Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Házasságpara? fórum

Házasságpara? (beszélgetős fórum)


1 2
15. Sárgarózsa86 (válaszként erre: 14. - D878fb6317)
2013. jan. 21. 14:01
Hogy érted, hogy ne függjek tőle?
14. d878fb6317 (válaszként erre: 1. - Sárgarózsa86)
2013. jan. 21. 14:00

Nagyon nehéz tanácsot adni, de ha van egy biztonságos, komfortos életed, ha kétélyeid vannak a jövőddel kapcsolatban, szerintem ne menj hozzá.

Ha most távkapcsolatban éltek, akkor még nem is ismeritek egymást igazán.

Ha mégis úgy döntesz, hogy mész, akkor arra vigyázz, hogy ne függj a párodtól semmilyen téren.

13. Fisica
2013. jan. 21. 14:00
ha még nem is laktok együtt akkor először inkább az összeköltözést kellene megejteni..
12. Sárgarózsa86 (válaszként erre: 8. - 6f257fd90e)
2013. jan. 21. 13:59
És hogy jutottál dűlőre magaddal?
2013. jan. 21. 13:59

Hát, ha ez már eleve nem egy biztos dolog akkor semmi értelme.

Beszéld meg vele, hogy Te így távol lennél sok mindenkitől és nem akarod ezt így.

Sok sikert!

10. 6f257fd90e (válaszként erre: 6. - Sárgarózsa86)
2013. jan. 21. 13:59

Nem a szeretet minden... Ha valami nem megy, akkor inkább időben állj le, mint 5 év múlva, gyerekkel és válóperrel. De ha kitartasz mellette, akkor igyekezz mindent megtenni ennek érdekében.


Én pár éve szakítottam. Úgy láttam jónak, és utólag most is úgy gondolom, hogy helyesen tettem. A következő komoly kapcsolatomnál, amikor felmerült a lehetőség, ott is elgondolkodtam és féltem. De ez már más volt, itt tudom, hogy minden rendben lesz.

2013. jan. 21. 13:58

Én 3358 km is képes voltam meg tenni a szerelmemért,és messze eljönni a szüleimtől barátaimtól meg szokott környezetemből.

Pedig eszünkbe sem jutott még a házasság.Egyszerűen csak szeretjük egymást és nem akarunk egymás nélkül élni.Pedig rengeteg a nehézség,de nem hátrálok mert vele látom a jövőt.

Biztos ez se szokványos dolog,de az sem ha a kapcsolatban azon kell agyalni,mi nem jó. :/

Ezt neked kell el dönteni,hogy érzed!!

8. 6f257fd90e (válaszként erre: 1. - Sárgarózsa86)
2013. jan. 21. 13:57
Hát, régebben, a volt barátommal, össze akartunk házasodni. Mi nem jutottunk odáig, hogy időpont meg menyasszonyi ruha, csak a kezem kérte meg, de hasonló "tünetekkel" küzdöttem én magam is. Aztán egy szép napon leültem "magammal" megtárgyalni a dolgot, azaz elgondolkodtam azon, mi is van. Ilyenkor persze lehet kérni szerintem külső emberek tanácsát, de a teljes igazat csak te tudod...
7. .málna- (válaszként erre: 3. - EzotErika)
2013. jan. 21. 13:56

annyira mégsem talán:)! nincs testvére..se lány se fiú..

én a párommal beszélném+ a "kétségeimet" nem az anyámmal..

6. Sárgarózsa86 (válaszként erre: 5. - 9242a6388c)
2013. jan. 21. 13:56
Igen
2013. jan. 21. 13:56
Szereted a párod?
4. Sárgarózsa86 (válaszként erre: 2. - Nicole.)
2013. jan. 21. 13:55
Anyuval nem nagyon, tesóm nincs.
3. EzotErika (válaszként erre: 2. - Nicole.)
2013. jan. 21. 13:53
igazad lehet ;-)
2013. jan. 21. 13:53
anyuval nem tudod ezt megbeszélni, vagy lánytesóval... ők ismernek téged igazán, idegenek vad tanácsai nem biztos, hogy most jól jönnek neked...
2013. jan. 21. 13:50

Sziasztok! Házasságra készülünk a párommal. Mostanában úgy érzem, hogy nem biztos, hogy én ezt akarom. Messze lakunk egymástól (200 km), neki ott van vállalkozása, tehát házasság esetén oda kellene költöznöm. Itt hagynám a munkámat, a barátaimat, igazából teljesen egyedül lennék ott ettől félek. Messze lennének a szüleim, akikkel, ha valami probléma van csak hozzám fordulhatnak, mert testvérem nincs. De baj esetén mire onnan hazaérek a legrosszabb is megtörténhet. Vannak a páromnak rossz tulajdonságai (persze mindenkinek vannak), eddig ezek nem zavartak, mostanában úgy érzem, hogy kezdem ezeket felnagyítani, és lebeszélni magamat erről az egész házasság dologról. Normálisak a félelmeim? Talán csak az újdonságtól félek? Vagy magától a házasságtól, mert annyi rosszat hall az ember (szinte csak negatív példák vannak sajnos)? Más is volt így házasságkötés előtt? Igazából azt érzem, hogy csak sodródom az árral, és nem tesz boldoggá a rengeteg menyasszonyi ruha próba, jegygyűrű nézegetés stb. Pedig régen sokat álmodoztam ezekről...

Mit tanácsolnátok? Mi a véleményetek?

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook