Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehetne színészekkel ismerkedni? fórum

Hogyan lehetne színészekkel ismerkedni? (beszélgetős fórum)


1 2
2017. ápr. 19. 15:05

Nálunk elég sok lány ment feleségül szinészhez vagy szinházközeli pasihoz. Közelebbről megismerve őket, nem is értem, hogy a közvélemény miért a jogász srácokat szidja ... volt köztük mindenféle, persze normális rendes is, de én olyan karizmatikus igazi sármos szinészt egyet sem találtam köztük.( és már 10-l5 é. találkozó körül rég nem voltak együtt )

Érdekes, a " fiaink" közül nem ismerek olyat, aki szinésznőt vett volna feleségül, vagy akárcsak komolyabban jártak volna.

28. zebracsikó (válaszként erre: 26. - E8da813d29)
2017. ápr. 19. 15:01
Az emberek mindenütt egyformák. Csalfák, humorosak, egyszerűek, mogorvák, megközelíthetetlenek, közvetlenek, utálatosak, szeretetre méltóak, sorolhatnám. Minden szakmában és a világ minden táján.
2017. ápr. 19. 14:59

A lányom 15-16 éves kora között volt, meglátott egy indiai filmben egy színészt... másnap bújtuk a netet, olyan hatással volt rá(nk). Megtaláltuk... nálunk nem játszották a filmjeit, de lányom töltögette innét-onnét.. eredetiben nézte, tanulta a hindi nyelvet.. folyamatosan írta, olvasta. Aztán valami közösségi oldalon megtalálta... bejelölte, 3-szor visszadobta, aztán a 16. szülinapján is jelölte a lányom, megint visszadobta, mire megírta (angolul persze), hogy ma vagy 16 éves, jelölj már vissza! ... és jött a válasz, hogy "happy birthday". Két-három évig leveleztek, beszélgettek... kamerásan is :). Szerettem, szépen intelligensen tudott kommunikálni, tisztelte a rajongóját. Aztán persze a lánykám nagylány lett, jöttek a szerelmek, így lassan elkopott a beszélgetés. Tavaly hívták egy filmbe statisztálni a leánykát (többe is, de most erről van szó) ... hívott útközben, hogy ááá, valami amcsi vígjáték lehet. ... és beállították a statisztákat... és fordul, és a lépcsőn jön le ŐŐŐŐŐ... Tehát akkoriban álmodott róla, hogy majd egyszer... egy filmben, talááán, és láááám....

(Aztán mondtam neki, hogy most már nekem is kívánhatna valamit, ami teljesülne. :))


Leánykám most színész,zenész-körökben forog, és többeknek fel kellett hívnia a figyelmét, hogy szeressék és tiszteljék a rajongóikat, mert amúgy nálunk ez nem divat.

26. e8da813d29 (válaszként erre: 24. - Zebracsikó)
2017. ápr. 19. 14:55

Most jut eszembe, van egy másik zenész ismerősöm is, na őt nem kedvelem annyira, és kevésbé szoros a kapcsolatunk, pont azért, mert ő (annak ellenére, hogy házas) szeret a koncertek után ismerkedni nagyon csinos lányokkal.

Na de ahhoz rendszeresen ott kell ülni az első sorban, kifejezni számára az elragadtatást, egy levél még ott is kevés.

A másik zenész barátom egy szerény ember, neki direkt azért nincs facebook oldala sem, hogy ne zaklassák a rajongók.

Poén szintjén elmeséli nekünk egy péntek esti sörözés közben, hogy mi volt a Japán turnén, meg hogy veszett el a cucca Prágában, jót röhögünk, aztán megszereli a számítógépünket és szépen hazamegy aludni, aztán folytatja a dolgát tovább.

2017. ápr. 19. 14:49

ez csak most jutott az eszembe, irja le, hogy nagyon tiszteli, melyik alakitásában filmjében tetszett a legjobban, éppen ezért szeretne vele személyesen is találkozni. Ebből még , ha ügyes a TI - akár barátság vagy valamilyen laza ismerősi kapcsolat is lehet.

De tulajdonképpen csak Ő tudja, hogy miért akar hozzájuk közelkerülni, ő is ápol-e előadói ambiciókat vagy csak a kedvenceit ill. áéltevitelüket szeretné jobban megismerni, vagy 1-2 alkalommal beszélni vele.

Én pl A. Perkinstől ( megtetszett a Psyhoban ) a 80-as évek közepén kértem fényképet- és kb 5-6 év múlva jött vissza ( a kért kép, dedikálva )

szóval nincs reménytelen eset

24. zebracsikó (válaszként erre: 22. - E8da813d29)
2017. ápr. 19. 14:47

Így van.


AMúgy a faceboo világában tutira küldözgetik a friss egyóüttesek, önjelölt énekesek a nagy kedvenceiknek a videóikat, összetákolt stúdiófelvételeiket.

AZ is lehet, hogy került már így előtérbe ügyesebb csapat.


De azért nyilvánvaló, hogy nem fordítanak erre sok időt. Nem e za dolguk.

23. e8da813d29 (válaszként erre: 21. - Zebracsikó)
2017. ápr. 19. 14:43

El kell fogadni.

Vagy keményen dolgozni, hogy a szakmai tevékenység által odasodródhasson.

22. e8da813d29 (válaszként erre: 20. - Zebracsikó)
2017. ápr. 19. 14:42

Jó, elküldi az összeállítást, kap egy udvarias levelet jó esetben, hogy hurrá, csak így tovább, nagyon ügyes, de azzal még nem lehet "ismerkedni".

Szerintem sem válaszolnak személyesen, max van valaki (családtag, megbízott ismerős), aki kezeli a levelezést.

21. zebracsikó (válaszként erre: 19. - E8da813d29)
2017. ápr. 19. 14:41

Azzal, hogy "figyi, meléyik szórakozóhely a törzshelyetek előadás után? Úgy dumálnék veled" nyilván nem megy semmire, sőt, ez kifejezetten erőszakos közeledés.


EL kell fogadni, hogy valakit nem sodor az élet zenészek, színészek közelébe.

20. zebracsikó (válaszként erre: 19. - E8da813d29)
2017. ápr. 19. 14:38

ELfogadható indok? Szerintem csak az lehet, ha a levélíró maga is színészkedik vagy énekel, verset mond, és ezekből egy összeállítást pl. videóanyagot elküld véleményezésre a "nagy zenésznek" vagy "nagy színésznek".


Amúgy szerintem tucatjával kaphatnak ilyen leveleket, küldeményeket havonta, én is kizártnak tartom, hogy mindegyikre válaszolnak.

19. e8da813d29 (válaszként erre: 15. - L.luiselotte)
2017. ápr. 19. 14:34

Nem tudom, mi lehet az elfogadható indok egy levélben.

Nekem is van híres zenész barátom (igazi barát, és civilben teljesen hétköznapi ember), kizártnak tartom, hogy rajongói levelekre válaszolna, és így személyes ismeretségeket kötne, mert akkor "az mindenkinek jó lenne" :)

2017. ápr. 19. 14:32

Meg ez szerintem személyiségtől is függ.

Van,aki hajlamos elalélni ismert emberek közelében, és még arról is napokig beszél hogy a Nagy SZínész mögötte állt a McDonald'sban és hamburgert evett, valakit meg egyáltalán nem hat meg és ugyanolyan természetesen viselkedik színészek, zenészek társaságában, mint bárki mással.

17. michelle.r (válaszként erre: 13. - Channa*)
2017. ápr. 19. 14:32
Igen, a Rózsavölgyi színpadon is rendszeresen vannak olyan előadások, ahol a végén beszélgetés van a színészekkel.
16. michelle.r (válaszként erre: 14. - Zebracsikó)
2017. ápr. 19. 14:29

Nekem vannak barátaim , főleg színészek, zenészek. Pont ugyanolyan emberek, mint bárki más. Soha egyiket sem láttam még laposan körbepillantani egy étteremben, kávézóban, hogy "na, felismertek"? Ha valaki odajön, kedvesen lereagálják, de kb. ennyi. És én sem érzem magam kivételezettnek, vagy másnak, mert ők a barátaim. Egyikükről sem tudom elképzelni, hogy jól viselné, ha arra akarja használni őket, hogy villogjon.


Jah, ami az olcsó jegyet illeti, a Karinthy-ban rendszeresen, a Karinthy "Marci" székében ülök. A jegyet a barátom szerzi, mindig kifizetem, de olyan jó pozícióban van a színpadhoz képest, hogy amikor csak tehetem, kérem, hogy foglaljon oda jegyet ;)

15. l.luiselotte (válaszként erre: 13. - Channa*)
2017. ápr. 19. 14:23

Az emberben néha támad ilyen vágy. Úgy 25 és 30 éves korom körül mindenáron én is énekes (referenciáim, zenei tanulmányaim megvannak , az első kereső foglalkozásom zongorista - énekes volt, még diákkoromban nyári szünetben ) vagy színész szerettem volna lenni. Akkor levélben felvettem a kapcsolatot egy ismert szinésszel ill. zenésszel, mind a ketten válaszoltak és biztattak.

Channa, elképzelem a véleményedet, ne ird meg légy szíves! Megkaptam annak idején családomtól, anyóstól apóstól. Nem véletlenül maradtam egy középszerű ügyvéd, a világhirű énekesnő helyett.


Gondolom, ha a Fóruminditó a kiszemelt fiatal szinésznek vagy szinésznőnek ír egy őszinte levelet, elfogadható indokkal, nem fogja válasz nélkül hagyni.

14. zebracsikó (válaszként erre: 13. - Channa*)
2017. ápr. 19. 14:20

Vannak, akiknek nagyon izgalmas színészek-zenészek-más művészek társaságában forgolódni, mintegy "bennfentesnek" lenni. Itt nem olcsó jegyről van szó, hanem a bizsergésről, hogy ő XY társaságába tartozik.

Szerintem.

13. Channa* (válaszként erre: 5. - AllyD)
2017. ápr. 19. 14:11

Mi jó származhatna ebből bárkinek?

Olcsó/olcsóbb jegy? Más nem jut eszembe.


Járj kisebb helyekre előadásokra, pl. művelődési házakba, itt akár előtte és utána is lehet velük fecsegni...

2017. ápr. 19. 08:35
Menj el statisztálni. Komolyan.
11. l.luiselotte (válaszként erre: 1. - AllyD)
2017. ápr. 19. 07:38
próbálj meg szinházközelben valamilyen munkát keresni ( súgó ruhatáros, büfés, stb )
10. PöttyösPanka (válaszként erre: 7. - 2d052648f4)
2017. ápr. 19. 06:56
És sajnos nem ő az egyetlen ilyen kis agresszív kismalac itt a portálon.
9. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - AllyD)
2017. ápr. 19. 06:54
Én is imádom a színházat, és egy időben engem is nagyon vonzott a világa. Viszont a fiatal színésznövendékeket nem hogy kerestem, nem tudtam elkerülni, mert gyakran jelentek meg az akkori törzshelyemen. Az a tapasztalatom, hogy ezek a fiatal színészek ha megjelennek valahol csoportosan, ott nem emelik a hangulatot, ellenben rém kellemetlenek tudnak lenni. Egy-egy ilyen társaság mindig nagyon hangos, és mindig maguknak követelik a jelenlévők figyelmét, akár tetszik, akár nem, akár kocsmában, akár villamoson. Gondolom ez szakmai ártalom. Például sosem zavarta őket, hogy hangosan szól a zene, ha nekik énekelni támadt kedvük, akkor túlharsogták valami mással. Ha egyszer belefutsz egy ilyen társaságba, biztosan fel fogod ismerni őket, hiszen vagy valamilyen rögtönzött produkciót adnak elő, vagy csak nagy hangon tárgyalják ki, hogy pl mennyire meg nem értett lelkek a tanáraik által. Persze nem akarok általánosítani, biztosan vannak csendesebb, visszafogottabb baráti köreik is, de én mindig a hangos bagázzsal találkozom. Ha meg akarsz ismerkedni velük, én is azt javaslom, hogy iratkozz be egy színitanodába. Vagy csak járd körbe azokat a szórakozóhelyeket, amik közel vannak hozzá. Gondolom ők is a suli közelébe járnak lazítani.
8. globus (válaszként erre: 7. - 2d052648f4)
2017. ápr. 18. 20:46
Az ember nem tudja meghazudtolni önmagát... előbb-utóbb kibukik saját énje.
7. 2d052648f4 (válaszként erre: 4. - Globus)
2017. ápr. 18. 20:43

Kapásból...

Már nekem is feltűnt. Sajnos vannak, akiknek unalmas és megkeseredett élet jutott.

6. 9c485f67e8 (válaszként erre: 5. - AllyD)
2017. ápr. 18. 20:42
Akkor felvételizz a fôiskolára.
5. allyD (válaszként erre: 2. - 9c485f67e8)
2017. ápr. 18. 20:41
nem zaklatni akarom én őket, távol állna ez tőlem, csupán ha esetleg meglenne a szimpátia és tudnák, hogy én is érdeklődöm az iránt, amit csinálnak, mindenkinem jó lenne :)
4. globus (válaszként erre: 2. - 9c485f67e8)
2017. ápr. 18. 20:41
Te minden fórumra harapsz egy pikírt megjegyzéssel?
2017. ápr. 18. 20:40
Iratkozz be színész suliba.
2017. ápr. 18. 20:39
Szívbôl remélem, hogy sehogy, hiszen joguk van a magánélethez. Pont elég nekik a hülye bulvár zaklatásaiból, leskelôdéseibôl.
2017. ápr. 18. 20:35

Nagyon érdekel a színház és szeretnék megismerkedni fiatalabb, korombeli/akörüli (23 éves vagyok) színészekkel, hogy ezáltal is közelebb kerüljek a színház világához. Hogyan lehetne ezt megvalósítani azon kívül hogy sok előadásra járok? Azon kívül hogy lehetne megtudni, merre felé járnak szórakozni, kikapcsolódni a színészek?

Van valakinek ilyen tapasztalata?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook