Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Heim Pál Kórház Bőrgyógyászati rendelés. Tapasztalatok? fórum

Heim Pál Kórház Bőrgyógyászati rendelés. Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


1 2
17. Krisz 18 (válaszként erre: 15. - Hobnobs)
2010. okt. 2. 13:08
Igen, lehet, h allergia, tele van a törzse és egy kicsit a karja apró kiütésszerű valamivel (nevezzem "pörsenésnek"?..), már jó ideje rajta vannak ezek az izék, az orvos első körben azt mondta, vírus okozhatja, na de ennyi idő alatt már rég el kellett volna múlniuk. Szóval az én fejemben is megfordult, h allergia esetleg, de majd a doktornő mond valami konkrétabbat. Remélem.
16. Krisz 18 (válaszként erre: 14. - Egypt)
2010. okt. 2. 12:58
RENDBEN, KÖSZI! AKKOR ÍGY CSINÁLJUK!
15. hobnobs (válaszként erre: 1. - Krisz 18)
2010. okt. 2. 08:13
Miért mentek a lányoddal? Nem allergiagyanúval? Mi az allergológiára mentünk az azért jó, mert van időpontkérési lehetőség. Szerintem a bőrgyógyászat nagyon szörnyű hangulatú, készülj fel lelkileg! Sok gyerek vár kint az ajtó előtt a szüleikkel, persze mindenki türelmetlen, rohangálnak, sírnak és nagyon lassan megy a sor. Minket nem vettek előre pedig pici volt a lányom mikor odamentünk, persze mi is szteroidos krémet kaptunk..
14. egypt (válaszként erre: 13. - Krisz 18)
2010. okt. 1. 23:02
Azt a sorszámnál nem nagyon lehet. Ha két helyen van rendelés, akkor kérdezd meg, melyikhez kell mennetek (ha nem mondanák maguktól), és ott kérdezd meg az asszisztenst, ha kijön, hogy melyik doktornő van ott. Vagy ha valaki beteg kijön tőle, akkor attól. És ha nem ő, akkor ha kijön a másik rendelőből az asszisztens, kérd meg, hogy hadd menjetek a doktornőhöz, mert ti direkt hozzá szerettetek volna. Mert úgy csinálják, hogy kétfelé osztják a betegeket, de nekik tök mindegy igazából, ki hova megy. Mi is így csináltuk, mert mikor először mentünk, pont a másik helyre voltunk beosztva, de szóltam, és mehettünk hozzá.
13. Krisz 18 (válaszként erre: 12. - Egypt)
2010. okt. 1. 21:08

Nagyon köszi az infót, asszem tényleg korán odamegyünk, és lehet, h megpróbálom magunkat az általad írt drnőhöz kérni! De jó, h ennyire profi!

Nálunk is, itt helyben hiába van gy.bőrgyógyászat ha eddig még kizárólag csak negatív tapasztalatokkal jöttek el tőle az ismerősök...

12. egypt (válaszként erre: 9. - Krisz 18)
2010. okt. 1. 18:15

Mi győriek vagyunk. Úgy kezdődött nálunk a dolog, hogy a kisfiamnak a szemhéján volt pár kiütés. Elvittem először a gyerekorvoshoz, ő elküldött gyerekbőrgyógyászhoz. Privát vittük egyébként. Aztán a kenőcsök nem használtak, egyre durvább lett a helyzet, és egyszer csak pár nap alatt az egész arca vörös, gyulladt lett, és mindenhová szétterjedtek a kiütések. Akkor kerestem meg a doktornőt (Cs. M.) a Heim Pálban. Kiderült, hogy a kedves bőrgyógyász szteroidos krémet írt fel, pedig arcra kisgyereknek tilos ilyet alkalmazni, max. nagyon súlyos esetben és csak rövid ideig. És a szteroidtól kapott egy csúnya bőrgyulladát. Több, mint két hónapig tartott, az utcára is alig mertem kivinni, olyan szörnyen nézett ki. Sajnos ez egy hosszan elhúzódó, krónikus dolog, de a doktornő azonnal tudta, mi baja, és adott rá rendes kenőcsöket. Most már csak a szeme alatt jön ki néha egy-két pötty, de mindehol máshol eltűnt.

Szóval a ényeg, hogy ezentúl bármi bőrprobléma lesz, azonnal oda viszem, nem kísérletezgetek az itteni orvosokkal.

Egyébként ha a sorszám megvan, rá van írva, kb. mikorra kerül sorra az ember, addig el lehet menni sétálni, illetve a kórház udvarán van egy játszótér, mi oda mentünk le.

De a piciket előre veszik, a sorszámosztásnál szóljatok, hogy lehet -e sürgősségivel, akkor nagyon hamar behívnak.

11. egypt (válaszként erre: 6. - Vikasz)
2010. okt. 1. 18:08
Nem lehet időpontot kérni, csak a délutáni rendelésre, de az nyáron nem működött. Nem tudom, mots már van -e.
10. ancsyangel (válaszként erre: 7. - Krisz 18)
2010. okt. 1. 14:32
:) az jóó :)
2010. okt. 1. 14:24
Azért örülök, h jókat írtok az orvosokról, uis mi nem Bp-en lakunk (a vonzáskörzetben) és nálunk ugyan van gyermekbőrgyógyászat a szakrendelőben, de még jót nem hallottam felőle. Ezért gondoltam, inkább máshol próbálkoznék.
8. Krisz 18 (válaszként erre: 6. - Vikasz)
2010. okt. 1. 14:21
Felhívtam az osztályt és azt mondták, h nem kell időpont, csak oda kell menni és kivárni a sorunkat. Ami, ezt most már Tőletek tudom, nem is olyan RÖVID!:)
7. Krisz 18 (válaszként erre: 5. - Ancsyangel)
2010. okt. 1. 14:19
Akkor lehet h találkozunk! Mi is hétfőn megyünk valószínűleg.:)
2010. okt. 1. 14:06
Az orvosok jók, csak rengeteget kellvárni. Érdemes időpontot kérni, úgy tudom arra is van lehetőség. Ha nincs akkor meg korán odamenni, több mint fél órával a rendelés kezdete előtt.
2010. okt. 1. 13:56

Sziasztok

nálunk is pont aktuális a téma én kis 8 hetesemmel és 2,5éves kisfiammal készülök oda hétfőn!

2010. okt. 1. 13:47
Mi egész nyáron oda jártunk. Szerintem ennél job hely nincs, mármint itt a legjobbak az orvosok. Mi Cserveny Mária doktornőhöz mentünk mindig, de általában két helyen van rendelés, csak mi direkt őt kerestük meg, mert régebbről ismerjük és tudtuk, hogy mekkora nagy tudású orvos. Tényleg sokat kell várni, 9 előtt jó odaérni sorszámért. Semmiféle beutaló nem kell. Ha a gyerek nagyon pici, akkor előre veszik.
2010. okt. 1. 13:30

Szia!

Nagyon jók a dokik,de rengeteget kell várni.Nekünk egyszer délre volt időnk,oda mentünk korán és kettőkor jutottunk be.Érdemes vinni enni-inni valót.Unatkozni nem fogtok,mert a folyosón tv-k vannak amin mese megy.:)

2010. okt. 1. 13:29
Sajnos nem tudok segíteni, saját tapasztalatom nincs. De rosszat még nem hallottam a kórházról.
2010. okt. 1. 13:21
Sziasztok. Ide készülünk a kislányommal. Jó a kórház bőrgyógyászati rendelése?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook