Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hol érdemes olimpiai utat intézni? fórum

Hol érdemes olimpiai utat intézni? (tudásbázis kérdés)


2012. jan. 9. 11:26
Éppen tegnap foglaltam jegyet Londonba juniusra, most még nem drága, normál áron van.
2012. jan. 9. 11:06

szép kilátások :(

akkor próbálkozok először a jeggyel, bár azt gondolom majd, akkor a helyszínen is lehet majd vanni hhorror áron

2012. jan. 9. 10:53
Mindent minél hamarabb kell intézni, az árak az idő előrehaladtával egyre magasabbak lesznek. Repülőjegyet kellene nézni előbb azután szállást, de én is ma érdeklődtem az egyik utasomnak és sehol nincs már jegy. Sok szerencsét! :)
6. 8ef78160df (válaszként erre: 5. - Olgi1977)
2012. jan. 9. 10:52

Nem dolgozok utazási irodában, csak ezeket tapasztaltam h drágulnak a repülőjegyek, és akkor gondolom a szállás is.

Jegyet több ismerősöm próbált venni, de már hónapokkal ezelőtt sem tudtak venni, de próbáld meg azért.

2012. jan. 9. 10:47

A neten sincs már az olimpia honlapján? (tickets.london2012.com)


És hogy foglaljak jegyet, minden napot végig kell néznem? Mindegy mikor megyünk abban a két hétben, csak "minél olcsóbb" legyen.

2012. jan. 9. 10:42
Ja, és ha az olimpiára is akarsz jegyet és még nincs megvéve, szerintem már nem is fogsz tudni venni, vagy viszonteladóktól iszonyat magas áron.
3. 8ef78160df (válaszként erre: 2. - Olgi1977)
2012. jan. 9. 10:41
Repjegyet már most érdemes foglalni, és szerintem szállást is. Csak egyre drágábbak lesznek, vagy esetleg már nem is lesznek.
2012. jan. 9. 10:39

A férjem nagy sportrajongó, így gondoltam meglepem egy olimpialátogatással.

Mikor érdemes repülőjegyet foglalni? Már most nézegessem vagy majd csak 1-2 hónappal az olimpia előtt? Szállást még a jegyfoglalás előtt érdemes foglalni vagy majd csak utána ha már tudok pontos dátumot? TEhát a szállást igazítom a repjegyhez, vagy fordítva?


Szervezett útban nem gondolkodok, mert amiket eddig láttam, horror áron vannak


Köszi, ha valaki tud segíteni

2012. jan. 9. 10:35
Van itt valaki, aki utazási irodában dolgozik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook