Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Helyszínelők fórum

Helyszínelők (beszélgetős fórum)


9. 325b42d966 (válaszként erre: 8. - N.diamond)
2012. okt. 12. 20:36
naaaaa,azért nem altató.bár néha én is elalszom,sajnos.
2012. okt. 12. 16:55

Én az NCIS-t kedvelem, nem is a történetek hanem a figurák. a Miamit nem szeretem, egyébként én is ezeken szoktam elaludni.

Kicsit túlzásnak tartom, hogy szinte minden csatornán megy valaemyil évfolyama szinte mindeyiknek. És most még az újabb hasonló sorozatok,amiben egy nyomozó és egy "civil" ügyködik,(Castle, dr.Csont,Mentalista).Most ezekre kattantam rá, kis újdonság egy darabig. Persze ezeken is elalszom. A szinvonalukról nem vitatkoznék senkivel, mert nem kötelező nézni, elalváshoz viszont kitűnőek és nekem pont jó időben vannak.

2012. okt. 10. 19:34
hát akkor én egyedi eset vagyok mert Horatio a kedvencem szerintem nagyon jó színész de hát mindenkinek más a kedvenc
6. bd55e3f068 (válaszként erre: 3. - 6ee0ffb012)
2012. okt. 9. 20:55
Engem Horatio kis dózisban is irritál. Olyan rossz színész, hogy nem is értem hogy kapott meg ilyen szerepet. Persze ettől még Miamit is tudom bambulni :) A film színei, képi világa annak a legjobb. Nekem a new yorkiak a kedvenceim.
5. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 4. - KergePárduc)
2012. okt. 9. 20:54
Az a vegasi :)
4. KergePárduc (válaszként erre: 3. - 6ee0ffb012)
2012. okt. 9. 20:50
Most, hogy mondod az sem rossz :) Bár azt hiszem talán a legelső, CSI:Helyszínelők volt a legjobb :)
2012. okt. 9. 20:46

Én mind a hármat nézem,nem is tudnék leszokni róla :) Nézem minden csatornán szinte minden nap,ha lehetőségem van rá. :)

Kezdetben a Miami volt a kedvencem,de Horatio egy idő után már irritált.Most a Vegas-iak a kedvenceim :)

2012. okt. 9. 20:44
Én is a Miami helyszínelőket szeretem a legjobban. Gőzöm sincs miért... csak úgy. El szoktam bambulni rajtuk. Többnyire azon alszom be este :D
2012. okt. 8. 15:47

Ki szokta nézni és melyiket?

Én a Miami helyszínelőket szeretem és te,?miért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook