Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hányinger, barnázás, lehet baba? fórum

Hányinger, barnázás, lehet baba? (beszélgetős fórum)


6. neszticc (válaszként erre: 5. - Cc7a88f96d)
2020. dec. 21. 10:42
Megvárom a szerdai tesztet, ha az is negatív lesz, akkor mindenképpen. Igazából azért is nem izgulok annyira a negatív tesztek miatt, mert nagymamámnak semmilyen teszt nem mutatta anno egyik gyermekét sem. Aztán majd kiderül nálam mi a helyzet.
5. cc7a88f96d (válaszként erre: 3. - Neszticc)
2020. dec. 21. 10:20
Menj vèrvizsgàlatra.Az kimutatja biztosan.
4. NomNom (válaszként erre: 3. - Neszticc)
2020. dec. 21. 10:19
Az mondjuk elég fura egy orvostól, hogy negatív teszt mellett gratulál csupán tünetek alapján. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem vagy terhes, de egy orvosnak látatlanban így nem szabadna.
2020. dec. 21. 10:02
Én is úgy gondolom, kétségeim is csak a negatív tesztek miatt vannak! Ma beszéltem az orvosommal, sajnos a korona miatt nem praktizál, ezért nem is tud fogadni, de a tüneteim alapján gratulált, ami remélem jó jel. Tesztet szerdán tervezek csinálni, remélem végre pozitív lesz! Annyit mondott még a doki, hogy ha továbbra is negatív marad a tesztem, akkor menjek be szakrendelésre.
2020. dec. 21. 09:51

Szia!

Szerintem a hányinger és a barna folyás szerintem terhességre utal.

2020. dec. 21. 07:22

Sziasztok! Egy kis segítségre lenne szükségem!

2020. Januárjában eldöntöttük, hogy babát szeretnénk, akkor hagytam abba a fogamzásgátló szedését is. Eddig semmilyen jel nem utalt arra, hogy babát várnék.. júliusban volt egy műtéten, utána szépen meg is jött, ahogy szokott. (30-31 napra jön meg mindig) Szeptemberben viszont kimaradt (kiderült, hogy volt egy kisebb gyulladásom, de az kezelve lett, elmúlt) kaptam gyógyszert, amitől megjött a 76. napon. Ezután november 11-én volt meg, 6 napig, ahogyan szokott, szépen időben. Azóta viszont semmi. December 10. estére kellett volna de nem jött meg. 2 teszten már túl vagyok a 34. és a 36. napon teszteltem negatívat. Használtam többször is ovu tesztet, aszerint mindig máskor volt peteérésem, hol a 14. napon, hol a 20.on. Múlt hónapban nem is nagyon voltunk rajta a baba témán mert 2 hétig feküdtem a korona vírus miatt. (Pont akkor kaptam el, amikor legutóbb megjött) Viszont kb 5. napja rettenetes hányingerem, és 2 napja barnás folyásom is van. Nem sok, de azért észrevehető. A melleim megvannak duzzadva, az viszont sosem szokott. és amit még észrevettem.... öhm nem nagyon nő odalent a szőröm, pedig alapból rettenetesen gyorsan szokott, most meg foltokban van csak. (Nem tudom ez mennyire számíthat tünetnek) A kérdésem az lenne, hogy aki volt hasonló helyzetben, miket tapasztalt, volt baba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook