Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehet a tvn.hu-ra képet feltenni? fórum

Hogyan lehet a tvn.hu-ra képet feltenni? (tudásbázis kérdés)

2008. nov. 1. 21:45
Én se tudom.
2008. szept. 11. 21:58

Leírod egy papírlapra tvn.hu , majd ráteszel egy fényképet és kész is :)


Vagy elolvasod az oldal tájékoztatóját :)

2008. szept. 9. 10:48
Rákattintasz a tallózásra és kiválasztod a képet,utánna pedig a feltöltés gombbal elmented.Ha nem sikerül írj!
2008. máj. 27. 17:36
Ja, az nem derült ki a kérdésből, hogy a Tvn-en hova? Én a blogba történő képbetételt írtam le.
2008. máj. 27. 17:34

Én úgy teszem fel a képet, hogy: A tvn-en arra a helyre, ahova a képet szeretném előzőleg már betettem a kódot, ami a szöveg alatti "képbeszúrás"-ra kattintva történik. Utána a kiválasztott (bárhol lévő) képre kattintok a jobb egérgombbal, ott "tulajdonságok", a megjelenő táblázatban a "hely"-et kijelölöm: jobb egérgomb, mindent kijelöl, akkor a "hely" sora (az is, ami esetleg nem látszik) kék lesz, utána job egérgomb, másolás, majd a tvn-en a (kep)(kep) közé, arra a kicsi helyre pontosan,a jobb egérgombbal beilleszt és legalul "mentés"... És tulajdonképpen kész is:)

Csak elsőre bonyolult, én is megtanultam, már kívülről megy...

2008. máj. 11. 15:24
Ha bejelentkezel, ott válaszd a képtár funkciót, ott kell egy albumot csinálni és rákattintassz az albumra és már töltheted is fel a kívánt képet!! :)
2008. máj. 11. 14:40
nem tudom
2008. máj. 11. 13:59
Hogyan lehet a tvn.hu-ra képet feltenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook