Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan élted túl életed első pár nőgyógyászati szűrését? Tapasztalatok? fórum

Hogyan élted túl életed első pár nőgyógyászati szűrését? Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
39. 9df60c3431 (válaszként erre: 37. - Mion)
2008. okt. 17. 19:11

Én is szűz voltam. És nem kívánom senkinek azt az érzést, mikor ezt közölve az orvossal megláttam az arckifejezését..

Már készítette elő azt a tágítós fém bigyót, mikor mondtam neki h hát doktor úr én még szűz vagyok ám. Előtte a szexuális kapcsolatokról kérdezgetett. MOndom nem volt még.

Erre ő: -De nem szűz, ugye??

Egy borzalom volt, később előre bejelentettem. Akkor meg az volt a problém. :( Ezeknek nem lehet megfelelni

38. Mion
2008. okt. 17. 19:08
Titeket riogattak valamivel? :o)
37. Mion
2008. okt. 17. 19:07
És mi van akkor, ha valaki még szűz, mikor először jár nőgyógyásznál? Mert pl. nekem nemsokára meg kell ejtenem a vizsgálatot, mert kell a felvételihez, és ugye még szűz vagyok...
36. f9a0a36712 (válaszként erre: 25. - 0260f21e84)
2008. okt. 17. 18:44
Ez 10 pontos volt! Jót röhögtem!:-DDD
35. edb6c38cef (válaszként erre: 31. - Scorpiolady)
2008. okt. 17. 18:34
Atyavilág, ez sem semmi:(((
34. cskata (válaszként erre: 30. - Edb6c38cef)
2008. okt. 17. 11:55
húúdedurva..:S :(
33. cskata (válaszként erre: 29. - Edb6c38cef)
2008. okt. 17. 11:53

én ilyen esetben (még a régi, SZTK-s nőgyógyászomnál) hosszú - kb. combközépig érő - kardigánt vagy pulcsit vettem fel. A szoknyán kívül ezek is bevált ruhadarabok lehetnek cikisebb szitukra..:)


Ahová jópár éve járok (igaz, az magánrendelés), ott a függönnyel elkerített vizsgálóágy mellett van egy vetkőzésre-öltözésre kialakított hely. Ez így nagyon diszkrét (ha lehet ezt mondani:)), mert bemegy az ember a függöny mögé, levetkőzik és miután elhelyezkedett az ágyon, a doki csak akkor lép be.

32. supin (válaszként erre: 25. - 0260f21e84)
2008. okt. 17. 11:35
Szia!! Ezt ugy élvezem!! Jó móka lehetett!!
31. scorpiolady (válaszként erre: 30. - Edb6c38cef)
2008. okt. 17. 11:09
Ennél csak a győri onkológiai gondozó rosszabb, ott (amikor utóljára jártam) az ablak mellett volt a vizsgálóasztal, tehát aki arra járt és véletlenül benézett, mindent láthatott, mivel az ablakon sima ablaküveg volt, és csipkefüggöny, még sötétítő sem!!!
2008. okt. 17. 10:03

De még hadd írjak valamit: "É" betűvel kezdődő pest megyei városunk (nem kis város) onkológiai rendelőjében (kb. 4 x 4 méteres lyuk). Ül az adminisztrátor csaj, és a nőgyógyászati vizsgáló asztalnak az a fele pont felé "néz". Mármint ha ott fekszik az ember lánya szétterpesztve, akkor egy az egybe a írnok csaj látja.

Jó, tudom, ő is nő, meg nem is erre kíváncsi nyilván, de akkor is, emberi méltósághoz való jog, vagy mi? A hely kicsi, de legalább egy paravánt tennének oda.

(És még doki unokatesóm kérdi, hogy én miért járkálok maszekhoz? Nem is tudom.)

29. edb6c38cef (válaszként erre: 27. - Cskata)
2008. okt. 17. 09:59

Cskata, szerintem olyasmi gondja lehet, hogy pl. átsuhanni a szobán szoknyában simán nem ciki, de ha nadrágot venne fel, akkor ugye látszik is, hogy deréktól lefelé meztelen (mert a pulcsi nem takarja az ember lányának a sejhaját).

Onnan tudom, hogy amikor terhes lettem, és kénytelen voltam pl. az sztk-ba menni vizsgálatra (legalábbis először), akkor engem meglepett, hogy a terem egyik pontján ott a vetkőző, a másik pontján meg a vizsgáló asztal. Tehát olyan 6 métert kell flangálni egy szál semmiben alul.

Lehet, hogy máshol is ilyen bunkó módon van berendezve a rendelő.

De az igaz, szoknyát azért hidegben is lehet felvenni.

2008. okt. 17. 09:51

Én már 23 voltam akkor. Kolleganőm egy kedves öreg dokibácsihoz vitt el, maszekba. Abszolut nagypapát láttam a dokiban, és nem féltem.

Utána "korban hozzám illő" férfi dokijaim voltak, de egyik sem volt szimpi. Három éve női nődokihoz járok, és kiskamasz lányomat CSAK női nődokihoz fogom vinni. Sőt, sajnálom, hogy én férfi nődokinál egyáltalán jártam (kivéve a győri idős hapit).

27. cskata (válaszként erre: 23. - Ekidli)
2008. okt. 17. 08:56

nem igazán értem a problémát.. most is mehetsz szoknyában, nem? alul a szoknya kivételével leveszel mindent és kész..

vagy mire gondoltál egészen pontosan, amiben ötleteket vársz?

2008. okt. 17. 07:26
Sajnos nem nőgyógyászati szűrés kapcsán ismerkedtem meg a nőgyógyászokkal illetve a vizsgálóággyal---a szűrés már kutyafüle volt ehhez képest.
2008. okt. 13. 14:16

"Délre kaptam időpontot a nőgyógyászhoz, örültem, hogy délelőtt viszonylag stresszmentesen fel tudok készülni majd az eseményre. Reggel azonban telefonhívást kaptam a rendelőből, hogy jó lenne, ha 9:30-ra ott tudnék lenni. "persze, ott leszek"- mondtam a legnagyobb nyugalommal, és csak utána estem pánikba. A reggeli kapkodás a szokásos menetben folyt, gyerekek reggeliztetése, öltöztetése, uzsonnák csomagolása, fuvarozás az iskolába,

óvodába stb. 8:45-re értem haza, nem volt már idő újabb fürdésre, ezért csak gyorsan felkaptam a mosakodó rongyot a kád mellől, és jól lemostam magam"ott". Autóba vágtam magam és rohantam az orvoshoz. Felfeküdtem az asztalra, a fejemet a fal fele fordítottam, és azt képzeltem, hogy Párizsban sétálgatok. A doki megszemlélte a terepet, majd így szolt:


-Huh! Látom, ma volt egy kis különleges felkészülés!!


Nem tudtam, miről beszél, nem reagáltam semmit, tovább sétáltam "Párizsban". Hazamentem, a nap további része a szokásos rutin szerint ment, főzés, gyerekek összeszedése, házi feladatok ellenőrzése stb. Délután felé a lányom ijedt hangon kérdezte:


-Anyu, hol van a mosdórongy a fürdőszobából?


-Kidobtam, vegyél elő másikat. - mondtam neki.


Mire a lányom:


-De nekem az kell, mert benne volt az összes csillámporom és flitterem!"


Gondolj erre a tortenetre :)

2008. okt. 13. 13:34

Én olyan büszke voltam magamra a legelső után.

Sokkal rosszabbra számítottam!

23. Ekidli
2008. okt. 13. 13:30

Sziasztok! Lenne egy problémám amiről szeretném a segítségeteket kérni!

Már többször voltam nőgyógyásznál, azzal nincs baj, de eddig csak tavasszal és nyáron, amikor ugye szép lezseren, kis szoknyácskába, papucskába tudtam menni...

De most: 2 hét múlva megint kéne mennem, és egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy hogy is kéne felöltöznöm, mert ugye már azért nincs olyan meleg, hogy kis szoknyába meg papucsba flangáljak az utcán.:) (vagyis 2 hét múlva valószinű, hogy nem lesz):S

Mindenki ötletét,tapasztalatát, bevállt módszerét várom, mert tényleg nagyon tanácstalan vagyok!!!:(

Előre is köszönöm szépen!

22. RLindi
2008. aug. 10. 17:41

Izgultam,h. fájni fog vagy valami,de tudtam,h. jobb ha ellazítom magam.

Igy becsuktam a szemem és tudtaosan lazítottam,hisz tudtam,hogy így kevésbé lesz kellemetlen. Nem is volt semmi gond rosszabbra számítottam.

Persze ehhez hozzátartozik,h. szuper dokim van:)

2008. aug. 10. 16:16
Húúú de izgultam, be se akartam menni!! :) Aztán mintha vhol máshol feküdtem volna... Ki kell kapcsolni valahogy. :S
2008. aug. 9. 06:16

Túl még csak túléltem...:)

De "meg" hogyan éltem? Tiszta ideg voltam. Majd leestem nagy igyekezetemben a vizsgálóról... Egy biztos, soha nem fogom elfelejteni.

19. Laryan
2008. ápr. 21. 21:06

Nagyon izgultam és tele voltam gátlással.

Türelemmel és csöndben viseltem,mert el kell.

Nem volt egyszerű de hát mi az,az életben?!Az első!

18. M_Marcsa (válaszként erre: 16. - McKenzi)
2008. ápr. 17. 08:24

Nem gátlásról van szó. A doki is kedves.

csak éppen nem élvezem...:)

17. VIKI01
2008. ápr. 16. 22:43

hát......nekem nagyon ciki volt 1ször!

bárki bármit mond :)

mindenkinek vannak gátlásai!

főleg 1 idegen ember elött!

legyen az orvos,barát,akárki....

16. McKenzi (válaszként erre: 15. - M_Marcsa)
2008. ápr. 16. 21:50
eleinte én is így voltam vele, de ahogy ehhez a dokihoz kerültem ez megváltozott. Annyira kedves természetű, hogy eltűntek a gátlásaim :)
15. M_Marcsa (válaszként erre: 14. - McKenzi)
2008. ápr. 16. 21:36
Akkor túl nyitott vagyok, azért nem megy...
14. McKenzi (válaszként erre: 13. - M_Marcsa)
2008. ápr. 16. 21:28

fú én néha akkor is (pirongás)

de azért, mert borzasztóan sármos a dokim, szerintem a fél pacientúra bele van zúgva

2008. ápr. 16. 21:08
Érdekes, mikor ott fekszem, nem látom az orvosban a férfit. Előtte, utána igen...:)
2008. ápr. 16. 19:22
Szerintem soha nem kellemes a nőgyógyászati vizsgálat, legyen bármilyen okból, legyen bármilyen jó a doki.Csakhogy muszáj...és túlélhető:)
11. supin
2008. ápr. 16. 19:04
Kellemetlen volt mert nem volt jó az orvos. Választási lehetőség sem volt a falunkban . Akkor még falu volt. Most már város de pénz kell...
10. Kedit (válaszként erre: 7. - 9bbb5bd983)
2008. ápr. 16. 17:10

Teljesen egyetértek!!!!!!!!!!

Mondjuk én mostanában eléggé gyakorlott nőgyógyászhoz járó lette,. mert gyereket szeretnénk. Szóval szerintem meg lehet szokni, főleg ha rendes az orvos. Az enyém az.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook