Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan ismerkedtél meg fekete bőrű barátoddal? fórum

Hogyan ismerkedtél meg fekete bőrű barátoddal? (beszélgetős fórum)


1 2
2014. dec. 15. 00:51

Én ismerek egy párt,ahol a csaj feka (tőle megkérdeztem,ez a kifejezés nem bántó számára,ha valakit véletlenül sértene,elnézést kérek,csepp ellenérzésem sincs a színesbőrüekkel szemben),a srác fehér. Vagy 10 éve vannak együtt,van 2 gyerekük,nagy partyarcok,és imádják az életet.

A srác melóhelyén ismerkedtek meg egy discoban,ő volt a dj.

2014. dec. 15. 00:47
Az egyik barátosném férje. A srác már jó pár éve Mo.-n él. Neten ismerkedtek, találkoztak s viszonylag rövid időn belül összeházasodtak. :) A nyáron született meg a kislányuk. Én egyszer találkozam vele, jó fej. Bár ezt elmondhatom az exmunkatársaimról itt Angliában, azok is jófejek :D meg vidámak az egyik mindig énekelgetett magába :D
4. 3a5c305959 (válaszként erre: 3. - 3a5c305959)
2014. dec. 15. 00:27
Ja, mielott barki belekot, mashonnan szarmazo szinesboru fiuval nem talalkoztam. Ezert irtam a nigeriai fiukrol.
2014. dec. 15. 00:25

Ha van ilyen kozottunk, biztos nem hasznalja az N betus szot ugyanis ez eleg banto.

Nekem volt nigeriai ismerosom otthon, nem volt nehez, tele van kulfoldi diakokkal a SOTE.

A nigeriai fiuk nagyon udvarlosak, mosolygosak es szeretik a magyar lanyokat. :-)

2014. dec. 15. 00:23
Van egy ismerosom ismerose csaj, aki 10 eve ismerkedett meg nyaralas alkalmaval a hapsival, osszejottk es azota is egyutt vannak :)
2014. dec. 15. 00:19
Hogy ismerkedtetek meg satöbbi.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook