Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hazudgálás fórum

Hazudgálás (beszélgetős fórum)


1 2 3
17. dad1f54482 (válaszként erre: 13. - Trixi3)
2021. nov. 2. 12:28

Ne haragudj, ha esetleg megbántottalak a véleményemmel, de én tényleg nem irigylem a férjed.


Baromi nyomasztó lehet ilyen kérdéseket kapni "nézett-e nőket"? Mindezt hétköznapi szitukban, amikor kimész a konyhába és vissza.

16. 8d00a82c06 (válaszként erre: 13. - Trixi3)
2021. nov. 2. 12:28
Nincs ok amit megértek arra hogy egy pasastól függj...
15. Trixi3 (válaszként erre: 12. - Dad1f54482)
2021. nov. 2. 12:28
Egy nőt? Örülnék ha így lenne : (
14. Trixi3 (válaszként erre: 10. - Perdus)
2021. nov. 2. 12:27
Sajnos ilyenné soha nem menne bele. Ő ezt nem érzi betegesnek.De sajnos tényleg így van. Néz valamit a tv-ben, vagy a neten ..S mikor kimegyek....egyből kapcsol...vált...: (
13. Trixi3
2021. nov. 2. 12:23

Hogy ti milyen rendesek vagytok! Az ember a padlón van így is, de ti rugtok bele mégegyet. Köszönöm szépen. Tisztelet a kivételnek! Az ember ide nem azért ír, hogy még itt is a rossz érje. Aki ezt nem éli át, nem tudja milyen ez. Kívánom ne is tudjátok meg soha. S igen van amit nem szeretnék világgá kürtüölni, igen nem opció az itt hagyás. Függöny tőle. S olyan ok miatt, amit ha megtudnátok szerintem megértenétek, de nem írhatom le,mert egyből felismernének. Gondolom ti se adjátok ki itt teljesen magatokat, nem?

Mindegy....itt is olyan sok a jó és okos ember.

2021. nov. 2. 11:59
Bocsi, de picit sajnálom a férjed. Már arról is hazudnia kell, hogy megnézett egy nőt.
11. papája (válaszként erre: 1. - Trixi3)
2021. nov. 2. 11:38
Ne leskelődj utána! Amiről nem tudsz, az nem fáj !
10. perdus
2021. nov. 2. 11:05
Ha tényleg nem túlzol és valóban annyira kényszeres nála, hogy elég kimenned egy pohár vízért és már nézi is a csajos képeket, akkor egy szakembert esetleg érdemes lenne felkeresnie. Nem azt mondom, hogy a férjed megbolondult, de egy rövidebb terápia nem válna kárára. Akár párterápia keretén belül.
9. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Trixi3)
2021. nov. 2. 10:59
Ha a férjed bikinimodellekre bukik, és te nem vagy olyan, akkor megvan a válasz.
8. Amaunet (válaszként erre: 1. - Trixi3)
2021. nov. 2. 10:59

Már bocs, de miért idegesít az téged, ha nőket néz? Hagy nézze! Nem partnert keres.

Szerintem túlagyalod ezt a dolgot. Hagyd már, hogy legyen valami kis titka! Uralni akarod a gondolatait is?

2021. nov. 2. 10:47

Vagy megszoksz, vagy megszöksz!


Vagy totál idegroncs leszel mellette. Az miért nem opció, hogy elköszönsz tőle, és nélküle élet tovább az életedet? Anyagi okok miatt, vagy még mindíg (képes vagy) szeretni??? Ha ez utóbbi, hát kötve hiszem. Inkább csak a megszokott, biztos élethez ragaszkodsz, és nem a párodhoz. Jobb lenne, ha végre szembenéznél önmagaddal. Tedd fel magadnak ezeket a kérdések, és válaszolj őszintén. Magadnak. Majd utána tudni fogod, hogy mit tegyél.

6. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Trixi3)
2021. nov. 2. 10:45

Ennek a kapcsolatnak annyi...

Nem opció a lelépés?

Akkor betegedj bele, dilizz be!

Gratulálok a választásodhoz!

5. Bichi (válaszként erre: 1. - Trixi3)
2021. nov. 2. 10:44

Nagyon unalmas vagy már, ne haragudj. Gondolod, ha mindig egy újabb fórumot nyitsz, megoldjuk helyetted ezt a hatalmas rejtélyt?

Ha úgysem hagyod el, mert tőle függsz, akkor nem tök mindegy, hogy mit ír itt bárki?

Egyébként ha már alapban nem nézegetnéd, hogy mit néz, sosem tudnád, szóval magadnak kreáltad ezt az egész problémát.

Én sosem nézem mit nézeget a férjem, és szerintem ő sem, hogy én mit...

4. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Trixi3)
2021. nov. 2. 10:43
Ha eszed ágában sincs egy ilyen férfit otthagyni,akkor megérdemlitek egymást.
2021. nov. 2. 10:39

Jaj ez a cím.


Vagy tényleg ráfüggött a csajokra ,,akkor ez orvosi eset.

Viszont ha más bajod nincs vele ,,rendben vagytok ágyban -asztalnál,,stb.akkor te menj dokihoz.

2. 51683d1c00 (válaszként erre: 1. - Trixi3)
2021. nov. 2. 10:36

Ne haragudj,de melletted én is ezt csinálnám,sőt le is lépnék.Ami nem megy,minek erőlteted??

Vannak élethelyzetek aminek lejárt az ideje.

2021. nov. 2. 10:25

Sziasztok!

Segítsetek légyszíves, mert már megőrülök. : ( Tudom, már volt több fórum, ahol kérdeztem, válaszoltatok, köszönöm! De jelenleg az őrület szélén állok.

A téma, ugyanaz, meztelen nők, szex, bikinis nők, jógás tornázós nők nézegetése titokban. Lassan úgy érzem, hogy ez már nem normális. Szeretném megérteni a miértjét, sokszor azt gondoltam tudom is, de akkor mindig jön egy helyzet, ami megint elbizonytalanít. Hiába beszéljük meg százszor, vagy ezerszer, a vége mégis mindig ugyanaz : (

Csak hogy értsétek:

A férjem, minden alkalmat kihasznál arra, hogy nőket nézzen. Már most mindegy neki

,hogy meztelen, vagy csak passzos ruhában, vagy bikiniben van, a lênyeg, hogy Nő! S persze mindezt csak dugva titkolva. Amint csak a konyhába teszem ki a lábam mosogatni, vagy főzni, vagy fürdeni megyek, máris kapja elő őket....addig amég ott vagyok vele, meg katonai dolgokat, híradót, stb- t néz. Ha rákérdezek hogy nézett e Nőket, letagadja. Tudom, most itt jön a kérdés, hogy ezt én honnan tudom. Higgyétek el, ha ennyire bántana titeket, ti is megnéznétek, hogy vajon hazudik e megint....S igen, folyton letagadja.

Szerintetek miért csinálja? Ennyire Unna már engem? Vagy ennyire mindig az újdonság varázsa hozza izgalomba? De akkor miért van velem....simán találná mást...nem értem. Azt mondja szeret, S hogy nincs baja velem. De én meg pont azt érzem hogy rám már nem is kíváncsi...ún, de állítja hogy nem így van. Szerintetek mi ez? Már bele betegszem...: ,( Nem opció hogy lépjek, S hagyjam ott, ezt ne is írjátok légyszi. S nem kérek bántó hozzászólást sem. Inkább olyan ne is írjon. Segítséget kérek nem bántást. De szerintetek mi lehet az oka, hogy ezt csinálja? :(

1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook