Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan bolondítsunk magunkba egy férfit? fórum

Hogyan bolondítsunk magunkba egy férfit? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
49. c8abec8c04 (válaszként erre: 48. - E71af41436)
2007. márc. 15. 20:17
ez kibacás..... :D
48. e71af41436 (válaszként erre: 47. - C8abec8c04)
2007. márc. 15. 20:15
Holnap főzöm....de nem adok. :)
2007. márc. 15. 20:10
FŐZZETEK MÁR PACAAAAAAALT!!!! :)
2007. márc. 15. 20:03
Nekem az jön be, ha önmagamat adom.
45. sculli (válaszként erre: 42. - E71af41436)
2007. márc. 11. 19:24
egyébként nem kényszer állapotrol van szó. Örülök,hogy igy gondolkozol,remélem mások is.
44. sculli (válaszként erre: 42. - E71af41436)
2007. márc. 11. 19:22
egy barátom probálja meg kideriteni miért nem jön össze neki,mindig csak az idösebb nökkkel sikerül.csak tippeltem ,hogy talán ez a baj?együtt várjuk a válaszokat.
2007. márc. 11. 18:48

Style11! Mi van Veled? Kíványcsi vagyok a folytatásba, ha gondolod, priviben!

Cara

42. e71af41436 (válaszként erre: 41. - Sculli)
2007. márc. 11. 18:38
ez nem betegség teeee! hanem valószínűleg kényszerállapot. de ne ez alapján itéld meg, az,ha ismerkedtek,akkor ki fog derülni,hogy mondjuk egy lusta disznó és azért van még otthon,vagy iszik és azért,vagy egyszerűen várja az igazit,akiért érdemes váltani :)
41. sculli
2007. márc. 11. 18:36
Mi a véleményetek arrol,hogy egy férfi harmic évesen a szülöknél él? Kezdenétek vele kapcsolatot?25-30 évesekig kérlek válaszoljatok.
2007. febr. 21. 10:59

Miért halt meg ez a topik, mikor jó?

Csajok, tegnap véget ért a kapcsim, most haldoklom. Nem aludtam és reggel psychiáterhez mentem altatóért. Na ezt mondta nekem:

-ki az, akivel jöttem?

-mondom a pasim, volt pasim.

-ő hozott el?

-igen

-miért?

-mert nagyon korrekt pasi. sajnál.

-kit sajnálunk?

-aki rossz helyzetben van, vagy szeretünk

-szeretünk?

- meg a sajnáljuk a filmben az áldozatokat..hát mert megszeretjük őket közben, mert valami hasonlót már átéltünk.

-együtt élnek, de meddig?

-legfeljebb júniusig

-mi okozta az elhidegülést?

-sok problémám volt, váltam, ...gondok a gyerekemmel, stb...

-nem tudta elfogadni az őn gyerekét?

-az én nevelési stílusomat nem tudta elfogadni

-tudta őn, hogy a férfi nem nagyon gyenge, sokkal gyengébb,mint a nő?Oda megy, ahol meg tudja oldani a gondokat, pl. a munkahelyére. önnel nem tudta megoldani a gondjait. Segítsen megoldani neki.

-de nem tudom, mik a gondjai

-nem tudja megoldani a gondjait az őn gyerekével. Ne mondja el neki a gondjait, ami a gyerekkel kapcsolatos. Oldja meg egyedül. Ne hidje, h akkor már nem társ. A férfiak 99%-a nem társ ebben.

Arra kérje, amit meg tud oldani.A férfi segítséget vár a nőtől anélkül, hogy kérné rá. De ő akarja megoldani.

Hölgyem változzon! Ne holnap, ne ma! Most! Ne feledje, a férfiak nem szeretik a problémát és a problémás nőket! nevessen! Egy hét múlva várom!

Kezembe nyomott egy altatót, hogy ne menjek a volt párom idegeire éjszaka, mert nem alszom.

Majd leírom mi történt.

Hát erős leszek!

Ma randit próbálok szervezni magamnak, mert igaznak tarom, jó, ha van valaki, akinek kellek.Jót tesz az önértékelésnek és legalább így egyvégben csinos leszek!Meg illatos. Egye a fene....értem! Csak legyen elég türelmem kivárni, míg újra megcsókol.....Imádkozzatok értem!

39. cskata
2006. nov. 20. 11:10

ha erre lenne recept, akkor mindenki boldogan élne a kiszemelt pasijával.. vagy azzal szórakozna, hogy milyen ütemben és rendszerben cserélgesse őket..:))

minden ember más, ami az egyiknél beválik, attól falra mászik a másik... de ezzl gondolom nem árultam el nagy újdonságot..:))))

38. 67796372eb (válaszként erre: 33. - 978c6e4f5a)
2006. nov. 20. 09:38

dejóó! Ezt hol találtad? Kiváncsi lennék az én páromra mit ír a horoszkóp.


Különben pedig a mai pasik olyan félénkek, hogy szerintem nem árt, ha egy nő pozitiv jelzést küld a pasi felé, hogy az merjen kezdeményezni... Utánna pedig el kell hitetni vele, hogy ő a legérdekesebb ember akivel valaha beszélgettél. Minden pasi mást szeretne látni az adott nőben, ha ezt kideríted nyert ügyed van... Csak akkor van gáz ha valójában egyáltalán nem vagy olyan mint az elképzelt "látomás". Lehet játszani egy darabig, de nem érdemes. Lényeg az, hogy minden pasi más és nincsenek ilyen sablonok amik mindenkinél beválnak! De a fórumtéma nagyon jó, jó olvasgatni:D

37. Icus
2006. okt. 14. 08:55
Hát a leesett fehérneműmért nem mennék le hozzá!! Több, mint 110 kiló vagyok, el tudjátok képzelni, ahogy vissza adja és fel csillanak a szemei? Legfeljebb a röhögéstől! De ha attól hanyatvágja magát,az már jó, nem????:))))
36. veronitas (válaszként erre: 35. - Rosewood)
2006. szept. 21. 22:38
na jó, de meddig ne légy túl odaadó? vagyis: hogyan tartsuk meg a magunkba bolondított férfiút???
2006. jún. 26. 13:54
Pasifogó praktika? hm. Miért van az, hogy aki foglalt, az kapósabb. Soha ennyi "hódolóm" nem volt, mint mióta házas vagyok!!!! igaz, azóta lettem igazi nő. Már csak válogatnom kellene közülük, nagyképűség nélkül. (volt, hogy éltem is vele, egy sikamlós flört erejéig) itt is az működik, hogy nem kell túl odaadónak lenni, és az máris nyerő. Van a rajongóim közt egy, Egyetlenegy, akit bánok, hogy lemaradtam róla, a francba is...És szépen vissazfogm a pasifogó viselkedésemet, ha találkozom vele, mert darázsfészekbe nyúlnék. :-)
34. Rekus (válaszként erre: 33. - 978c6e4f5a)
2006. jún. 26. 13:36

Az én párom is oroszlán, de nem nagyon igaz rá a leírás. A luxust és az életélvezetet inkább én igénylem, ő a spártaibb körülményekkel is megelékszik. A flancolást nagyon nem szereti, és szörnyen spórolós tud lenni. Ezt tanulta a szüleitől.

Amit viszony nagyon igényel az a szeretet, az odafigyelés, gondoskodás.

2006. máj. 24. 10:29

Pl. Ez az én párom :

Mit vár tőled az Oroszlán Holdjegyű férfi?


Mivel büszke akar lenni önmagára, a családjára és a gyermekeire, segítsd, hogy jogosan érezhessen így. Igyekezz megteremteni számára azt a luxust és életélvezetet, ami a lételeme. Fontos, hogy ismerd el fenségességét. Bánj vele királyként: legyen szó a legkisebb dologról, dicsérd meg érte, mert csak így érzi, hogy igazán szeretik. Különösen fontosak számára a külsőségek: a kinézete, a megteremtett életkörülményei.


Na nem semmi !! Ugye nekem sem könnyű ??

32. 978c6e4f5a (válaszként erre: 14. - 'szti)
2006. máj. 24. 08:36

Lányok Ti vicceltek ugye ?

Ez vmi nőellenes téma ? Azért próbáljuk meg őket úgy meghódítani, hogy nekünk ne kelljen lemondani semmiről !

31. 978c6e4f5a (válaszként erre: 4. - Aed3e137e4)
2006. máj. 24. 08:34

Ez egy nagy igazság !

Dicsérni kell őket ,az tutira bejön ! Ugyanis oltári hiú mind az összes !!

30. 978c6e4f5a (válaszként erre: 29. - 'szti)
2006. máj. 24. 08:32
Na ez jó kis topik ! Meg is nézem miket irkáltatok ..
29. 'szti
2006. máj. 22. 17:52
Még a legnyuszibb pasiban is ott lapul a vadászösztön. Azt kell felébreszteni. Aztán ha szagot fog... :-)))
28. 4726e582cf (válaszként erre: 27. - Mociscsaj)
2006. máj. 22. 10:22

Ez pontosan így van! :)


Nem nagyon bírom megérteni azokat az embereket, akik epekednek reménytelenül valaki iránt, igaz nem is tesznek lépéseket, és csak örlődnek magukban :(.

27. mociscsaj (válaszként erre: 24. - 4726e582cf)
2006. máj. 22. 06:23

Egyet ertek Fawkesgirl-el! Minek olyan szeker utan szaladni, amelyik nem vesz fel?

Ha egy pasi nem erdeklodik, akkor egyertelmuen nincs kozos nevezo a kapcsolatban.

Nem birom esszel felfogni minek kell annyi hulye "jatekot" jatszani a ket nem kozott... egyszeru a dolog: tetszik/ erdekel, tudatom vele... nem tetszik/nem erdekel tovabb allok.

Ha nem kapok valaszt a masik feltol nagyon gyorsan (nem ket het mulva!!!!!!), akkor egyertelmu, hogy csak szorakozik, nem erdeklodik.

Szerintem ennyi!

26. 4726e582cf (válaszként erre: 25. - Veronitas)
2006. máj. 18. 08:59
Látod, el is hallgattak :(... nincs több ötlet :((.
2006. máj. 17. 17:07
Nem, nem, nagyon jókat mondtok, nagyon elgondolkodtatókat!
24. 4726e582cf (válaszként erre: 23. - 7e433abb8e)
2006. máj. 17. 08:28

Nana! Nekem az kell, ami van! Persze egészben és mellettem - tehát még csak félig van.


Nem kell olyan pasi, akit nem kaphatok meg! Akkor egye meg a fene, már nem is érdekel. Utálok harcolni, ha nem jön magától, akkor az az ő baja! :).


De mi kelti fel egy pasi figyelmét egy nő iránt első sorban?

Egy másik pasi figyelme!


Ergó: kell egy pasi amolyan alibiként, hogy az aki kell meglegyen. Hehe, de hüle vagyok ma is :))))...

2006. máj. 17. 00:09

szerintem felesleges kérdéskör, én így gondolom.

mindig az kell, ami nincs...az sosem kell, ami van.

ilyen ez. egy rendszer.

játszmákkal :))


a semmitől elég jól meg tudnak bolondulni.

valószínűnek tartom, hogy a semmi képes embereket gondolkozásra és érzelmekre késztetni, de mint tudjuk ezek a legtartósabbak és hűségesebbek :)

22. bige
2006. máj. 16. 23:05
én sajnálom, hogy a zsebkendő leejtés kiment a divatból:-)
21. veronitas (válaszként erre: 20. - 7e433abb8e)
2006. máj. 16. 21:26

Oksa!


Kíváncsian várom az ötleteidet! :-)))

2006. máj. 16. 21:21

:)))

micsoda új topik.


:)))

ötleteket tárháza, elgondolkozom majd :D

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook