Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hallott vki olyan programmról, amivel mondjuk a munkahelyi számítógépről láthatnám, hogy az otthoni gépen éppen mi folyik? :-) Létezik ilyen fórum

Hallott vki olyan programmról, amivel mondjuk a munkahelyi számítógépről láthatnám, hogy az otthoni gépen éppen mi folyik? :-) Létezik ilyen (tudásbázis kérdés)


2008. szept. 18. 16:42

Ez benne van a windowsban,úgy hívják,hogy távoli asztal elérés.

Be kell konfigurálni,és már megy is.

2008. aug. 16. 20:19

Hihi, ez jó:)

Én nem csinálnám meg, mert lehet, h egy idő utána a munka helyet csak azt nézegetném:D:D

6. beto
2008. aug. 13. 07:55

Sziasztok!

Húh, nem is reméltem, hogy egyáltalán kapok választ, nem még hogy válaszokat!! :-)

Utánanézek ezen az oldalon, hátha...

Egyébként azért szeretném, mert tudni akarom, mi folyik otthon, amikor én nem vagyok ott... olyan tiltott oldalak, meg ilyesmi :-o

2008. aug. 12. 10:40

Na kinyomoztam gyorsan, itt van info:

www.LogMeIn.com

2008. aug. 12. 10:37
Létezik. Van egy progi, nekem a rendszergazda csinálta meg uh. fogalmam sincs, hogy mi a neve. Valamiért az email cím is kell hozzá. És nem csak látod az otthoni gépet hanem rendesen melózni is tudsz rajta stb., csak a felbontás szarabb.
2008. aug. 12. 09:26

Hátha valaki otthon "tiltott" oldalakat nézeget? Ennek ellenőrzésére is kiváló, de gondolom nem emiatt kellene.


Én még nem hallottam ilyenről.

2008. aug. 12. 08:25

nem hinném...

de nem tudom miért fontos neked hogy mi van az otthoni gépen, ennyire netfüggő vagy?:))

1. beto
2008. aug. 12. 07:07
Hallott vki olyan programmról, amivel mondjuk a munkahelyi számítógépről láthatnám, hogy az otthoni gépen éppen mi folyik? :-) Létezik ilyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook