Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan kell rántott sajtot sütni, hogy tutira ne folyjon ki? fórum

Hogyan kell rántott sajtot sütni, hogy tutira ne folyjon ki? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2007. dec. 21. 10:36
Én kétszer forgato a lisztbe és tojásba majd a morzsa
2007. dec. 21. 10:10
Nemrég vettem az Auchanban u.n. rántani való sajtot. 3 féle ízesítésű volt, tömlő alakú, kis korongocskákat lehet belőle sütni és egyáltalán nem kellett rá vastag panír, mert csak tojásba és zsemlemorzsába forgattam, és nem folyt ki. Javaslom Nektek is, de ez előtt nekem is a pirítás jött be, mint eracicának. Tehát nem lobogó bő olajban, hanem csak épp hogy az alján fél centi olajban pirítani, mert így ha ki is folyik nem fröcskölődik szét, hanem szépen mellésül a kifolyt sajt. Ery
2007. dec. 21. 09:51
Kemény sajtot használj, én úgy vettem észre, nem kell duplán panírozni, a titok az, hogy nagyon rövid ideig szabad sütni, épp hogy megpiruljon!
2007. dec. 21. 09:36
Próbálj meg tojásból, lisztből sűrű csirízt csinálni. Majd ebbe forgasd bele a sajtot és forró olajaban süsd meg
2007. dec. 20. 09:07
Na meg az sem mindegy milyen a sajt.Legyen "kérge".
2007. dec. 20. 09:07

miutan bepaniroztad, meg egyszer kell

ketszer a tojasban es zsemlemorzsaban

rantani valo sajtot is lehet kulon kapni, de a trappista sem folyik szet, ha 2x kap

2007. dec. 20. 09:06
Duplán kell bepanírozni és akkor nem fog kifolyni.
2007. dec. 20. 08:30
Nekem nem nagyon akar sikerülni!!!!!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook