Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hüllőkiállítás fórum

Hüllőkiállítás (beszélgetős fórum)

2011. máj. 22. 14:16

Szerintem jó, nem is kerül sokba...bár én eléggé gyermeki örömmel tudok hozzáállni az ilyen állatos dolgokhoz :D


Nem tudom idén hol lesz, de tavaly a körösök völgye látogatóközpontban volt, ott az egyik teremben voltak terráriumok. Kisebbek és nagyobbak is voltak, az ilyen gyíkoknak, kígyóknak kisebb, meg volt egy óriáskígyó meg azt hiszem egy kajmán is, azok egy nagy ketrecfélében voltak azt hiszem.


Ezen kívül még voltak nem hüllők is, tehát nyuszik, kisnyuszik meg hörcsögök. Ja és lehetett vásárolni dolgokat...ásványokat, azokból készült ékszereket, szóval ilyen párszár forintos kis mütyüröket.


Szerintem egy kis programnak tök jó volt, persze egy Tropicariumhoz képest semmi. Voltak ott iskolás gyerekcsoportok, ők nagyon élvezték :D

3. verem (válaszként erre: 2. - Crimson)
2011. máj. 22. 13:51
Igen, érdekel. Köszi.
2. Crimson (válaszként erre: 1. - Verem)
2011. máj. 21. 21:14

Szia!


Én tavaly voltam a hüllőkiállításon, de gondolom ugyanaz lehet most is mint ami tavaly. Ha így érdekel, hogy milyen akkor elmondom :)

2011. máj. 21. 21:06
Érdeklődnék, hogy volt-e ma valaki Békéscsabán hüllőkiállításon? Megéri elmenni, vagy sem? Köszi

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook