokáig!

18. Miss Angel (válaszként erre: 10. - Csicsi25)
2019. jan. 2. 12:08
Ezek nagyon jók :D
2019. jan. 2. 09:48
BÚÉK!
2019. jan. 1. 14:50
BUÉK!!!!
2019. jan. 1. 14:50
Én parfümöt kaptam és kottatartót, a szeretteimnek pénzt adtam
14. Miss Angel (válaszként erre: 9. - Globus)
2019. jan. 1. 02:01
képzeld nem iszom,BUÉK ;)
13. kiss67
2018. dec. 31. 21:36
Jelzem, hogy 2018-ra a legjobb kívánságok nem érkeztek meg hozzám. Épp ezért 2019-re kizárólag készpénzt, alkoholt vagy benzinutalványt kérek! Köszi! Boldog Új Évet Kívánok!
2018. dec. 31. 21:21
A szesz hatalmas istene gyújtson világosságot elborult torz agyunkban, és az alkohol fényeskedjék tévútra futott alantas életünk csillagösvényén. B.U.É.K.
11. Asinel 75 (válaszként erre: 9. - Globus)
2018. dec. 31. 21:20
😀
2018. dec. 31. 21:13

Én ma már nem teszek-veszek, egész nap csak sokat eszek. Egy kismalaccal piálok, boldog Új ÉVET KÍVÁNOK!


Angyal szálljon házad felett, vigyen békét, szeretetet. Adjon egészséget, gazdagságot, áldja meg otthonod, családod! Boldog Új Évet Kívánok!


Adjon Isten minden jót, jobb évet, mint tavaly volt. Mitől félünk, mentsen meg, amit várunk legyen meg. Szeretetet, békességet, egészséget. Boldog Új Évet!


Élt egyszer egy kismalacka, kurta farkú, huncut fajta, Szilveszterkor jól becsípett, semmire sem hederített, én bezzeg gondolok rátok, mielőtt bepiálok. Boldog Új Évet Kívánok!


Hópihécske száll az égen, kis csengettyű szólal szépen. Az angyalok ma táncra kelnek, gyertyafényben énekelnek, mosolyogva mondják nektek: BÉKÉS BOLDOG ÚJ ÉVET!


És egy ráadás:


Itt a Szilveszter, itt van újra, nagypapa a nagymamát igen vadul kúrja! Kefél a krampusz, a medve, a farkas, csak egy valaki unatkozik és Hoxát olvas! B.U.É.K.!

9. globus (válaszként erre: 6. - Miss Angel)
2018. dec. 31. 21:02

Hát neked meg mi bajod? Ki az a "ti, köztetek, olyan"?

Igyál többet. Vagy kevesebbet.

Esetleg keress valami mást az áramon kívül.

8. féknyom (válaszként erre: 6. - Miss Angel)
2018. dec. 31. 20:56

Nyugi! Engedd el magad, majd én figyelek az etikettre.:)

Mondókám nincs, pedig valami vulgárisat belöknék.

7. ab3619a9cd (válaszként erre: 6. - Miss Angel)
2018. dec. 31. 20:12
Jajj, ne foglalkozz vele! Én ugyan nem tudok ilyen köszöntéseket, de szívesen olvasom. Altesti humorral vegyítve IS!
2018. dec. 31. 19:35

szerintem hagyjuk már,ki az alpári,sokan visszanézhetnék akár itt is,hogy viszonyulnak másokhoz,fórumokon például,aztán azon kellene inkább szörnyülködni.Csak azokon nem szörnyülködtök,mert hát azt szabad,mert azt ti csináljátok.Arról nem beszélve,hogy attól még,hogy nincsenek a hozzászólásaitokban csúnya szavak,igencsak bele tudtok gázolni egymásba/másokba-ezen kellene inkább gondolkodni :D-akinek nem inge nem veszi magára,de köztetek is van olyan,akinek egy hányinger a "fórumozási stílusa".Mondjuk ez itt is megmutatkozott.

Mindegy ,nem érdekel,én megnyitottam a fórumot,aki használja majd a jövöben,használja,aki nem az nem,szevasztok

5. semleges (válaszként erre: 2. - Miss Angel)
2018. dec. 31. 18:53
remek:)
2018. dec. 31. 17:19
Vannak humorosak, de a közönséges, alpári kategória ilyenkor sem nyerő.
2018. dec. 31. 17:02
Elsején mikor kigyúlnak a fények, A detoxban csak akkor kezdődik az élet. Kancsalok a szemek,a fejek kékek, Mámorosan kívánok BOLDOG ÚJ ÉVET!!
2018. dec. 31. 16:56
„Szarrá főtt a virsli, zsizsikes a lencse. Víg köszöntőt írni, így nem nagy szerencse. A pezsgős dugó épp most lőtte szét az állam, a karácsonyfa rám dőlt, megb...szott az áram. Vadul káromkodom, éhes vagyok, vérzek. De azért kívánok SZÉP, BOLDOG ÚJÉVET!!!”
2018. dec. 31. 16:53
Mivel sok nagyom vicces újévi köszöntő létezik,így gondoltam,gyűjtögethetnénk őket egy csokorba,ha van kedvetek....:)))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook