Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hol van pesten viszonylag kíméletes torna, ahova férfi is mehet, ffi is szívesen látott? fórum

Hol van pesten viszonylag kíméletes torna, ahova férfi is mehet, ffi is szívesen látott? (tudásbázis kérdés)


2015. febr. 22. 18:46
szvinger klub :)
2007. jan. 3. 13:07
Body Mánia a hely neve, ahol mindig több fiú is szokott lenni a tornaórákon, sőt az egyik órát mindig férfi tartja. Úgy látom, közkedveltek az órái. Cím: 6. ker. Révay u. 12.
2006. jún. 25. 13:43
szerintem is nyugodtan mehetsz bárhova csak kérdezd meg ellőtte az ott lévö recepciost a terveiddel kapcsolatban.Nem szégyen ha egy férfi figyel a vonalaira.
2006. ápr. 16. 14:24

szerintem bármelyik edzőterembe bátran mehetsz, kivéve azokat, ahol ki van írva hogy kifejezetten csak nők részére:)))

vannak ám más férfiak is akik járnak aerobicra, a nagyobb edzőtermekben többféle óra is van, a recepciós tud tanácsot adni, hogy melyik típusú tornával érdemes kezdeni.

2006. ápr. 12. 10:42
36 éves vagyok és a párom csúnyán rámszólt, hogy a szép vonalaim eltűntek. Megpróbáltam felfrissíteni az izmaim, de rájöttem, hogy a nagy punnyadás után előbb egy kis alapozó átmozgatás kell. Szerintetek hova mehetek??
2006. ápr. 12. 10:40
Hol van pesten viszonylag kíméletes torna, ahova férfi is mehet, ffi is szívesen látott?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook