Hogyvan (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hogyvan

1 2
7. inta (válaszként erre: 6. - Legnano)
2014. márc. 22. 16:04
Köszönöm, örülök, hogy tetszett. :-)
6. legnano (válaszként erre: 1. - Inta)
2014. márc. 22. 16:02
Remek cikket írtál magatokról,hogy miként szoktatok össze alvóbabáddal.Nagyon mulattam rajta,mert nekem is ilyen volt a fiam annak idején.Szuper ANYA vagy ebbe ne kételkegyj,mert senki sem tökéletes ebben.Egymáshoz szoktatok és ebből lett a második SZERELEM,ami életed végéig fog tartani.Köszönöm,hogy megosztottad velünk!!!
5. inta (válaszként erre: 4. - Bowie)
2014. márc. 22. 15:53

:D Köszi.

Tegnap este kalimpáltam be, nem számítottam rá, hogy ilyen gyors lesz.

2014. márc. 22. 15:50
szupi lett.:) nem is mondtad, hogy mire számítsunk, de a címet, ahogy megláttam, tudtam, hogy te vagy:)))
3. inta (válaszként erre: 2. - Syria)
2014. márc. 22. 15:00

Köszönöm :-) .


Nálunk ez a mélyalvós rész csak a sárgaság alatt tartott, onnantól egyre könnyebben ébredt, túl könnyen is. De nem panaszkodhatok, éjjel aludt szépen.


Mintaanyának lenni... :-)

2014. márc. 22. 14:38

Gratulálok a cikkhez, élvezet volt olvasni. :) És neked is, hogy minden nehézség ellenére 7 hónapig tudtál anyatejet adni a kicsinek.


Az általad átéltek egy része ismerős. Az első gyerekemnél elhatároztam, hogy mintaanya leszek: óramű pontossággal fog történni minden, különösen az étkezések. A kisfiam viszont máshogy döntött: ha aludt, nem volt az a hatalom, ami felébressze. Mindegy volt, hogy enni kell, menni kell, ha ő aludt, akkor aludt. Ő tanított meg arra, hogy az alvás mindennél, még az étkezésnél is fontosabb.

1. inta
2014. márc. 22. 13:08
Az előző cikkem óta olyan kedvesen érdeklődtetek többen, hogy vagyok, mi a helyzet, hogy sikerült átlendülni a gyermekágyi lehangoltságon, mi történt azóta... gondoltam, megírom egyszerre, még ha késve is.
Igaz, a szülés óta eltelt több, mint egy év, vagy talán ezer... egy fárasztó-boldog pillanatnak tűnő ezer év.

Ugrás a teljes írásra: Hogyvan
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook