Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan tudom megoldani a fogfehérítést házilag? fórum

Hogyan tudom megoldani a fogfehérítést házilag? (tudásbázis kérdés)


6. esztike1978 (válaszként erre: 1. - 5f176db420)
2012. júl. 12. 18:08

Szia, én ezt találtam és rendeltem magamnak. Még nem jött meg, így nem tudom tényleg jó-e, de ha lesz eredmény, szívesen beszámolok róla.

Üdv. Eszti

2012. júl. 12. 14:45
Nem túl egészséges, de alkalmanként a citromhéj segít. A puha, fehér, belső oldalával dörzsölt a fogadat. Ne sűrűn!
2012. júl. 12. 13:54
A természetes hófehér fogak csak a mesében léteznek :)Csont típustól is függ, kinek mennyire fehér, vagy sárgás, vagy esetleg szürkés fogai vannak. Ha nem dohányzol, nem kávézol, akkor kicsit segíthet a fogpor (priviben leírom a nevét ), vagy a szódabikarbóna. Szerintem a fogfehérítés amúgy is kényes téma, otthon meg sem próbálnám. Ha pedig annyira katasztrófális a helyzet, akkor egy klinikán tesznek fel neked minimális foganyag veszteséggel nagyon szép kerámia és cirkonium héjakat, de a pénztárcádra ebben az esetben nem vonatkozik a minimális veszteség :)
2012. júl. 12. 13:28
Nekem semmi nem használt, hiába próbáltam minden tuti módszert, vettem ilyen fehérítő zselét a fogorvosomtól, amit éjszakára kell felkenni, az jó lett volna, csak nagyon érzékenyek lettek tőle a fogaim, annyit pedig már nem ér meg nekem a dolog. A drogériás fogkrémek közül egyedül a kék blanx segített valamennyit, mire elhasználtam a tubussal kb 3 árnyalatot világosított.
2012. júl. 12. 13:09
Néha finoman megszórhatod szódabikarbónával a fogkrémet, ezt heti 2-3 szór lehet csinálni. De ne vidd túlzásba.
2012. júl. 12. 13:07
Nincs pénzem fogfehérítésre elmenni, de hiába mosom sima fluoridos fogkrémmel a fogam a kicsit sárgás elszíneződés látszik. Valakinek bevált valami házi praktika (hallottam a szódabikarbónátról) vagy olyan fogfehérítő krém-por amitől világosabb lett a foga? Köszönöm!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook