Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hetek óta fáj a vesém, mi lehet vesekő, ciszta? fórum

Hetek óta fáj a vesém, mi lehet vesekő, ciszta? (beszélgetős fórum)


9. pteri (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 30. 19:02
Nem vagyok erős, csak volt időm hozzászokni. És időközben egy csomó beteg ismerősöm,szerettem meghalt, vesebeteg ismerőseim művesére kerültek. Én meg élek a szar vesémmel és néha fájdogál, nagyobb bajunk ne legyen.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Pteri)
2021. okt. 30. 17:38
Akkor ezek szerint bármi lehet. Nem azt akartam hogy diagnosztizalva legyek. Csak lassan másfél hónap utàn már rohadtul unom az egészet. Megvisel idegileg és lelkileg. Nagyon idegörlő ez az egész. De nyilvàn tudod, ha neked is ennyi bajod van vagy volt a veséddel. Nem vagyunk egyformák. Engem nagyon megvisel. De örülök hogy van aki erősebb nálam vagy csak azt mutatja.
7. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 30. 17:21
Igen , én 12 éves korom óta érzek ilyet. Volt hogy csak húgyúti infekcióm volt, többször vesekövem, most van benne egy cysta. Legtöbbször pedig semmit nem találtak. Kolléganőmnek a vesedaganat is ezt okozta. Ugye, most nem segítettem? Kb, mint dr.Google. Miből gondolod, hogy mi itt jobban tudjuk, mint a CT?
6. kisj (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 30. 16:14

Ne parázz, irány az urológia!

Ilyesmiben nem szoktak belehalni, hanem dokihoz mennek, aki kikúrálja óket.

Én legutóbb a bőrgyógyászati onkológiai leletem miatt aggódtam, pedig tudtam, hogy a basalioma rosszindulatú ugyan, de nem okoz áttéteket. Mégis sokkolt amikor a bejelentkezéskor az onkológiai ambulanciára kellett mennem a leletem miatt.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Kisj)
2021. okt. 30. 16:06
33 eves nő vagyok. Es eléggé parás.
4. kisj
2021. okt. 30. 15:56

Fiú vagy, vagy lány?

A kő kipisilése miatt nem mindegy.

3-4 liter vizet minek iszol? Nem vagy te boci.

Szerintem inkább húgyúti fertőzésed van.

A Googl jó barátod, de talán nem annyira, hogy diagnosztizáld is magad.

2021. okt. 30. 13:36
A síma felfázástól is szokott fájni. Főleg, ha lábról fáztál fel. Nálam 1-2 forró fürdő, de akár csak forró lábfürdő szokott segíteni.
2021. okt. 30. 12:52
Tesómnak policisztás veséi vannak. Soha nem fáj neki, véletlenül derült ki.
2021. okt. 30. 12:51

Sziasztok!


Sajnos hetek óta érzem tompán a bal vesémet. Nem állandóan és nem fáj annyira hogy gyógyszert vegyek be de érzem. Volt egy húgyútifertőzésem amire kaptam antibiotikumot. Attól a csípő vizelet és az alhasi fájdalmak megszüntek de a tompa baloldali fájdalom vissza maradt. Napi 3-4 liter vizet iszok. Vissza mentem az orvoshoz. Ultrahangon 3 hete nem láttak semmit. Vérképem tökéletes. A vizeletemben találtak vért ami szabad szemmel nem látható. Nincs lázam, nincs hànyingerem. Csak az enyhe tompa fájdalom. Mikor ézrem elrontja a kedvemet mert idegesít, nem tudom mitől lehet. Voltam Ct-n. Majd csak a jövőhéten lesz eredmény a kezemben de addig beleőrülök abba hogy nem tudom mi bajom van. Sok követ kipisiltem már de azok nem ilyenek voltak. Sajnos kétségbe esésemben át lapoztam a google-t. Ami szerint cisztàm van. Remélem hogy nem. Akinek voltak ilyen tünetei az le tudná írni neki mi baja volt? Vagy akinek cisztája van/volt ilyen tünetekkel jár e?

Előre is nagyon szépen köszönöm! Korábban már irtam kérdést, de nem vagyok lelkileg a toppon. Szoval bocsi tényleg!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook