Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hangyák fórum

Hangyák (beszélgetős fórum)


10. Sena
2009. ápr. 30. 20:43
A biokill nálunk is bejött. Pedig volt hogy a villanykapcsolóból is hangyák másztak ki. :s
2009. ápr. 30. 15:39
Én is a biokill-lel próbálkoztam másnap már nem volt nyomuk sem, múlt héten fújtam be azóta egy kósza hangya sem járt erre.
2009. ápr. 30. 14:56

nagoyn szépen köszönöm remélem segítenek sorban mindegyiket ki fogom próbálni mert már nagoyn elegem van belőlük


köszönöm szépen

2009. ápr. 30. 14:56

Sziasztok!


Nekem tavaly bejött a raid hangyacsapda, márciusban raktam ki a csapdákat, és egész nyáron nyugtunk volt tőlük. De idén, csak az első invázióra volt hatással, a másodiknál hiába tettem ki már négy csapdát is, ezek az átkozott kis betolakodók okosodtak, és nem mennek bele. És idegesítőek, mindenütt ott vannak, pedig rendszeresen takarítok, egy morzsát sem hagyok elöl.

2009. ápr. 30. 14:53
Én is BioKill, szuper!!!
2009. ápr. 30. 14:44
BioKill.Biologiailag lebomlik,szagtalan,hosszantartó a hatása.Kiirtja a hangyákat.
2009. ápr. 30. 14:43
Próbálkozz a : fahéjjal,vagy a sütőporral..nekem bejött.
3. SF
2009. ápr. 30. 14:42
Nem tudom, lehet-e még kapni a Domotoxot, ez nagy sárga flakonban por alakú irtószer. Ezzel be kell hinteni a járatok tetejét, és a fal mellett körben. Nagyon hatásos. Persze, ha még nem tiltották be ezt is...
2009. ápr. 30. 14:42

nekem a raid hangyacsapda az jo lett, igaz sokaig tartott, mig a kis dragak kidoglottek, de nekem az hatasos volt, jobb otletem tovabbra se nincsen..


nem lehet ,hogy oylan sok van, es azert nem tuntek meg el?

2009. ápr. 30. 14:41

hogyan lehet kiirtani őket, már nagoyn unom hogy állandóan itt vannak. hangyacsapda nem jött be a chemotox spry sem.

SEGÍTSETEK!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook