Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan tisztítható az ezüst színű tűzhely? fórum

Hogyan tisztítható az ezüst színű tűzhely? (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 20. 13:58
Bocsi, egy-két betű nincs a helyén, csak a gyerkőcöm épp a hátamon ugrál:)
2010. szept. 20. 13:57
Sima mosogatószeres szivaccsal, mag tiszta vizessel átmosom. Áttörlöm kicsit és Clinnel és papírtörlővel fényesre törlöm. A csempét és a bútorokat is Clines papírtörlővel portalanítom, akkr biztos csillog-villog minden. A sütőben nekem is bevál az Amway-es tisztító. A gázrózsára is használom vagy Ciffel tisztítom.
18. 289fab1d6b (válaszként erre: 1. - Iloverunning)
2010. szept. 20. 13:06
Én az Aldiban szoktam venni tisztítószert, kimondottan inox felületre, 300 ft,- már 1 éve használom, még mindig van belőle, és naggggggyon jó:)
2010. szept. 19. 11:53

Köszönöm.

Hol lehet ezeket az amway termékeket megvenni?

16. herold_1 (válaszként erre: 15. - Eperlevél)
2010. szept. 19. 10:39
Na az lesz az,amit én is irtam.Mondjuk én ezt a szert kifejezetten csak a zománcos dolgokra használom.Az inoxra pedig a másikat,amit az elözöekben irtam.
2010. szept. 19. 10:32

[link]


ez a főzőlapra is jó, ilyenünk is volt

2010. szept. 19. 10:30
oven cleaner, ennyi van ráírva
2010. szept. 19. 10:25
igen, dörzsivel a főzőlapot nem szabad,csak szivaccsal
12. anikko
2010. szept. 19. 10:24
Van kifejezetten inox felületre tisztító szer, a flakonon van egy inoxos kép, fel fogod róla ismerni
2010. szept. 19. 10:19
TanaSr13, netről rendelhető. ;)
2010. szept. 19. 10:18
Ja és az is lényeges,hogy a szivacs,amivel az ezüstöt sikálod ne legyen olyan durva.Mert az is könnyen kikarcolja.
9. herold_1 (válaszként erre: 8. - Iloverunning)
2010. szept. 19. 10:17

Szia!


Nekem is inox fözölapom van azt az Amwaynek az LOC Plus kiméletes tisztitószerével szoktam takaritani 5 éve és még mindig nem karcos.Ez hasonló a cif hez,a sütö belsejét pedig épp nemrég sikáltam ki ugyancsak az Amway sütötisztitó szerével ez az az ecsetelős,nagyon jó még a régi fehér tetejü gáztüzhelyekre is.

2010. szept. 19. 09:55
Megnéztem az amway oldalát, de nem találok kifejezett zsíroldót, melyiket keressem? mennyibe kerül?
7. eperlevél (válaszként erre: 5. - Iloverunning)
2010. szept. 19. 09:54

szerintem igen


ez az amway-es azért jó, mert ecsetelős, oda viszed fel ahova akarod

2010. szept. 19. 09:54
a gázrózsa tetejét áztasd be, szerintem sima mosószeres cucc is leszedi, de én a spray ből is szoktam ráfújni
5. iloverunning (válaszként erre: 4. - Eperlevél)
2010. szept. 19. 09:53

Akkor a belsejére bármilyen zsíroldó jó?

Végülis az nem látszik.

2010. szept. 19. 09:52

amway-es tisztítószerünk van, zsíroldó, a sütő belsejét tökéletesen tisztítja


a főzőlap nálunk mindig szép lesz a konyhai tisztítószerektől, most cif spray van. Az igaz,h. szárazra kell törölni, mert foltos mard.

2010. szept. 19. 09:47

Sziasztok!


Tűzhelytisztítást szeretnék eszközölni. Vettem hideg zsíroldót még korábban, de az olyan matt csíkokat csinált rá, hogy nem merem újra bevetni. Ti mivel szoktátok? Nem tudom, pontosan milyen anyagból van. Olyan szinű mint az aluminium és fényes, amit utálok, mert ha nem törlöm szárazra tisztítás után, akkor foltos marad.


Hátha ennyiből felismeritek az anyagát.


A másik kérdés a gázrózsa teteje, azon ilyen szenes cuccok vannak. Azt mivel szedjem le. A hideg zsíroldóra az van írva, hogy erre nem használható. Eredetileg az is fényes volt, de most matt.


A harmadik, a sütő belsejének az alja. Oda meg ráesett valami, és mire megsült az étel az is megsült a felületen, de szénné. Ajánlat?


Előre is köszi és az ezüst színű felületre csak olyat írjatok, ami hasonló felületen tesztelve van és nem tett kárt.


Köszönöm.

2010. szept. 19. 09:46
?
2010. szept. 19. 09:43
Ezüst színű tűzhely tisztítás

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook