Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Honnan tudhatnám meg, hogy kedvel-e? fórum

Honnan tudhatnám meg, hogy kedvel-e? (beszélgetős fórum)


11. andi6020 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 19. 07:20

Igen. Ez azóta sem változott.


Van fejlemény? Drukkolok.

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2021. máj. 18. 16:38
Miért kell rosszindulatunak lenni? Annó Te gondolom mindent rögtön tudtál és tökéletesen ment.
9. andi6020 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 18. 16:30
Azta, micsoda fordulat. Odament beszélgetni. Hát beszarcsi, ez olyan izgalmas.
2021. máj. 18. 16:26

Fejlemény!


Ma náluk voltam, oda voltam beosztva. Reggel meglátott és rögtön jött oda beszélgetni. Egészen munka kezdetéig beszélgettünk, már úgy mondtam, hogy mennem kell... aranyos volt.

7. tulipán*** (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 18. 09:11
Legyél vele te is nagyon kedves, állandóan mosolyogj ahogy ő teszi, éreztesd vele, hogy szimpatikus, aztán lehet, hogy elhív majd valahová. Nem tudom mióta vagy ezen a munkahelyen de az is elképzelhető, hgoy nem akar rögtön próbálkozni nálad, majd később. Ha mégsem teszi meg akkor mielőtt lejárna a gyakorlati időd, hívd el valahová. Ha nemet mond akkor pedig már nem lesz olyan kellemetlen, mert úgysem kell egy levegőt szívnotok.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2021. máj. 17. 22:56
Bárcsak úgy lenne. 🤣
2021. máj. 17. 22:44
Ő meg, lehet egy fiús fórumon kérdezget hasonlókat.
4. Idhikai (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 17. 22:43
Lazán, nincs ebben semmi... nem akarunk minden pasihoz hozzámenni, akivel megeszünk egy pizzát! Süt a nap, vidámság van.... és pizza! ;)
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Idhikai)
2021. máj. 17. 22:36
Pfuuu én ezt nem merem lányként. Iszonyatosan félnék a pofára eséstöl.
2. Idhikai (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 17. 22:23
"Véééégre kinyitottak a pizzériák! Eszünk egyet?"
2021. máj. 17. 21:58

Adott egy srác. Egy helyen dolgozunk. Én csak gyakornok vagyok ott, ő idősebb tőlem 3 évvel.



Mindig nagyon kedves velem, úgy mosolyog rám, hogy látom még a szeme is mosolyog.Tényleg, csupa mosoly az egész srác.



Pár napja öszefutottunk a bejáratnál. Meglátott és azonnal olyan édesen mosolygott, láthatóan örült nekem. És azt vettem észre, kis trükkös voltam, üvegfallal álltam szemben épp egy kollégámmal beszélgettem, ahol láttam a visszatükröződő üvegben, hogy ahogy kiment kintről visszanézett rám, csak mivel háttal álltam, nem gondolta, hogy látom.


Mindig van hozzám egy- egy mondata. Nem tud úgy elmenni mellettem, hogy ne kérdezze meg mi zu? Volt, hogy egyszer váltottunk pár szót és annyira nézett rám, hogy szó szerint lefagyott. :)



Vajon kedvel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook