Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Horvátország, Rab sziget.Ki volt ott? Mi a vélemény, tapasztalat? fórum

Horvátország, Rab sziget.Ki volt ott? Mi a vélemény, tapasztalat? (tudásbázis kérdés)


2010. febr. 24. 21:37

Én már 3 szor voltam Rab-on,szintén Loparban.csak jót tudok mondani róla.főleg kisgyerekeseknek ajánlom.homokos,lassan mélyülő tengerpartja van,csodálatos környezet.sosem foglaltunk előre szállást,reggelre értünk le mindig,becsöngettünk pár helyre,és egy órán belül már volt is helyünk.

Árak kb olyan szinten vannak,mint nálunk.Rab város nagyon szép,mi minden este ott sétáltunk ,vacsiztunk.klassz hajókirándulások vannak,némi szerencsével még delfineket is lehet látni.búvárkodásra,vízisportok kipróbálására is van lehetőség.és itt van horvátország egyik leghíresebb nudistastrandja is!

2010. febr. 24. 20:34
Én is Lopart tanácsolom! Lehet menni onnan hajókirándulásokra, és Rab kocsival is könnyen bejárható.
2010. febr. 24. 18:54
Mi voltunk pár éve, a Lopar nevű településen. Nagyon jó hely , főleg gyerekkel. Remek homokos , lassan mélyülő volt a part.
2010. febr. 24. 18:52
2010 nyarán készülünk elmenni és érdekelne,hogy kisgyerekes családok számára milyen program lehetőségek vannak? Hova érdemes elmenni?Mit érdemes megnézni?
2010. febr. 24. 18:52
Én voltam 2007-ben, mesés és szuper, van homokos partja Loparban, gyönyörű sziklás partok, nagyon hangulatos.
2010. febr. 24. 18:50
Horvátország, Rab sziget.Ki volt ott? Mi a vélemény, tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook