Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Honnan tudod, hogy pms-ed van-e éppen, vagy teherbe estél, ha a pms tünetek közé sorolhatjuk a mellfeszülést, alhasi fájdalom, fejfájás, stb fórum

Honnan tudod, hogy pms-ed van-e éppen, vagy teherbe estél, ha a pms tünetek közé sorolhatjuk a mellfeszülést, alhasi fájdalom, fejfájás, stb (tudásbázis kérdés)


2012. febr. 24. 16:03
Egyszerű : mérd meg a reggeli ébredési hőmérsékelted. Ugyanis a menstruáció előtti napon, vagy aznap a hőmérsékleted leesik, ezzel szemben ha terhes vagy, a normál érték felett van. Persze ehhez ismerni kell mi is a te saját alaphőmérsékleted. Nálam bejön. (Teherbe szeretnék esni, és sajna amikor a hőmérő alacsony fokot mutat már tudom, hogy nem terhesség van hanem pms....)
2008. febr. 1. 16:01
én igy estem teherbehogy megvolt a menszeszem elseakartam hini mikor meg mozdult a baba előte kéthétig nem volt utána kiderult hogy terhesvagyoknégy honapig mindig jőt két vagy három napig utána má féltunk hogy bajalesz a babanak de de hála ajo istenek semi baja már 12 éves lányom van
2008. febr. 1. 15:42

megvallva én is hasonló cipőben járok, jártam!

Pont a múlt hónapban volt a legdurvább.

De szerintem tényleg a tesz a legbiztosabb, mert az orvosi vizsgálat!

4. otis
2008. febr. 1. 14:15
Hát igen... Engem is becsapott a szervezetem. Teljesen ugyanazok a tüneteim.
2008. febr. 1. 14:12

Igen!

Ez egy elég nehéz dolog,mert nagyon hasonlóak a tünetek. Nálam is,mert a menszeszkor is mindig ugyanazok a tüneteim és csak a biztosat az elmaradt havim és a teszt tud nyújtani.

Addig minden hónapban marad a pár hetes kétely,hogy ez vajon mitől is lehet most?

2008. febr. 1. 14:09
Szerintem sehogy sem tudod. Idővel kiderül. Vagy megjön, vagy nem, teszt.
2008. febr. 1. 14:06
Honnan tudod, hogy pms-ed van-e éppen, vagy teherbe estél, ha a pms tünetek közé sorolhatjuk a mellfeszülést, alhasi fájdalom, fejfájás, stb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook